Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nákupní poradna

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 11. srpen 2019 12:28
Otec chce kupovat nový telefon. Jeho Gigabyte R2 Roma (kterou mu tu před 5 lety doporučil LivArt Exclamation ) sice pořád v pohodě slouží ale už moc nevydrží na baterii... (a taky se mu nechce načíst GPS - že by problém s tou epochou jak se tu psalo? Sad ) Doporučte mi nějaký telefon za cenu kolem 5000... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 18. srpen 2019 07:22
Koukám, že czc někde levně nakoupilo HTC U Ultra, za ty peníze to nevypadá marně Smile
Jinak Redmi 7/Note 7, Huawei P Smart 2019/Honor 10 Lite.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 18. srpen 2019 10:49
Jen pozor na to, že HTC jako obvykle nemá 3,5mm jack.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 10:26
Toho 3,5 mm jacku je škoda... Já osobně hudbu na mobilu neposlouchám každý den (a můj otec, pro kterého ten telefon vybírám, taky ne). Ale je to taková nepříjemnost... Ono je podle mě lepší mít někde v bundě nebo v batohu zmuchlaná sluchátka (já tak mám dvoje) a nemuset se starat o nabíjení každý den nabíjet a stresovat se jestli si poslechnu hudbu nebo film, když zrovna jedu vlakem... Stačí že denně nabíjím telefon a teď už i hodinky...

Jinak to asi zatím vypadá na Redmi Note 7, škoda že má USB-type C a bude k němu potřeba koupit minimálně nějaké kabely. Ale zase to je nevyhnutelné, protože nakonec všichni na USB type c přejdou...
Jinak jakej je rozdíl mezitím Huawei P Smart 2019 a Honor 10 lite? Mě přijde (alespoň podle parametrů a vzhledu) že to je ten stejný telefon prodávaný pod různými jmény, to je nějaká kamufláž pro Trumpisty? Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 14:45
Vypadá to stejně, na Honoru je asi lepší selfie kamerka, ze které software stejně nakonec po čínsku přefiltruje rozpitý hnus
https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9409&idPhone2=9403#diff-*,*,*

Když jsem sháněl telefon pro sebe, tak bylo vidět, že Honor a Huawei jsou stejné telefony jen s tím, že Honor byl většinou v něčem ochuzený a o dost levnější. Tady to teda vypadá, že je to opačně a Honor je o pár megapixelů lepší. Think Když mrkneš na systém, tak se ani nijak nesnaží tajit, že to je Huawei, naopak kromě úvodního loga snad nikde není napsáno Honor Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 17:56
Ono to bude +- stejný.

USB-C je fajn, microUSB je konektor na ho...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 20:38
Jak na hovno? V čem se to liší? Možnost dávat konektor a nemuset myslet na to kterým směrem má být otočen taková killer feature není... Think Jinak rozměry a fyzické vlastnosti jsou podobné...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 21:30
ze zkusenosti, mikro usb je lamava sracka. Usb C je pocitove mnohem fortelnejsi. A zatim jsem u zadneho USB C nemusel resit ze prestal nabijet.. narozdil od mikro.. kde to budu resit zase ted Crying or Very sad
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 22:32
Není to tím že USB type c jsi ještě nestačil vylomit? Ten konektor je naprosto stejný, jde spíš o to jak to je připájené na desce, jak to drží kryt telefonu atd... Úplně stejné věci jsem slyšel jako propagaci když se přecházelo z miniUSB na microUSB...

A vůbec, úplně nejlepší jsou konektory D-Sub. Nezničíš to, je to šroubovací, takže to nevypadne a dělají se i ve vakuové úpravě... Magor Kde jsou ty zlaté časy kdy to bylo standardem... dneska jsou všude samé USBčka, HDMI, minidisplayporty a ethernety a nic to nevydrží...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. srpen 2019 22:39
Tyjo, já nevim, jestli mám prach v konektoru nebo je to kabelem značky uGreen, ale párkrát se mi stalo, že jsem připojil telefon k nabíječce a USB-C nenabíjelo, musel jsem s tím zavrtět a pak to začalo (a pak zas přestalo a pak zas začalo...) Think Jinak mi to přijde s bytelností na Honoru tak nastejno jako bylo microUSB na LG. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 11 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna