Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 14. listopad 2018 23:53
něco jako zásilkovna,ale trochu větší amatéři dle zkušeností.
Ale obvykle doručují do druhého dne mezi svýma pobočkama.
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 23. listopad 2018 12:48
Včera před polednem jsem na Megapixel.cz nechal vytisknout pár fotek velikost cca A4 a jednu 50x40. Dneska v 11 to PPLkem přišlo. Taková rychlost mě teda fakt překvapila. Přitom píšou, že vytisknou do 3 dnů (do 2 hodin s příplatkem). Shocked
No a samotný fotky vypadají líp, než co jsem tisknul v práci na kancelářský laserovce, takže spokojenost. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 23. listopad 2018 13:04
Na kolik to vyslo? Ja premyslim, ze kdyz budu mit cas tak udelam par takovych fotko darku pro adelky rodinu.. ale zatim jsem linej hrozne Mr. Green A chtel jsem to nechat tisknout tady v copycentru nekde, normalne akorat na fotopapir Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 23. listopad 2018 13:34
Podle ceníku. Laughing
https://www.megapixel.cz/cenik-fotosberny

Ty cca A4 jsou 35 Kč, velkej výtisk pak za 180 (Fotolab to má za 40 a 300).
Ty výsledný fotky mi na první pohled dost připadají taky jako normální tisk na fotopapíru z inkoustovky (akorát bez proužků Mr. Green ). Ale možná to tak vypadat má, nikdy předtím jsem si vyvolávat digitální fotky nedával; v dobách filmu jsme měli vždycky lesklý fotky a tohle jsem nechal dělat v matu. (A kinofilm má taky zrno a není to rozplizlá fotka z telefonu Mr. Green )

Nevím, jestli mají teď nějakou black friday akci, ale doprava PPLkem byla zadarmo, celkem jsem platil asi 450 Kč.

//koukám do jejich ceníku... 8ks průkazových fotek za 30 Kč??? U nás si za to fotograf řekl asi 300 Shocked d'oh!

//Tak jsem je vybalil a pořádně prohlídl a i Hance ty fotky připadají nějaký takový rozpitý, hrany jsou v pohodě, ale jemný přechody splývají. Na nástěný obraz v pohodě, ale jestli to je takhle rozpitý i na 15x10 nebo kolik ty fotky jsou, tak se v tom musí ztratit plno detailů.
Zasláno: čt 20. prosinec 2018 23:01
PPL mi ztratilo balíček s telefonem!

Obrázek

Pro jistotu jsem to zaplatil předem a byl to poslední kus v prodeji. Mr. Green
Dva týdny mě uklidňovali, že to urgují, že to doručí "zítra" a furt nic. Pak mi pán na infolince už řekl, že když to 2 týdny někde leží, tak to ztratili.
Tak jsem volal na prodejce Smarty - pán (asi nějaký šéf) se k tomu postavil jako chlap, zavolal si na PPL, za chvíli mi volal zpátky, že to fakt ztratili, že jen zadá reklamaci, aby mu to PPL potvrdilo písemně, dá mi vědět a peníze vrátí obratem. To bylo ve čtvrtek a do dneška se nikdo ze Smarty neozval. Včera jsem jim volal zas, jestli je něco novýho, a zvedla to nějaká slečna, ta nic nevěděla, prý ji nejde systém, ale peníze se vrací v tomhle případě do 14 dnů podle zákona. Až jim půjde systém, tak mi zavolá a řekne, jak to vypadá. Chudáci Smarty, už jim druhý den nefunguje systém. Průšvih takhle před Vánocema. Takže do Vánoc jsem bez dárku i bez peněz. Laughing

(Objednal jsem podobný telefon v úterý na Mironetu s tím, že je na externím skladu a na pobočku [PPL už nic posílat nebudu] to doručí v pátek v 15:30. Druhý den ve 14:30 přišla SMS, že si můžu vyzvednout. Shocked )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 21. prosinec 2018 00:47
Jestli to jen ztratili, tak je to ještě OK, to umí i horší věci Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 26. prosinec 2018 02:27
On baví!
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 29. leden 2019 14:27
Jen pro zajímavost. PPL údajně zásilku s telefonem furt hledá a dokud jim nepotvrdí ztrátu, tak nemůžou Smarty vrátit peníze. Mr. Green Už ani já nejsem moc vklidu a při voláních na infolinku Smarty mluvím čím dál víc nahlas a čím dál víc používám fráze jako "to si děláte srandu" nebo "to je nehoráznost". Mr. Green Oni nazpátek říkají, my se na to podíváme a večer zavoláme, a pak nezavolají. Brick Wall
Kokoti, fakt. Od těch si nikdy nic nekupujte. Každej normální obchod by poslal zpátky peníze a dořešil si to s PPL sám. Tihle ne. Rolling Eyes
Zasláno: po 4. únor 2019 14:43
Hurá, mám zpátky svoje peníze od Smarty! Trvalo to jen 2 měsíce a 8 dní od objednávky; měsíc a půl od chvíle, kdy mi prvně řekli, že to nahlásí na PPL a tak za 2-3 dny mi pošlou peníze zpátky; 57 minut a 56 sekund telefonních hovorů... Mr. Green Applause Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 9. únor 2019 08:51
Mají heuréku? Very Happy

Jinak SEO: smarty.cz | smarty | eshop s mobily | špatnej eshop s mobily Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 17 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna