Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Multimedialní klávesnice

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Má vůbec smysl?

Hlasování není časově omezeno.
samozrejme,je to prima vec:
27% 27% [ 5 ]
je to zbytecnost:
27% 27% [ 5 ]
nemam zkusenosti:
11% 11% [ 2 ]
jak kdy a jak na co:
33% 33% [ 6 ]
Celkem hlasů : 18 / Hlasujících: 18
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK

Multimedialní klávesnice

Zasláno: po 15. leden 2007 00:54
Jelikoz mi zacina dosluhovat moje stara klasicka,tak jsem zacal pokukovat po necem novem-prozatim mi padlo do oka
Umax OFFICE keyboard,nebo
Logitech Media Keyboard CZ PS/2 ci
Benq A500 X-touch

Ale mam na vas take vseobecne otazky Arrow
Jake s nimi mate zkusenosti?
Maji vubec smysl?
Jak moc zatezuji system/RAM?
Na co ma smysl se pri vyberu zamerit a co je naopak nepodstatne?
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***
Příspěvek upravil 1× jardas, naposledy po 15. leden 2007 14:55.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 12:19
Můj názor: Multimediální klávesy na klávesnici jsou v podstatě zbytečná věc. Většina lidí je stejně nepoužívá. Systém určitě významně nezatěžují, jen k nim potřebuješ nainstalovat ovladač. Na tu zrůdnost od Umaxu můžeš zapomenout. Pokud plánuješ vyměňovat klávesnici každý rok až dva, tak si kup něco jako jsou ty dvě, co sis vybral. Osobně si myslím, že na klávesnici a myši by se šetřit nemělo. Přece jen je máš pořád v ruce. Potěšil jsi mě, že sis nevybral nic od firmy Genius. Tu pokládám za druhořadou. U té klávesnice u Benq jsou nezvykle rozložený funkční klávesy (F1-12) po trojicích. To je např. pro mě velký problém, kvůli kterému bych ji určitě nebral.
Můj tip je tedy Logitech Media Keyboard CZ PS/2 (349,-). Tedy pokud bys nechtěl spíš bezdrátovou verzi Logitech Cordless Desktop EX110 CZ, která je v kompletu s bezdrátovou myší (896,-). Zřejmě jsem ale překročil cenový limit.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 13:47
Ten Umax jsem bral spis jako variantu-uzsim vyberem by asi neprosel.

NA Benq mne zaujalo ...
citace:
Využítím převratné X-Structure technologie nůžkového stlačení kláves, nabízí BenQ A500 mutlimediální klávesnice při psaní ten samý pocit, jako při psaní na klávesnici u notebooku. Psaní na 3.5 mm vysokých klávesách s vahou 70 g je plynulé....

Chapu,ze Siemensmaniaci budou patrne zasadne proti Benq Wink

Logitech se mi libi designem a
citace:
Klávesnice má design navržený tak, aby odolal náhodnému polití klávesnice tekutinou


Uprimne o bezdratu jsem nepremyslel-na klavesnici mi drat neprekazi vubec a na mysi..no je to asi vzyk-proste tam byl vzdycky Smile Jak je to vlastne se spotrebou techto zarizeni-ze ma mys dobijeci kolebku jsem videl(mozna ne kazda),ale co klavesnice?
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 14:04
jardas napsal:
...
Chapu,ze Siemensmaniaci budou patrne zasadne proti Benq Wink
...

Já se za Siemensmaniaka považuju,ale proti BenQ (na poli jiném,než jsou telefony) nic nemám.Naopak mám s ním docela dobré zkušenosti. Wink

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 14:16
Bugi napsal:
... Potěšil jsi mě, že sis nevybral nic od firmy Genius. Tu pokládám za druhořadou.

Co člověk, to názor. Já už několik let používám klávesnice a myši od Geniusu a nemůžu si ani v nejmenším stěžovat. Klávesnice s nízkým zdvihem tlačítek a klasickým rozvržením, poslední myš je 8-tlačítková s možností nastavení funkcí, přepínatelná citlivost až 1600 dpi (Ergo 520). Pravda, že u té myši byl problém s ovladači dodávanými s ní na CD. Ale po stažení nových ze stránek výrobce vše OK.
Ale každý má svoji oblíbenou značku Wink

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 15:53
jardas napsal:
NA Benq mne zaujalo ...
citace:
Využítím převratné X-Structure technologie nůžkového stlačení kláves, nabízí BenQ A500 mutlimediální klávesnice při psaní ten samý pocit, jako při psaní na klávesnici u notebooku. Psaní na 3.5 mm vysokých klávesách s vahou 70 g je plynulé....


OT, právě kvůli tomuhle bych si ji nekoupil - na notebooku se mi píše naprosto strašně, ty klávesy mi přijdou hrozně malý... IMHO
What's up?

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 16:05
ja zas uz neumim psat na nicem jinym nez na notebooku je to takovej lepsi pocit kdyz do toho nemusis tolik mlatit aby se neco zmacklo

jinak si myslim ze multimedialni klavesnice je k nicemu. ja mam takovou "multimedialni" klavesnici a vubec nic na ni nevyuziju maximalne tak internet a to je asi vsechno
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 16:29
To Bezy-ja to chapu tak,ze klavesy na tom Benq jsou klasickych rozmeru(z obrazku to tak i vypada),ale maji podstatne nizsi zdvih-coz by mi asi i vyhovovalo Think
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 16:48
Ano ty ostatni tlacitka stejne nepouzijete, ja maximalne pouzivam +/- hlasitost a uplne ztisit reproduktory to je vsechno a obcas to ovladani media playeru taky, spis aby se ti na ni dobre psalo a aby to nebyl nejakej smejd od vietnamcu Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 15. leden 2007 16:48
Dobrý téma, taky přemejšlim nad novou klávesnicí. To řazení po 3 u benq.. Brácha nějakou takovou dostal k počítači a je to děsný, stránky se u něj vždycky pokoušim refreshovat F4kou Rolling Eyes
Jo a ty multimediální klávesy. Osobně z nich používam Kalkulačka, Tento Počítač a občas ještě používam ovládání přehrávače. Jo a ještě jsem si docela zvykl scrollovat si stránky kolečkem, který na svojí nynější mam po levý straně... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna