Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 24. červenec 2016 00:11
Na tom Redditu právě psali, že ani poštovné nemuseli platit. Ale nezkoušel jsem to. Zas tak zajímavé mi ty věci na tom obchodě nepřijdou. Takže za peníze, které ušetří tím, že mi nic nemusí posílat, můžou místo toho postavit dálnici z Prahy od KV a obchvat Varů... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 24. červenec 2016 14:09
Dálnici a obchvat? Možná v roce 2100 až budou létající auta... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2016 13:41
Teda, Číňan to pěkně prosral!
Objednal jsem Hance obal na telefon a přišel takový, který přibližně seděl velikostně, ale díry úplně jinak a i tvar byl oblejší než měl telefon.
Tak jsem se rozhodl, že z Číňana vyrazím zpátky svůj milovaný dolar. Ten moc nechtěl, ale po pár fotkách obalu uvolil, že by mi tedy vrátil 0,6 dolaru a co já na to.
No a já mezi tím řešil, že mi nefunguje internet a na Číňana si ani nevzpomněl až doteď. Teď mi přišel mail z PayPalu, že mi Číňan vrátil peníze. Celý dolar. Mr. Green A má to, kdyby si ty peníze nechal, tak si na to už nevzpomenu... Laughing
Zasláno: čt 3. listopad 2016 12:51
Jaktože je Amazon tak populární? Když mají mít dopravu do ČR zadarmo, tak jsem se tam šel podívat na LED svítilny a v tom se vůbec nedá vyznat, u poloviny svítilen není napsaný ani světelný tok natož, aby se podle něj dalo filtrovat... Rolling Eyes
To dokonce i na DealExtreme už tyhle filtry mají.
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 12:45
Další dobrá zkušenost s CZC. Objednal jsem notebook na prodejnu (no spíš výdejnu), dneska dojdu na prodejnu, paní přinese notebook, tak koukám na typové označení a ono je trochu jiný. Tak to paní říkám a ona, že musí být stejný tohle dlouhý maličký číslo a že je stejný, protože začíná NXGC... Došla si pro lupu a to dlouhý číslo bylo v prostředku taky jiný.
Prý přišly ty notebooky dva a ten druhý už někdo vyzvednul a asi mu dala tedy špatný. A pro mě zůstal tenhle jiný, nejspíš ten, co stojí o 3 tisíce míň.
Tak si to prý mám objednat znovu. Rolling Eyes (A doufat, že to zase nedá někomu jinýmu Mr. Green )

Abych byl fér, tak ta výdejna není přímo CZC, ale elektrosoučástky, kde navíc vydávají i objednávky od CZC. Ale i tak, paní by měla dávat na číslíčka pozor. Taky přece nedá rezistor 10 ohmů někomu, kdo chce 10 kiloohmů Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 13:42
kdyz ji to nikdo nevysvetli, tak na to davat pozor nebude, protoze vubec netusi ze neco takoveho se muze stat.. Smile Nevyhoda vydejen no
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 13:50
Haha, OMG! Dvě ze tří! Magor
Teď jsem začal rozbalovat věci, co jsem koupil a vyzvednul na Mall.cz a koukám, že pánev nemá nikde napsanou indukci. Kouknu na web, jestli jsem to objednal blbě a ono ne, indukci má mít. Ale podle obrázku vypadá jinak. Kouknu na zelený štítek Mallu a název je správný. Kouknu na text, který je tím štítkem přelepený... a jiná pánev. Laughing
Na infolince mi řekli, že mi objednají novou a až si pro ni přijedu, tak jim tuhle odevzdám. Laughing Myslel jsem, že budu dneska mít dárky pro 3 lidi a mám pro jednoho. Laughing

No aspoň, že v Electroworldu mi dali to správný. Akorát paní u kasy byla příjemná jak prdel. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 14:08
to je nějaká častá praxe koukám... Think podle facebooku měl úplně stejný problém i Elephant když si na Alze kupoval chytré hodinky Pebble... koupil si plastovou černou verzi a v Alze mu vydali červenou kovovou verzi (která je dražší, ale on je takový poctivec že to vrátil... a hlavně taky se bál, že by neměl záruku)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2016 00:53
Hele, tohle byl taky mall.cz Mr. Green Sice dražší, ale já tu červenou nechci. Navíc, jak bych to v případě potřeby reklamoval, když to bylo i v krabičce nadepsané Pebble Time Black? Laughing
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2016 01:27
Update z Electroworldu. Dali mi to správný, už je to zabalený jako dárek. A večer přišel e-mail, že moje objednávka byla zrušena. Laughing

A koukám, že ten Mall to takhle dělá běžně. Na Twitteru si na ně taky lidi stěžovali, že s nimi mají problémy. Před pár roky jsem tam kupoval LG G2, která byla skladem, a po týdnu jsem tu objednávku zrušil a objednal jinde, protože najednou skladem nebyl a termín se začal pořád posouvat...
Ale je pravda, že na podzim jsem u nich kupoval vysavač a ten došel správný v pohodě. Mr. Green
A pak taky je to u nich skoro pražský luxus, že večer objednám a druhý den ráno to tam je k vyzvednutí. Smile Tedy, když zrovna nezačnou posouvat termín. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 13 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna