Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 26. leden 2014 14:21
Jo, tak fakturu jsem na CZC našel. Ono nakonec ani moc nesejde na tom, jestli už ho jednou měnili nebo ne, protože minule jsem ho reklamoval po dvou měsících, takže záruka by platila i na ten původní HDD. Smile
Zajímalo by mě, jestli mi to uznají a jestli uznají, tak jak to budou řešit, když se disky FreeAgent GO už nevyrábí.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 26. leden 2014 19:08
Uznat by to měli. Ve stejný situaci mám teď sluchátka a z alzy mi bylo řečeno, že je lze reklamovat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 26. leden 2014 23:40
Tak se loučím se svým exterňákem, včera tam byl jen vykřičník, dnes už hlásí konečnou. Naštěstí jsem přes noc zazálohoval.

Obrázek

Do CZC jsem napsal mail, tak jsem zvědavý, co mi na to odpoví. Chtěl jsem zadat reklamaci, ale podařilo se mi zadat jen HDD z původní faktury, který je samozřejmě jiný kousek. A ten hlásí, že na něj záruka není, tak jsem zvědavý, jestli to přijmou nebo mi řeknou, že oni mají 24 měsíců a 5letou záruku si už mám řešit s výrobcem...
Bohužel to CZC nemá jasně jako Mironet, který má záruku uvedenou přímo na faktuře.
//Aha, tak přímo na shopu mají u toho disku napsáno 2 roky. Asi vyzkouším ten formulář přímo na webu Seagatu, jestli to pak není potřeba posílat někam do zahraničí...
Zasláno: po 27. leden 2014 19:45
Tak jo, z CZC napsali to, co jsem čekal, že u nich jsou jen dva roky a delší záruku můžu uplatnit u výrobce, ale bohužel nemá servis v ČR. Tak jsem proklikal stránky Seagate, zjistil jsem, že servis je v Německu a náhradní disk mi pošlou zadarmo hned jak jim přijde kousek ode mě. Tak jsem vlezl na kalkulačku poštovného u Český Pošty a zjistil, že poštovný do Německa stojí asi 550 Kč. WTF??
Zasláno: st 2. duben 2014 21:16
Od číňana z eBay za 70 Kč...
Nekupujte to, je to shit, jako by to stálo 70 Kč. Mr. Green

Obrázek

Myslel jsem, že na napíchnutí do auta, kde je rachot z jízdy, by to mohlo stačit, ale nestačí. Hraje to jen mono, pořád to příšerně šumí a zvuk z toho leze takovej, že se ani s ekvalizérem nedá srovnat do použitelný podoby. Ale stojí to 70 Kč, jako nejlevnější kafe ve Starbuckovi. A to MP3 nepřehraje vůbec. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 2. duben 2014 21:19
Kdybys radši vyměnil rádio. Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 2. duben 2014 21:22
To už se řeší. Nejspíš budu mít od jednoho chlapíka z fóra Ford tu originální krabičku, kterou tam dodělávají USB ve Fordu... Sice to stojí jako několik autorádií Sencor, ale aspoň nemusím vyměňovat rádio za nějaký hnusný Sencor v hnusným rámečku. Mr. Green
Zasláno: pá 31. říjen 2014 08:24
Nemáte někdo zkušenosti s Exasoft.cz? Mají dobrý ceny a poštovný zadarmo, ale nikdy jsem o nich neslyšel. Podle Heuréky se nedá moc orientovat, tam mají 4,5 hvězdičky všechny obchody. Mr. Green d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 6. květen 2015 09:40
Já přes Exasoft kupoval shodou okolností taky autorádio a pecka, osobně jsem si ho vyzvedl hned druhý den a to jsem objednával snad až někdy ve dvě hodiny odpoledne Dance

Tak já třeba obecně nikdy s žádným eshopem špatné zkušenosti vyloženě neměl.. Proč bych pak tedy dával nižší hodnocení Cool

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 15. červenec 2015 14:14
Než jsem to včera smazal, tak jsem tu psal, že sháním sklíčko do brýlí, které mají jen v UK. Nakonec jsem sehnal obchod, kde je za přijatelnou cenu a posílají do CZ. Tredz.co.uk
Dneska dorazil mail, že se omlouvají za zpoždění u dodavatele, takže moje sklo dorazí až příští týden. Omlouvají se za zpoždění pár dní. Shocked

To není jak Mall.cz, kde jsem dva týdny koukal, jak zboží "skladem" pořád neodeslali, nikde žádná informace, co se děje, takže nakonec jsem objednávku zrušil. Think (Pak jsem objednal u toho Exasoftu a do druhýho dne to bylo u mě Thumb up! )

Taky... Včera jsem objednal olej u Jaknaauto.cz. Ve 12:30, platba převodem. Peníze jsem hned převedl, já i obchod máme účet u Fio... Ve 13:00 přišel mail, že zboží bylo vyexpedováno. Wow! Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 11 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna