Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 20:35
Ty slevy na Alze jsou ale nějaké podivné, co jsem slyšel. Myslím jako že to bylo možný využít až od nějaké určité částky nebo nějaká taková sviňárna.

Když už zmiňuju sviňárnu, tak na Amazonu (minimálně německým) je pěkná sviňárna. Je tam tlačítko 1-click a když na něj člověk klikne (vyzkoušeno u e-booku pro Kindle), tak není žádné potvrzení. Prostě knížka je zakoupena, peníze strženy z karty...
V nastavení to jde vypnout, ale nehodlám zkoušet, co se změnilo.
Zas na druhou stranu je fajn, že se dá takový e-book asi do 10 dnů vrátit přímo z nastavení účtu. Jen vracení peněz trvá 3-5 dní.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 21:06
Amazonu nevěřím vůbec. Ani jsem mu nesvěřil číslo své karty. K čemu? Anglické knížky stejně kupovat nebudu a české tam nejsou (nebo aspoň nebyly).
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:04
Ono na amazonu nemusíš kupovat jen knížky... Wink
Na alze jsou mamrdi, do včera jsem měl několik slevových kódů (platnost do 31. 10.) a už včera nefungovaly.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:09
Lol. To je věčný hlavolam. Platnost do X. Y. - platí to do tohoto data včetně nebo pouze jen do. Nejradši to mam s uvedením přesného času 00:00 nebo 24:00 Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:26
LivArt: viz VIP OT. Wink

Slon: čas 24:00 neexistuje, takže z toho moc moudrý být nemůžeš. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:32
Občas se s tím číslem setkávám např. Ve veřejné správě nebo kdysi ve škole. Navíc den má přece 24 hodin. K tomu si můžeš ještě dodat anglosaské 12 pm
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:37
Den má 24 hodin. Když si je spočítáš, tak od 0 do 23 je jich dohromady 24, nesmíš zapomínat na nebohou nulu. Razz
12 am/pm je asi tak stejně logický jako neděle = první den týdne, nebo převody mezi palcem-stopou-mílí... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 1. listopad 2013 10:40
Mně to nemusíš vysvětlovat. Já vím, že by se mělo počítat do 23:59, ale jiní to občas přehlížejí...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Polu (0)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 4

10 130,- VK

Nábytek

Zasláno: út 5. listopad 2013 10:44
Tak jsme nově koupili komodu z masivu z e-shopu S***t. Trnuli jsme, jestli bude vše ok, ale naštěstí dorazila v pořádku. Vánoční rozpočet je vyčerpán, ale stálo to za to.

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; Toto je druhé upozornění. Po třetím podobném příspěvku vám bude zablokován přístup.; jenda^^

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 5. listopad 2013 13:36
Nákup na Amazon.de s přeposláním přes mailboxde.cz je luxusní.
Amazonu pár dní trvá než se dostane k odeslání. Po odeslání je balíček druhý pracovní den (v mém případě to bylo přes víkend) ve skladě mailboxde a z něj balík (poslání přes GEIS) dorazil opět do druhého dne. Dohromady byl u mě balík přesně týden po objednání.
Z obou služeb chodí pravidelně maily se stavem objednávky / balíku.

Ještě k Mailboxde: Při registraci vám pošlou mail s vyčerpávajícím popisem "pro blbce", kde co a jak vyplnit na Amazon.de a eBay.de. Není co zkazit, člověk prakticky nemusí umět německy. Adresu na Amazonu vyplní podle návodu a při objednání mačkat žlutá tlačítka (případně kopírovat text do Google Translate - kdo umí anglicky, doporučuju Googlem překládat z NJ do AJ, překlad je pochopitelnější)

Zápor může být, že se na Amazonu platí kartou.
Mailboxde se platí ve formě kreditu převodem, nebo PayPalem či kartou (poslední dvě možnosti jsou dražší o nějaká procenta).
Ceny na mailboxde jsou přehledně. Vezmete cenu poštovného, cenu služby a je to všechno. Žádný další poplatky.

Naprostá spokojenost. Kdybyste chtěli něco takhle kupovat a báli se toho, tak nebojte. Je to pohoda a třeba Kindle tak vyjde asi o 1100 Kč (tj. přes 40 %) levněji než třeba na Alze.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 9 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna