Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2016 19:11
urcite mi to tu zdrbete, ale asi jsem zuzil vzber tv na dve telky.. kterou byste brali spis?

https://www.alza.cz/58-lg-58uh635v-d4026443.htm

nebo

https://www.alza.cz/60-lg-60uh6157-d4026444.htm

Ja se klonim k te mensi - prijde mi lepsi, i kdyz je trochu mensi.. jen nevim proc je levnejsi (ten rozdil 2" mi neprijde dostatecny duvod k takovemu rozdilu)

Lepsi mi prijde proto ze umi to jejich Magic ovladani.. plus ma jeste nejakou blbost navic, bluetooth nebo neco takovyho
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2016 19:19
Klidně tu levnější, ten webOS bude línej na obou, tak je jedno, jestli do toho nasypeš víc nebo míň.
Magic remote je na pí*u nejvíc. To se nedá používat a fakt to používat nechceš. Ovladač vypadá takhle a používat to normálně nejde. Po půl roce se vychodilo to kolečko, přestalo mít krokování a jde plynule. Problém je, že plynule nesnímá, takže točíš jak trubka a nic se neděje. Navíc to nemá čísla, takže třeba ručně si naprogramovat kanály satelitu je za trest a práce na celý odpoledne. Navíc LG dávalo k televizím jen tohle ovládání (nvm, jak je to u aktuální řady), takže je potřeba rovnou počítat + cenu nějakýho univerzálu, abys to mohl trochu používat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2016 19:42
No zrovna magic remote chci, to jsem koukal pred rokem u kamarada, a nemohl si to vynachvalit Mr. Green ono to co posilas je nejaky 'prehistoricky', asi 2013.. od 2014 vypada jinak, a 2016 je tohle https://www.alza.cz/lg-an-mr650-magic-motion-d4194594.htm?o=1

A ted to maji obracene, davaji nejaky normalni, a tohle je kolem litru koupit zvlast.

No a protoze OS v TV neverim prilis zadnemu, tak kdyz by to bylo pomaly tak koupim Nvidia Shield k tomu. Ted mam stejne pradavnej Xtreamer, ten neni taky zadnej rychlik.. ale zase jsem na nej za tech 8 let zvyklej Mr. Green

Jo, jeste ta levnejsi ma navic local dimming.. coz je dalsi takovy divny, ze je levnejsi kdyz je lepsi.. cekam nejakej hacek :/
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2016 21:12
Schön z iHned mi na můj komentář, že je WebOS pomalej, odepisoval, že WebOS je pomalej na pomalejších procesorech, ale nevím, co si pod tím představovat. U mě pomalej je a to v papírech psali, jak to má 4 jádra a kdo ví co, ale je fakt, že mám snad asi nejnižší nebo druhý nejnižší model s WebOSem.
Jinak tedy s magic remote přímo nemám zkušenost, jen s těmi aplikacemi v telefonu, co se chovají jako magic remote a nebo touchpad a přijde mi to obojí úplně na pěst, protože to není citlivý jako myš, ale prostě to poskakuje třeba o 10 pixelů a trefit tím nějak menší tlačítko je někdy očistec. Na druhou stranu, když jsem připojil přímo USB myš, tak ovládání bylo přesný, tak jestli se magic remote chová tak, tak by nemusel být problém. Ten defaultní ovladač od LG je tedy taky dost na pěst, tlačítka nejsou nijak odsazený všecky vedle sebe a když ovládám po slepu, tak kolikrát třeba zmáčknu Back místo šipky vpravo a ukončim si video apod.
Jinak tedy dimming nedimming. Já jsem u sebe povypínal úplně všecky dynamický věci a stejně mi podsvícení náhodně (?) občas trochu ztmavne nebo zesvětlá.
Když píšu o podsvícení, tak jsem schválně bral s Direct LED, aby to jako bylo podsvícený rovnoměrně, ale jako žádná hitparáda mi to nepřipadá. Normálně to vidět moc není, ale když jsou panoramatický záběry, tak je vidět, že místama je podsvícení místy tmavší místy světlejší. A vlastně skoro pořád je vidět, že pravý okraj je tmavší...
Ale třeba tyhle UHD televize budou lepší. Minimálně předpokládám, že tlačítko ZOOM nebude zobrazovat hlášku "tato funkce je dostupná pouze v UHD modelech" Laughing (Tak proč ho tam dáváte, kokoti? A proč tlačítko Subtitles nezobrazí při přehrávání menu titulků? To by se dost hodilo, když si televize neumí zapamatovat kódování.)
Zasláno: so 17. prosinec 2016 21:21
Jinak se tedy vrátím zpátky ke svým pátečním nákupům. Byl jsem v Mallu a ochotně mi vyměnili mou špatnou pánev ze tu správou, bez problémů, ani mě neobviňovali, že jsem přelepil samolepku na jinou pánev... Mr. Green

