Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nákupní poradna

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Nákupní poradna

Zasláno: so 30. leden 2016 21:43
Snad tu nějakej podobnej topic není, kdyžtak to slučte... Very Happy

Co je teď nejlepší telefon za cenu kolem 3000 Kč?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 31. leden 2016 16:12
VF Smart 6 Prime. A pak až Huawei Y6 Dual SIM.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 2. únor 2016 09:02
jo, ten VF smart vypadá dobře... Ten Huawei je asi už moc drahej... přítelkyně říkala že za telefon dá maximálně 3000, že by dražší stejně rozbila nebo ztratila... Very Happy akorát teda na 5" si asi bude muset pořídit kabelku, protože se jí to nevleze do kapsy... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. únor 2016 11:11
Byl za mnou kolega, v důchodovým věku, že by chtěl vybrat nějaký telefon.
Teď má jakousi starší dotykovou nokii s miniaturním displejem a chtěl by místo toho něco lepšího...

Požadavky jsou, aby se s tím dalo na internet (i když asi stačí wifi), aby to použitelně fotilo, když fotí třeba rozvaděče, aby to nezamrzalo a nevybilo se to za půl dne jako ta stará nokie a nemělo to moc složitý ovládání. Dvě SIMky výhodou. A cena do 10 tisíc. Laughing

Ukazoval jsem mu moje LG G2, tak říkal, že s takovou velikostí by neměl problém.
Pro někoho jako on mi tedy přijde ta cena do 10 tisíc jako dost přestřelená, ale kolem 3-4 by se dalo sehnat něco dobrýho, ne?

Třeba Honor 3C, co má Hanka, by podle mě úplně stačil, ale ten už se neprodává.
Co Honor 4C? Nebo jsou dnes nějaký lepší alternativy? Je ten Huawei Y6 lepší?
VF smart překvapivě nemá dualsim. Laughing
Nebo Lumia 640?
Windowsy by mohly být pro staršího pána dobrý, ne? Stěžoval si, že na tý nokii dodnes nechápe, jak se uloží kontakt. Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 3. únor 2016 19:41
Windows Phone nechceš, to prostě nechceš...
Y6 DualSIM, za 4k to má 2 GB RAM.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. únor 2016 23:09
Ale já se neptám na sebe, já se ptám pro někoho, kdo by měl nejradší starej tlačítkovej telefon, ale ten by neměl pořádnej foťák a wifi. Mr. Green
Táta je s Lumií 640 spokojen, kolega v práci má už druhou Lumii, s tou minulou vydržel 3 roky... Za mě docela dobrý reference. Razz
A vzhledem k tomu, že jsem viděl u Hanky G300 a teď ten 3C, tak vím, že Huráhej bych moc nechtěl sám a už vůbec bych ho nedoporučil staršímu člověku, protože by se z Androidu asi posral a BigLauncher by si asi nepořídil. Very Happy

Nebo co je na Windows Phone tak špatnýho?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 18. březen 2016 21:51
Takže jsme nakonec koupili Huawei Y6 Dual SIM... Už je doma... tak snad mi ho neomlátí o hlavu... Very Happy Kdyžtak řeknu, že za to může LivArt... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 18. březen 2016 22:13
Hanka má od huawei ten Honor 3C asi rok a už si začíná stěžovat, že se náhodně přestává otáčet displej nebo že se přestane vypínat displej... Mr. Green
Tak snad to ještě nějakou dobu vydrží a pak už nevím, co jí pořídím, když na huawei vyhlásim ban a nic jinýho se mi určitě taky nebude líbit. Smile

Je teda pravda, že mě občas na G2 taky přestane otáčet displej, ale já mám neoficiální ROMku, takže se nějaký bugy dají tolerovat.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 19. březen 2016 19:20
Tak my jsme s Y6 zatím spokojení... přetáčení displeje je první věc, co zakazuji, takže s tím asi problém nebude... Very Happy
Jinak Displej je fakt nádherný, prostředí pěkně propracované a nikde se nic neseká a je hezky rychlý... Smile

Akorát teda jeden problém s tím, že to je na microSIM, takže asi půjdeme do T-mobilu, ať jí to vykrojí speciálními kleštičkami (viz https://www.t-mobile.cz/sim-karta-vymena ), protože doma to pižlat nebudu - abych to nakonec někde blbě uřezal a nefungovalo by to.... Very Happy Naštěstí druhou SIMku co si pořídila nedávno má microSIM, takže no problem...

Ještě jdu na e-bayi nebo tak někde kupovat obal (wallet case) tak mi držte palce, ať to dojde, protože v zahraničí jsem nikdy nic takhle nekupoval... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 19. březen 2016 23:26
p!p@ napsal:
přetáčení displeje je první věc, co zakazuji, takže s tím asi problém nebude... Very Happy


To mám u sebe taky zakázáno... A pak jednou potřebuju otočit, zapnu to a displej se neotáčí stejně. Mr. Green

S tím obalem se není čeho bát. Takový věci se na eBayi dají sehnat do 100 Kč a dorazily mi vždycky. A u takhle levných věcí ti asi i bez keců vrátí peníze, kdyby to nepřišlo.
Zrovna včera přišly kolegovi fólie na displej. 5 ks za 20 Kč, no neber to... Mr. Green

Wallet case je ten vyklápěcí do strany? A je to dobrá volba? Já si takový koupil na G2 a nepoužívám ho, protože se s tím ten telefon nedá pořádně držet jednou rukou... A pak taky ty magnety matou kompas. Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna