
Zasláno: út 5. listopad 2013 13:36
Nákup na Amazon.de s přeposláním přes mailboxde.cz je luxusní.
Amazonu pár dní trvá než se dostane k odeslání. Po odeslání je balíček druhý pracovní den (v mém případě to bylo přes víkend) ve skladě mailboxde a z něj balík (poslání přes GEIS) dorazil opět do druhého dne. Dohromady byl u mě balík přesně týden po objednání.
Z obou služeb chodí pravidelně maily se stavem objednávky / balíku.
Ještě k Mailboxde: Při registraci vám pošlou mail s vyčerpávajícím popisem "pro blbce", kde co a jak vyplnit na Amazon.de a eBay.de. Není co zkazit, člověk prakticky nemusí umět německy. Adresu na Amazonu vyplní podle návodu a při objednání mačkat žlutá tlačítka (případně kopírovat text do Google Translate - kdo umí anglicky, doporučuju Googlem překládat z NJ do AJ, překlad je pochopitelnější)
Zápor může být, že se na Amazonu platí kartou.
Mailboxde se platí ve formě kreditu převodem, nebo PayPalem či kartou (poslední dvě možnosti jsou dražší o nějaká procenta).
Ceny na mailboxde jsou přehledně. Vezmete cenu poštovného, cenu služby a je to všechno. Žádný další poplatky.
Naprostá spokojenost. Kdybyste chtěli něco takhle kupovat a báli se toho, tak nebojte. Je to pohoda a třeba Kindle tak vyjde asi o 1100 Kč (tj. přes 40 %) levněji než třeba na Alze.