Jo a pak jsem se taky bavil s mámou a zjistil jsem, že to, co jsem koupil v Electroworldu, ona koupila taky v Euronicsu. Mr. Green Zrovna v obchodech, kde není takový to "zakoupené zboží můžete vrátit až do ledna", no vlastně v obou obchodech není ani 14 denní lhůta bez udání důvodu, když se vyzvedává v prodejně, protože to není nákup na internetu. d'oh! Ale zdá se, že Euronics to asi zpátky vezme, mají na stránkách něco, že neotevřené věci se dají vrátit do 14 dní.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2016 00:32
No dávají to tam protože mas stejny ovládání jako 4k telka, kvuli jednomu tlačítku nebudou delat novej model Mr. Green

No, oni u 4k maji jenom edge led, a pak oled. Byl jsem koupit chromecast vecer, a v alze maji tu 58uh635v.. No je krásná Very Happy rikal jsem si ze se na to vykaslu a budu mit tuhle jeste par let s chromecastem treba.. No ale nevim, je to lákavé Mr. Green leda by do dvou let tolik stala oled telka téhle velikosti a rozlišení Mr. Green

No a s tim nákupem online mi prijde ze to na tebe jen zkouší. Pokud jsi to objednal online a na prodejně vyzvedl, tak plati lhůta 14 dni. Pokud jsi jen delal nejakou rezervaci nebo něco takovýho, tak pak asi ne, ale jinak se te spis snazi odrbat Smile myslim ze to řešili prave tohleto chovani pred lety. Já v podstate jinak ani nenakupuju, a vždycky je ta lhůta platná, viz treba ta Alza Smile kdyz si koupím tu telku, tak tam po vánocích rovnou vrátím ten chromecast Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2016 00:35
No Electroworld i Euronics to mají nazvaný jako rezervaci. Electroworld pak nikde už nikde nepíše, jestli je rezervace jako nákup online nebo ne, tak bych tipoval, že to berou jako nákup na prodejně. A Euronics má na stránkách přímo napsáno, že při rezervaci se obchod uskutečňuje až s tou konkrétní prodejnou na místě, takže 14denní zákoná lhůta se nevztahuje, ale v rámci dobrých vztahů nabízejí 14 dní na vrácení nerozbalenýho zboží.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2016 22:34
No, ať tak či tak, snaží se ojebat zákon. Objednáš přes internet, vyzvedneš, oni to v krabici vydají a jdeš. Výrobek ti nepředvedou, ani se tě na to nezeptají a kupuješ-li něco extra, není to ani vystavené v té konkrétní prodejně.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

uchyl (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2016 00:15
Nakonec jsem koupil tu 635 a je super Smile tohle pisu z ni pomoci magic remote ktery je taky super, jen na nem asi chybi tlacitko info Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2016 08:52
K čemu tlačítko info? Nefunguje stejně kliknutí do obrazu TV?
//I když to vlastně asi jen ukáže OSD a pak se musí kliknout ještě jednou nahoru.

Já jsem si nainstaloval do Win10 aplikaci na ovládání televize (jako je ta v mobilu), ale ono se to při každým spuštění na TV ptá, jestli ji chci povolit. Tak k čemu mi je aplikace, když musím stejně vždycky jít pro ovladač. Rolling Eyes (Ta aplikace v mobilu se neptá, ale pro změnu vybíjí baterku jak blázen a furt ukazuje otravnou notifikaci.)

edit: Hele, asi mají bordel letos úplně všude. Mr. Green Objednal jsem dvě knížky v Kanzelsbergeru a dnes přišel mail, že jednu mám připravenou a druhou už nemají skladem. A 5 minut na to další mail, že tu druhou našli. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 14 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna