Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nabitý týden (43/2008)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 29. říjen 2008 15:47
v pohodě, tohle nevyřeší asi nikdo, možná by se mohlivyjádřit mladí
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 29. říjen 2008 18:01
No mladi, to asi myslíš nás....

Tak jo, u nas ve skole taky mame zaky, ktery si delaji co chteji, do skoly chodi jenom proto, ze je tam teplo a v jidelne dobre vari... A ty proste nezmenis, nicim.... Je problem ten, ze vzdycky nejak projdou do dalsich rocniku... A obcas je to proste v uciteli, zaci poznaji jestli ten ucitel ma autoritu nebo ji nema, u nas je taky takovej jeden pripad, my ho meli na suplovani jeden mesic a opravdu jsme si pri hodinach toho dovolili hodne, a pak tam prijde jinej a kazdej ma sevreny pulky a vsichni mlci... To je takova ta prirozena autorita... a dneska uz je asi jina doba, zaci si toho dovoli hodne, ucitel to muze resit jenom dutkama, pak si prijdou rodice stezovat, pomalu to davaji do TV, no nevim jak bych to resil...

A je pravda co rika romulus, je spousta ucitelu, obzvlast na odbornych strednich skolach, kteří by jejich vzdelani a vedomosti uplatnili nekde jinde za daleko lepsi plat a mensi buzerace.... Tak proc sakra uci? Kdyz vi, ze prijdou do hodiny a akorat se budou nad nama vztekat jaky jsme parchanti....

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 29. říjen 2008 18:14
Učí kvuli teplu a dobrému jídlu v jídelně Laughing
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 29. říjen 2008 19:32
O kvalitě v mnohých jídelnách bych pochyboval. Nyní je ve škole generace dětí jejichž rodiče byly v základce při revoluci a pletou si demokracií s anarchií. Zbohatlíci bez přičinění no a dementi vymodelovaní Novou a jiným bulvárním svinstvem. Prostě si myslí že si mohou dovolit vše. Jsem pro obnovení tělesných trestů
Můj otec také učil na stření škole kam jsem pak později chodil. Byl to zcela jiný svět po učilišti. Tam se s náma nepárali. Dostal jsem přes hubu když jsem držkoval a byl jsem rád že mne nevyhodily. Dnes se bojí kvůli dotacím někoho vyhodit aby měli na výplaty. Brick Wall Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 29. říjen 2008 21:36
No tak já nevim, mně přijde, že jsou děsně mírný. Přece si můžou najít na toho, kdo je na ně drzej, nějakej argument pro vyhození... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:15
Díky všem za ohlasy, ráda se poučím. Jiná situace je základní škola, jiná střední. Ze základky já nemůžu nikoho vyhodit, i kdyby...nevím co. Jedině pak pasťák - ale to je na dlouho a opravdu krajní řešení, jsem pro jinou cestu. Na středních je v řádu uvedeno, za co může být student vyhozen a toho se drží, i když bojují o žáka, protože na žáky dostávají peníze a ty přece školy potřebují - tak se občas něco přehlédne.
Pravda je to, že je to i v učitelích, u nás učí chlap, který si nedokáže udělat pořádek. Kdežto já třeba, když učím, tak se pomalu žáčci bojí pohnout, a to jsem jen slabá(silná) Laughing žena. Nevím, kde jsme k tomu my někteří přišli Brick Wall , ale je to příjemné, že neotravují.
No a proč učí někteří, kteří by mohli dělat něco jiného - buď je to baví, taky bych u toho chtěla zůstat, nebo se prostě nechtějí vzdát některých výhod. Ovšem znám mnoho, kteří u nás začali a po roce, půl roce odešli na lukrativnější místa. Proč ne, každý člověk má volbu a potřebuje peníze.
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:43
ja bych taky zavedl telesny tresty, na stredni byl jeden ucitel a ten nas fackoval, ale byl ten nejferovejsi, kteryho znam. Delas bordel, tak sundej optiku a plesk ho, zak byl v pohode, pac nedostal poznamku, ale vedel ze dostane po tlame kdyz bude delat bordel, za chvili se to vsichni naucili a byl klid a dokonce i sranda a pritom autorita tam byla, ale zase se to nesmi prehanet, treba jako ucitel na zakladce, kterej prohodil borca dverma, hned ho vyhodily, byl to rapl(ten ucitel, ne zak)
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 24. červen 2009 10:22
Bude další nabitý týden???
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 24. červen 2009 10:26
ma to byt pravidelny, tak pockej do 43. tydne Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna