Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nákupní poradna

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2017 14:57
tak, pracka susicka mycka.. to se vsechno odklada, protoze to v byte je. Co tam ale neni, je lednice.. nejake navrhy? Mr. Green

Ja pred ~10 lety kupoval ~180cm lednici za 20tisic, ale ted koukam ze takove stoji (i od tech znacek ze kterych nemam koprivku) okolo 10.. a drazsi jsou pak az AA-AAA lednice - ale vetsinou to je spis porad tak 15k, ne tech 20.

No ale k otazce.. ja mam proste neduveru ke vsem tem Candy a Beko.. tak mi jde o to, jestli nahodou s tim nekdo nema zkusenost - pokud mozno dobrou Mr. Green nejspis stejne sahnu po nejake "znackove", ale zase, pokud by to bylo spolehlive a penize navic jsou jen na znacku, tak je to na zvazeni Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2017 15:25
Hele, jak má Jan Tuňa na Streamu ten jeho pořad, tak tam zrovna nedávno mluvil o tom, že plno lidí mělo problémy s nějakýma luxusníma ledničkama Liebherr, že jim tam něco krátce po záruce prasklo a bylo to neopravitelný. Takže luxusní taky nemusí být výhra. My nějakou na podzim taky vybírali, ale už nevím, co jsme nakonec vybrali, protože jsme pak ušetřili 9 tisíc tím, že se mi povedlo opravit termostat ve starý Ardo od rodičů Very Happy .
Ale v zásadě jsme vybírali způsobem jako ty "značka, ze který nemáme kopřivku" a pak kouknout, jak to vypadá vevnitř s rozmístěním. BTW ty nechceš takovou tu americkou dvoudveřovou, ze který padá led a hraje melodii? Ty bys určitě sehnal, aby stály hodně peněz. Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 9. březen 2017 15:34
no, luxusni.. jako liebherr a miele je luxus no, ale za to se mi nechtelo nikdy utracet Mr. Green spis myslim takove ty klasicke jako siemens/bosch, electrolux atd..

Jo dvojdverovou bych realne chtel, hlavne kvuli ledu Mr. Green Ale my tohle chceme stejne jen tak na dva roky, pak tam chceme delat rekonstrkci, a pak se bude kupovat vestavna. A budu tam mit prodlouzenou zaruku stejne - takze mozna "je to jedno". Ale pak asi si taky lidi spis koupi pouzitou lednici Samsung nez Beko, za ty prachy.. no zkusim nejak spocitat kolik pripadne usetrim na spotrebe.. ale asi se to moc nevyplati, priplacet za a+++..
Zasláno: čt 9. březen 2017 15:53
Joo uz vim proc byla ta predtim tak draha - ja chtel tehdy dvoukompresorovou.. na to se asi ted vyseru Mr. Green
Zasláno: pá 20. říjen 2017 19:53
Na steamu je v podstate zadarmo Steam Link. S postovnym to nakonec vyjde na necelych 500, ale i tak super cena.

http://store.steampowered.com/bundle/5025/ICEY__Steam_Link_Bundle/
Zasláno: út 31. říjen 2017 12:05
Hahaaa jenda je loser, a prijde mu Steam Link pozdeji nez me Mr. Green
Zasláno: pá 3. listopad 2017 00:04
Jenda je loser a stejně mu přijde link dřív než mě :/
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 14:42
Mně nepříjde vůbec... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:01
LivArt je loser, nepřijde mu vůbec. Very Happy

Mně už můj Link dorazil. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:11
K tomu bych potřeboval jednak účet na steamu, druhak herní počítač a za třetí taky televizi. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 5 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna