Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

„Na to musíš přijít sám“

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

„Na to musíš přijít sám“

Zasláno: po 24. listopad 2008 00:10
Řekla Vám tohle nějaká osoba opačnýho pohlaví, když jste se jí ptali, proč je naštvaná / co jí chybí?

A přišli jste na to?
Jak na to mam přijít? Je nějakej "návod"? I když se mi škvaří mozek na maximální obrátky, tak mi to ne a ne dojít. Dělám něco špatně?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 00:43
a neni porad nastvana ze jsi kurevnik? Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 08:36
Holky a ženy určitého typu mají jednu specifickou vlastnost: pořád mají potřebu přimět svého partnera aby se jim za něco omlouval, ačkoli ten chudák fakt nemá za co. Těmto ženám totiž dělá dobře když se jejich partner cítí vůči nim provinile (i když třeba fakt on neví že by něco provedl). Takovým typem je třeba právě kolegova manželka, která je mu nevěrná, ale dělá vše pro to, aby si myslel, že si za to může sám a on se jí pak dvoří, nosí dárky a omlouvá se. On zas totiž patří k tomu druhu mužů kteří jsou blboučcí a nechají se omotat kolem prstu a pak všecko sežerou.

Pokud chce tímto v tobě vyvolat pocit, že je snad naštvaná na tebe za něco co jsi neudělal, tak bych jí na tvém místě řekla, že si nejsi vědom ničeho, co bys vůči ní udělal špatně, a jestli chce hrát uraženou, tak ať buď hraje, nebo ať ti řekne co se děje, protože ty přece nejsi žádná po*sraná věštkyně ani čtečka myšlenek.
Hey, hey apple!

Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 11:05
JJ přesně sohlasím. Mám moc ráda svojí maminku, ale tohle je věc, kterou bohužel dělá taky. Teda teď už je to lepší, ale byly časy, kdy dokázala celou rodinu přesvědčit, že jsme všichni neschopní sobci. Než jsem přišla na to, že to dělá schválně, tak jsem z toho byla dost vyděšená. Byly to takové extrémní situace jako: Sobota 7:00 ráno - maminka tiše vstane, oblékne se a při odchodu na nákup hlasitě práskne dveřmi, čímž nás všechny probudí. Po příchodu s obrovskými taškami nás všechny seřvala, že jí nikdy s ničím nepomůžeme a že musí všechno dělat sama....... O týden později: sobota 7:00 táta vstává, oblékne se a opatrně se ptá:"Pavlínko já skočím do krámu, co mám koupit?" Výsledek: mamka ho seřve, že už všechno má a že si chtěla přiležet a on že jí budí... Také bylo její oblíbené dát něco na mls na stůl k televizi a chodit kolem třeba dvě hodiny než to zmizelo a pak nám vyčítat, že si nestihla vzít a že jsme jí nic nenechali.... Jinak je mamka super, ale tohle mi na ní vadilo. Nejhorší to bylo v době, kdy byla v přechodu. To mi bylo 18 a občas jsem si v duchu říkala, že jiný chlap, než náš táta by jí už jednu vrazil a šel do hospody. Ale taťka je zlatíčko.
Špatné bylo, že jsem jako dospělá měla podvědomě snahu se chovat přesně, jako mamka, ale naštěstí mne z toho můj muž brzy vyléčil. On se nikdy za nic neomlouvá a je takový sobec, že když jsem měla snahu mu něco vyčítat, tak pokrčil rameny a řekl - máš smůlu měla sis říct. Výčitky kvůli mně neměl nikdy. Takže jsem vlastně měla štěstí, že jsem potkala právě jeho a dostala přes čumák včas. Jinak by ze mne byl dneska psychoterorista, jako mamka Very Happy
Ale abych mamince nekřivdila ona je opravdu moc hodná a pro každého by snesla modré z nebe. To nejhorší už má spolu s přechodem za sebou Smile
Varda Elisabeth

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 15:04
Koukám že většina ženských je stejná. Něco podobného jsem měl taky doma a již nemám Pray Pray Pray
Jendo, Maka by ti měla něco přeposlat. Škoda že sem nejdou vkládat věci v Pavr Pointu. Něco bych sem dal aby se ženské poučily.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 15:44
Mr. Green jenda mi ted psal sms z Prahy, tak neni stejně u mailu a já jsem zjistila že na něj nemám maila Mr. Green Mr. Green ale mám ho doma v ICQ takže mu to přepošlu z domova Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 15:49
a co my ostatni jako? Mr. Green
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 16:03
ad jenda - je vidět, že tvá přítelka není poučená o chlapském mozku a myšlení (a to, pánové, bez urážky...) - chlapovi se musí jasně říct, co chcete, jak a proč, proč se chováte, jak se chováte. Na náznaky chlapi nejsou stavěni. Už jsem to poznala a v mnohém mi to ulehčilo život. Řiď se radou Maky - řekni, že nevíš, co jsi provedl a nejsi si ničeho vědom - buď ti to vysvětlí, nebo to bude "ptákovina", která tě rozesměje a nebude stát za řešení
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 19:47
inana, Maki, varda: to máte pravdu, budu muset sebrat odvahu aspoň k tomuhle, protože i toho se bojim... d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: po 24. listopad 2008 20:39
jendo všeho moc škodí Very Happy radši to utlum na začátku a prostě se s ní dohodni, že když něco chce, tak ať to řekne narovinu a nehraje si s tebou... taky z toho bejvám docela zblblej Brick Wall

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna