Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 15. prosinec 2017 21:11
Kupoval jsem na Rafni.cz novej píst do židle a musím říct, že dobrý. Hlavně se mi líbilo, že o všem přišel e-mail. Přjetí objednávky, objednávka jde objednávka se kompletuje, odesláno - číslo zásilky, faktura k zásilce...

To není jak nějaké TSB a podobní, který sotva pošlou potvrzení objednávky...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 15. prosinec 2017 21:17
Tak to je asi tak standard, neni? Jako teda pokud nejde o takove to domaci eshopovani Smile

Mam ted par darku z takovych domacich shopu, a to je hruza :/ Tam musis psat.. mam to mesic objednane, a stejne mi nejsou schopni rict jestli to dojde.. jen mi napsali ze to musi do pondelka odeslat, aby mi to prislo.. ale info realne zadne.. z dalsiho mi typek psal ze to asi nedojde :/ ale teda to neni jeho vina, on to nedodal vyrobce.. a trochu se s tim pocitalo, takze to neni takova hruza Smile

Ale jinak to posilani kazdeho prdu mi prijde normalni no Smile Tem malym se vyhybam dokud je to mozne Mr. Green
Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 16. prosinec 2017 00:55
podle me staci prijato, odeslano, faktura. Spamovat ze přihodil do balicku dalsi polozku a jde do skladu hledat tu posledni nepotrebuju.

Maly shopy jsou v pohodě, tam se obvykle o to někdo stará a snaží se mit zodpovednost, protože ho to živí. V alze je tvoje objednávka jenom řádek v databázi a je to tam každýmu u prdele jestli budeš spokojenej Mr. Green

ale nakupuju jenom tam, kde to mají skladem (tj opravdu skladem, ne skaldem v číněSmile)
Veselé Vánoce!

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 16. prosinec 2017 18:50
Tohle je takovej klasickej predsudek, ale zdaleka neplati vzdy Smile Na to znam az moc lidi co rozjeli vlastni eshop Laughing

Tohle je to co staci, dokud vsechno funguje. Ale pak mas v tom pidi eshopu nejakej problem a dokud se neozves nevis nic. Kdyz se neco zdrzi u alzy, hned o tom vis, a mas i nejakej odhad co kdy bude.

Samozrejme to je taky generalizace, ale ja mam zase spis takovou zkusenost Smile

A byl to jeden z duvodu proc jsem u Alzy zacal nakupovat, i kdyz jsem je nesnasel kvuli ufounovi. CZC zacalo delat presne takovyhle podrazy se "Skladem", reklamace tam byl opruz.. u Alzy neni problem cokoliv okamzite vratit. A kdyz je problem, tak ho vyresi

Zrovna nedavno jsem tam resil nakup toho telefonu, a meli problem se systemem.. takze mi to strhlo penize, ale telefon mi nedali. Mezitim ho zdrazili atd.. Ale kdyz jsem tam prisel to doresit, dostal jsem slevu a telefon a vse v pohode. Jeste jsem teda par dni ocekaval, ze mi vrati penize, protoze v systemu byla ta prvni objednavka jako zrusena, ale to se bohuzel nestalo Mr. Green
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 16. prosinec 2017 21:48
S Alzou mám opačné zkušenosti. Vždycky, když jsem tam náhodou něco potřeboval vrátit, nebo ufon měl po reklamaci vrátit peníze, tak to dělal s očividným odporem a hledal kdejakou blechu, aby to nemusel dělat. Vyreklamovaný monitor kvůli poruše a kvůli vrácení peněz jsem tam musel dovézt celou krabici, kde pomalu počítali i igelitové pytlíčky jen, aby našli důvod, proč nějakou korunu strhnout. Přitom podle § není ani ta krabice potřeba. Nebo ty jejich falešné slevy na černý pátek, že...
NoArtist / NoName

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 17. prosinec 2017 22:17
S alzou taky nemam tak dobre zkušenosti.
Třeba kolegovi zaplacenou objednavku druhy den prostě smazali ze systému. (protože to zboží neměli nebo co)
Další si objednával 2 mobily a chtěl na ně nějakou tu samolepku, na každy jinou. Při objednávce tam vloži 2 obrázky,ale zobrazoval se tam porad jenom jeden. Extra se alzy ptal, jestli bude na každém mobilu jiný obrázek, ujišťovali že určitě. Samozřejmě to dopadlo tak, že byl na obou stejný. Tak to objednal znova a místo nalepeného obrázku mu přišel mobil nalepenou folii na displeji... Mr. Green

A fascinuje mě, že na webu alzy nejde dohledat žádný kontakt (mail, telefon)

na CZC nakupuju, protože to mám blízko, nemají nějaký nesmyslný poplatek za osobní vyzvednutí a hlavně přehledný web. Reklamace a vrácení nevím, nic sem v posledních letech nevracel ani nereklamoval Smile
Veselé Vánoce!

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 18. prosinec 2017 00:42
jo, kdyz jsem to mel blizko k nim na haje, tak jsem jezdil do czc taky. Ale pak se hrozne zhorsila ta jejich dostupnost, kdy veci co meli skladem na hajich nebyli schopni "naskladnit" v radu dni.. Takze jsem zacal radsi jezdit do Alzy. Vetsinou teda do Holesovic, takze to muze byt taky faktor - tam to proste funguje, ohledne pobocek mam taky krapet pochybnosti Smile Ale je teda fakt ze ten prusvih co se mi stal tedka, tak to byla mimoprazska pobocka - a vse v pohode nastesti Smile

Jako co me u alzy fascinuje, to jsou ty jejich experti Mr. Green Radci u produktu.. to jsou vetsinou fakt perly, nezridka se v druhe vete neguje obsah prvni a tak Mr. Green

Poplatek za vyzvednuti me taky stval na zacatku, nehlede na to ze cenov eto bylo horsi jak czc.. ale cenove jsou vetsinou nastejno, a ten poplatek taky neni vzdy - ale to je spis o stesti, ze to na te pobocce zrovna nahodou maji Smile Takze taky zalezi o jake jde misto, a produkt.

Jedina vec kterou jsem nedavno risknul v CZC byla televize, protoze tam k tomu za stejnou cenu meli Magic Remote. Alza k tomu mela nejakej prenosnej reprak, co by mi byl k nicemu, a ten ovladac je docela mastnej, tak jsem to risknul, a zatim dobry Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 30. leden 2018 09:45
Jak funguje Amazon? Koukám, že tam mají Galaxy S7 o 4 tisíce levnější než u nás, ale všechno je tam jako od prodejce, co není Amazon... Think //aha, už jsem to tam našel
Teda já koukám celkově na německý ceny a S8 mají za cenu jako u nás S7. Mr. Green d'oh!

Česko, S7 za 14 tisíc
- https://www.euronics.cz/mobilni-telefon-samsung-galaxy-s7-32-gb-g930f-cerny-darek-samsmg930fzkaetl/p411692/
Německo, S8 za 14 tisíc Mr. Green
- https://www.euronics.de/xxl-mechernich-kommern-urfey/telefon-und-navigation/mobile/smartphones/199992/galaxy-s8-smartphone-midnight-black/
- https://www.amazon.de/Samsung-Smartphone-Touch-Display-interner-Speicher-midnight-black/dp/B06XJ49G5B/ref=sr_1_1?m=A3JWKAKR8XB7XF
Německo S7 za trošku přes 10 tisíc:
- https://www.amazon.de/Samsung-Smartphone-Touch-Display-interner-Speicher-schwarz/dp/B01BTZFM0W/ref=sr_1_1?m=A3JWKAKR8XB7XF
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 3× jenda^^, naposledy st 31. leden 2018 09:56.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. leden 2018 10:04
to víš, my jsme specifický trh, my to vyžadujeme aby to bylo drahé... Wink
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 28. březen 2018 21:22
Hance přišel e-mail z Aukra, že si někdo objednal nějaký futrál na telefon. Adresa její původní u rodičů, e-mail její a telefonní číslo nějaký cizí (vygooglil jsem jakousi ústeckou firmu, nějaký statiky či co), platba online (nevím čím, nikde nic neubylo). Nic neobjednala, nikdo z rodiny nic neobjednal. Aukro objednávku zrušilo. Co teď? Neřešit to dál? Hlásit na PČR? Think (PČR radí Aukro)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 15 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna