Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 00:20
Koupili byste tady telefon:
http://www.mobilprovas.cz/detail/1970013-htc-wildfire-a3333-mocha-brown-urceno-pro-cz/
Všiml jsem si, že Wildfire většinou mají za několik různých cen podle barvy. A tahle cena je dost super a ostatní barvy odpovídají normálním cenám... šli byste do toho z tohohle shopu? Smile

Rozhoduju se, jestli koupit za takovou cenu mobil novej v nějakým neznámým shopu nebo raději na Aukru mírně použitej.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 00:26
já bych do toho šel, vypadají solidně, mají i kamenný obchod
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 00:28
Já po odeslání příspěvku narazil na nějakou diskusi, kde po něm všichni plivou, že jim prodali telefon s jiným IMEI než na krabici nebo telefon rozbitý už v krabici, tak zas nevím... (//a někdo tam píše, že tam koupil Desire, kterej nabízeli jako CZ, ale krabice a všecko polsky, po spuštění psal nějakýho polskýho perátora...) Mr. Green Navíc prodejna v Brně, tak bych jim tam ani nemohl chodit otravovat...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 00:39
Po téhleté diskuzi už ani nabíječku. Mobilky.cz měly (a asi ještě mají) kamennou prodejnu. Navíc u Droida s QVGA rozlišením a výkonností Wildfira se bude Hanička dost trápit.. - nezahraje si tam ani pořádně Angry Birds a neustále bude muset být odpojena od netu pomocí APNdroida. Plus mobil po 2 dnech chcípne. Aspoň, že foťák vypadá papírově fajn.
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 00:42
když droid běží celkem plynule na kaiserovi, tak na wildfiru to musí lítat...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 00:43
Dál ještě mírně uvažuju o tomhle:
http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-gt540-optimus/specifikace/
Ale na Wildfira mam výborný reference od Makaveliny, takže bych asi raději toho. To LG nemá ani ten "joystick" a kdo ví, jak dlouho vydrží na jedno nabití...
Na Aukru je červenej WF za 4k, tak počkám na fotky a půjdu nejspíš do něj. Smile
Navíc Hanka není já, nepředpokládám, že na tom bude chtít hrát nějaký náročný hry, brouzdat po internetu plným flashe apod.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 01:08
Livart: mám HW dost podobný kousek a není to až taková pravda. Jakmile doplníš pár aplikací (a to i pro někoho, kdo se v tom nešťourá a až na výjimky jen volá, fotí, smskuje a poslouchá hudba), tak je nehorázně zasekaný. Hlavně startuje snad dýl než Intel 486 s Win98SE. Navíc nespustíš žádnou jen trochu náročnější hru plynule. To nejsou ani ty všude propagovaní Ptáci. A to není nijak extra náročná hra.

jenda: LG Optimus je docela dobrá volba Thumb up! Jen snad v 3D hrách při dotyku mírně zamrzá (nějaký špatný ovladač). Ale nemyslím, že by zrovna tohle Hanku trápilo...
NoArtist / NoName

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 08:45
Tenhle touchbug se dá opravit, je i u Optimus One, ale Android bez dat vydrží na baterku dlouho-LG 2x 4dny v průměru.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 11:00
Slon: dovolil jsem se podívat na parametry tvýho hardwarově dosti podobného VF845 a zjistil jsem, že má 1/3 RAM oproti Wildfirovi. Tak to bude asi tím.

Jinak to LG je docela podobný, ale paměti má taky míň (2/3) a o 60 MHz rychlejší procesor a větší displej - na druhou stranu prý má nějakou akceleraci grafiky Think ...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 11. červenec 2011 22:02
jenda: RAM není všechno. Důležitější je reálná rychlost CPU (takt, cache, výrobní technologie a architektura). RAM znamená jen množství paměti pro běžící programy. A věž mi, že mám po startu volných i 50 MB RAM, tak ta pomalost RAMkou nebude. Rozdíl mezi HTC WF a LG O je významný - LG O má akceleraci grafiky (jen chce dohledat jak velký). Já bych spíš šel do LG Optimus One, ale ta je už nad limitem. Zvládne však i současné 3D hry, tak prostředí a start nebude pomalý, foťák naběhne rychle a i nějakou hru si občas může zahrát (výkon je dneska potřeba i na zdánlivě jednoduché hry Sad ; z hlavy Fruit Ninja, Angry Birds a to si na WF na 95% uspokojivou rychlostí nezahraje). Nepřehraje si divx, nepodívá se přes wifi na stream ČT24 (tedy podívá, ale bude se rozcházet zvuk s obrazem)...
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 6 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna