Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nábytek, dekorace atp.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 1. září 2016 09:25
pokud je to tak tak bys musel rozebrat ty zamky co to drzi, nechat tam jen ty koliky, a ty koliky proste prerezat tenkym platkem.. nic jinyho me nenapada.. a pak je normalne vyvrtat a dat tam novy (koliky se daji normalne koupit i treba v obi atd).

No a nebo to proste vyrvat a pak nelepit zpatky to vyrvany.. ale to bys zase musel nejak cilene vytrhavat co nejvetsi kusy asi Smile)
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 1. září 2016 09:51
No právě že jestli to je fakt slepený a ne jenom hodně natvrdo naražený, tak s tím asi nic moc než to vytrhnout nenadělám. Ty spoje jsou na sebe tak naražený, že se do té mezery nevejde snad ani list papíru natož plátek z pilky... Rolling Eyes  
Zasláno: po 5. září 2016 09:26
Gumová palička a prkýnko pomohly. Postel se celkem bez potíží rozložila a ani se to tolik nevytrhalo, jako když jsem to rval jen rukama. Smile
Zasláno: po 10. červenec 2017 14:15
Nemáte někdo takovej ten stropní ventilátor?
Nějaký tipy? Má to cenu pořizovat? Smile Prodávají i nějaký, co nejsou hnusný, nejsou hlučný a nemusí se ovládat provázkem? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2017 14:30
ne, ne. Ne, ne, ne Mr. Green
Zasláno: po 10. červenec 2017 14:31
I kdyz teda o neco vazneji - ty stropni se porizujou hlavne kvuli tomu ze nejsou tolik hlucny, ne? Protoze jsou velke lopatky. No ale zatim jsem nebyl pod takovym ktery by me pri te rychlosti nejak osvezil Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2017 14:45
Ono jde asi spíš o to, že to má promíchávat vzduch než to přímo ofukovat...
Já jsem myslel, že ovládání provázkem je na prd, ale našel jsem jeden, který k ovládání větráku potřebuje ještě další příslušenství. Mr. Green

citace:
PROVOZ
Povolit ventilátor a zkontrolujte jeho funkci. Řetěz řídí otáčky ventilátoru takto:
a) tah - vysokorychlostní
b) Dva Remorkéry - Průměrná rychlost
c) tři remorkéry - nízká rychlost
d) čtyři amíci - off
Přepínač ovládá směr otáčení vpřed nebo vzad.


Ale nějaký větrák se určitě ovládat provázkem nemusí, když jsem u Legrandu našel přepínač na ovládání ventilátoru. Jenže k čemu se to dá použít... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2017 15:19
No, to i ty maly.. jenze vysledek je ten, ze je ot jako by tam nebyl Mr. Green

A nebo, kdyz jsem koupil kovovej vetrak s velkyma lopatkama asi za 2k.. ktery nemel AZ TAK hlasity motor.. ale ty lopatky, to bylo jako sedet na Mustangu Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 11. červenec 2017 08:00
Remorkéry? Amíci? U větráku? To je něco jako když se v některých programech píše "Finština Instalaci", "na řízení není vlevo žádný mezerník" a nebo "stiskněte vesmír pro pokračování" Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 11. červenec 2017 09:17
Jo vcera jsem byl v hornbachu a meli tam dost stropnich vetraku bez provazku. A jeden peknej i celkem, a veeelke lopatky. Stal teda skoro trojku. Taky zalezi jak to u vas bude vypadat, nekam se treba hodi ty s drevenyma lopatkama, ale vetsinou spis ne.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 5 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna