Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Nakupování po internetu

Zasláno: út 9. prosinec 2008 00:46
Řekl bych, že na internetu dneska nakupoval už skoro každej...
Co nakupujete nejčastěji?
Jaký máte zkušenosti z internetovýma obchodama?
Jen se podělte...

Já osobně nakupuju přes internet většinou elektroniku, teda snad jsem tam nic jinýho ještě nekupoval.
Kupuju hlavně na cybex.cz, czc.cz a kasa.cz.

Ale třeba máma po netu už párkrát nakupovala podprsenku Laughing

A ještě by mě zajímalo: je normální, že mi z CZC posílají objednávku ve dvou balíkách (a každej je podle všeho navíc ještě jiným autem)? A nebo tam mají jenom nějakou chybu? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 07:31
nakupuju přes net minimálně jednou za měsíc.. Smile

tak při kupování oblečení je bez problému original-store.cz a klec.eu ..
naopak nedoporučuji casual.cz, objednával jsem tam něco, co zrovna neměli na skladě, ale samzřejmě na stránkách to napsané neměli a na mail nic nenapsali, čekal jsem měsíc tak jsem tam napsal, bez odezvy, zavolal jsem a bylo mi řečeno, že zboží nemají a na otázku kdy ho přivezou mi řekli, že možná za týden, možná za měsíc a možná nikdy.. nechtěl jsem čekat do nikdy na zásilku, tak jsem to zrušil..

na elektroniku se mi nejvíc osvědčilo asi czc.cz , ale stejně nějaké dražší věci bych neobjednával ( jako počítače, notebooky a taak.. ), teda pokud bych nebydlel blízko prodejny, aby byla jednoduchá reklamace.. Smile

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 08:21
Přes net nakupuji pouze na czc.cz Mr. Green Jinak jdu radši do krámu a ošahám si to Mr. Green


to Jenda: já jsem měla objednanou case a mechaniku a taky mi to přišlo ve dvou balíčkách páč byla káse dost ve velké krabici Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 11:14
Maki: noo, to je asi pravda, ale stejně nechápu, proč to DPD nepošle jednou dodávkou, ale dvouma různýma. Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 12:54
Když už píšeš o DPD - už tři týdny čekám na zásilku. Napřed mě prý kurýr 2x nenašel, pak se zjistilo, že mojí adresu dali na jiný balík a mé telefonní číslo také na jiný -ani jeden nebyl můj. Do práce mi to zaslat nemohou, protože adresu smí změnit jen ten co zakázku zadával - já ne. Pak se mi dovolal kurýr a pokoušel se mi vnutit něco jiného, když jsme se domluvili, že slečny z odbytu udělaly někde patrně chybu, tak slíbil, že se po té mojí zásilce ve skladu poptá. Včera mi volal, že jí našel a jestli budu dnes doma tak mezi 9:00 - 10:00. Doma jsem, sedím tu jak debil. Je 11:51 a kurýr ani nepřijel, ani nezavolal.... Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Varda Elisabeth

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 12:58
tak se mu pokus zavolat. Máš přeci jeho mobil, nebo mi ho napiš a brnknu mu sám.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 13:16
Tak kurýr má rozbité auto a jezdí za něj kolega, který prý tu mojí zásilku určitě má a prý je divné, že se ještě nestavil....
Snažím se zhluboka dýchat a nebrečet. Jde o přístupový kod na kreditní kartu ze které potřebuji příteli půjčit na nájem - jinak přijde o byt, dřív než mu skončí exekuce na plat. Jestli ty peníze nedostanu, tak za ním budu chodit pod most.

Tak teď mi kurýr volal nazpátek - tomu kolegovi tu obálku pro mne vůbec nedali, protože už prý byla několikrát vrácená, takže podle předpisů by jí měli vrátit odesilateli. Ten kurýr slíbil, že se to pokusí stopnout a dovézt mi jí ve čtvrtek.
Tak teď už brečim opravdu - SAKRA
Varda Elisabeth

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 16:16
Tak to nakonec obojí přišlo jednou dodávkou. Ještě jsem to nekontroloval i když mam šílený nutkání... Přece jen je to dárek k Vánocům... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 16:58
rači to otevři.. abys na vánoce nebrečel pod stromkem až v balíku najdeš staré noviny a tihly.. Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 9. prosinec 2008 19:32
to Jenda: TYS TO NEROZBALIL????

to Varda: zlato to mě je moc líto, zrovna taky teď mám jednu exekuci v rodině a nevím jak pomoct Crying or Very sad
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna