Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nabitý týden (43/2008)

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Nabitý týden (43/2008)

Zasláno: po 27. říjen 2008 23:55
Přinášíme první ze snad pravidelných zhodnocení událostí uplynulého týdne. Přes velkou snahu o nestrannost se možná autor někdy neudrží a na některou stranu se přikloní. Klidně mu to vraťte v diskusi k článku.

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/nabity_tyden_432008/clanek-c325/

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 02:53
Ono fakt uz na horach snezilo? Mr. Green No ani se tomu nedivim, jinak super sestrih z tydne Applause Applause

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 04:04
U nás nesněžilo.. hlavně, že tu furt prší... Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 21:27
Smile no kdyby byly takový reporty z každýho týdne, tak by to bylo dobrý Smile
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 21:52
já bych rád přidal zprávu, že bytovka naproti mému oknu je již skoro natřena na oranžovo Angel

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 21:56
2 krtek: škoda, že jsi to nenapsal dřív, teď už to tam přidávat nebudu... Mr. Green
Zasláno: út 28. říjen 2008 21:57
Jinak ony to asi nebudou zrovna reporty, ale spíš komentáře. Kdo o těch událostech nestihl zaslechnout, tak mu to občas smysl nedá...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 22:03
to mi připomíná pořad Uvolněte se prosím.... kde Kraus vtipně komentuje různé události Smile

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 29. říjen 2008 12:12
Učitelské odbory zase oprášili myšlenku, že by se učitelé mohli stát veřejnými činiteli, aby se zlepšila jejich ochrana před nezvladatelnými ( nebo prostě nezvládnutými?) žáky. Proč zveřejňují takový záměr dříve, než si jej dostatečně promyslí?
Tak o tom jsem vůbec neslyšela - ani odbory u nás to neřeší.(Mimochodem - mají tam hrubku..oprášili - odbory=oprášily...). Souhlasím s tím, že by nikdo neměl zveřejňovat nic, co neví lidé, kterých se to týká.

Žáci se k učitelům chovají hůře s velké části proto, že jsou horší učitelé. Nemají osobnost, nemají předpoklady pro jednání s dětmi, jejichž osobnost se teprve vyvíjí. A pokud je nějaké dítě opravdu problémové, nepotřebuje před ním ochránit jen učitel, ale i jeho spolužáci.
Souhlasím i nesouhlasím s první větou. Vzponemu-li si na svou školní docházku, nikdy bych si nedovolila, co si dovolí někteří žáci a jejich rodiče. Každá facka, kterou jsem dostala, byla za správnou věc a já věděla, že už to neudělám. Tím nemyslím, že by učitelé měli bít žáky, je to velmi zneužitelná pravomoc - ale???? Jak na ně? Za to, že nějaký 12letý "chlapeček" nazve učitele č.....m - za to poznámku a postih z chování - no nemyslím, že je to dostatečné za tu drzost. A ve finále rozzuření rodiče s argumentem - náš kluk by to nikdy neřekl...Já už toho zažila nepočítaně. A jak z toho ven??? To fakt nevím, kdyby měl někdo nápad - sem s ním. No a jestli jsou horší učitelé???? Jsou tedy i horší doktoři, sekretářky, automechanici..???!!! (Nechci nikoho urazit, povolání jsem vybrala čistě náhodně). Je jiná doba, tak je jiné všechno.

A perlička nakonec. Opravdu to učitelé chtějí? Pokud by se stali veřejnými činiteli, vztahovalo by se na ně i zneužití pravomoci veřejného činitele. Kam to může vést si lze snadno domyslet.
Je dobře, že tento odstavec byl zveřejněn - nechci být veřejným činitelem, protože za každé zvýšení hlasu bych mohla být obviněna ze zneužití pravomoci - no a já mám vysoký hlas a řvu skoro pořád. Na druhou stranu bych šla dělat něco mimo školství a třeba bych měla klid. Jenže - mě to ve škole baví
Laughing Dance
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 29. říjen 2008 14:04
Díky za hrubku, opravím. Díky za názor osoby, která má k tématu jistě hodně co říct.

Jinak s těmi horšími učiteli jsem to nemyslel jako žádné plivání na jejich práci. Jde mi o to, že prostě schopnější učitelé, jsou schopnější dělat i jinou, tedy lépe placenou práci. A stačí dva tři špatní učitelé, kteří osobnostně nestačí na své žáky a žáci si víc dovolí i k dalším učitelům. Navíc se to díky internetu a dalším komunikačním kanálům šíří na další školy.

Jak to řešit nevím. Asi by to chtělo víc do problému zapojit odborníky - psychology.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna