Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nakupování po internetu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 10:56
Já jim to chtěl napsat na FB, ale nemají tam tu možnost hodnocení. A na heuréce nemám účet.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 20:10
Formulář od Heuréky chodí obvykle 10 dnů po nákupu Very Happy
Ale jinak dneska jsem koukal na náhradu od PPL za balík, kterej jsme posílali před měsícem, a to jim to trvalo už moc dlouho Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 5. duben 2019 19:04
Koupil jsem regálopolici na Bonami. Dodací termín jak z číny, čekalo se na to měsíc (ale to psalo už při koupi) a nakonec přišla bedna s hromádkou omlácených dřevotřískových destiček. Mr. Green d'oh!

Obrázek

Po pár vyměněných mailech mi nakonec nabídli, vrácení 50 % ceny, což jsem přijal. Je to černý a v tmavým rohu obýváku, takže nebude problém trefit správný odstín barvy na opravu. Laughing
Jo a ty vrácené peníze přišly asi po 2 dnech.

Taky jsem reklamoval u TS Bohemia, tak reklamovaná věc přišla přesně po 30 dnech, co jim to dorazilo, a když jsem se přihlásil o proplacení poštovného, tak to po tom, co jsem je prudil i na FB, nakonec dali k proplacení, ale splatnost toho stokorunového dobropisu je snad až někdy v květnu, hovada. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 14. květen 2019 23:09
Taky tak milujete chybové hlášky typu "ouha něco se pokazilo Sad", které vůbec neřeknou co? Brick Wall
Každopádně jsem nejspíš přišel na super způsob jak pomocí e-baye jednoduše okrást kohokoliv... Brick Wall
Uvidíme jak to dopadne... Rolling Eyes
https://community.ebay.com/t5/Technical-Issues/Contact-Member-quot-Oops-Something-went-wrong-Please-try-again/m-p/29821283/highlight/true#M56689
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 15. květen 2019 01:04
Chybové hlášky BFU stejně nic neřeknou. A taková obecná hláška je většinou pro 500, Internal server error - coz je typicky nějaká neočekávaná chyba. A protože je neočekávaná, tak nemáš co uživateli ukázat a říct, než že "někde se něco pokazilo, zkus to zas". No a pokud to za něco stojí, někde se programátorovi třeba pošle e-mail s tou chybou Mr. Green a jemu to něco řekne.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 15. květen 2019 07:28
no každopádně když někdo na fóru hned identifikuje kde je problém, tak by to místo ouha mohlo napsat že jsem už překročil 60 denní deadline na kontaktování uživatele.. Brick Wall To by něco řeklo i BFU... Brick Wall Nemusel bych to pak jak debil zkoušet 4 dny po sobě... Brick Wall Jestli to někomu posílá e-mail s chybou, tak jsem jich tím poslal tak 100 a nic se nestalo... d'oh! Navíc to musel programovat pořádnej diletant, že nemá ošetřenou tuhle výjimku, jelikož co jsem viděl, tak to je hodně časté...

Navíc člověk se nemá jak dozvědět, že po 60 dnech nemá šanci na nic, jelikož to nikde nepíšou (a jestli píšou, tak to je někde pořádně zahrabané, jelikož třeba v https://www.ebay.com/help/policies/ebay-money-back-guarantee-policy/ebay-money-back-guarantee-policy?id=4210 se o tom že se to musí udělat nejpozději do 60 dní po uskutečnění nákupu nepíše. Píšou tam jen to že to musí být po době očekávaného doručení avšak ne později než po 30 dnech po posledním dni očekávaného doručení... )
Zasláno: so 18. květen 2019 05:37
Tak nakonec to dopadlo dobře a na ebay mi vrátil peníze...
citace:
Here's the case outcome
You received a refund
We've issued a refund of $ 18.69 back to the original funding source you used to purchase this item. Please allow 48 hours for it to process.
We didn't receive valid tracking information from the seller.
Final decision:The case has been closed in your favor.


příště hlavně nesmím kupovat nic od člověka, co má 0 hodnocení a co ještě k tomu dá vychcaně dobu doručení víc než 60 dní aby s tím byly problémy... Rolling Eyes d'oh! Brick Wall
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LinDan (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 462
Bydliště: STAM1NALAND
51 616,- VK
Zasláno: st 21. říjen 2020 20:44
Máte tu někdo zkušenost s nakupováním levných LED světel z Číny? Very Happy Uvažuju nad koupí tohohle světla pro tátu k Vánocům, ale nevím, nakolik je to bezpečné... Nerad bych, aby vyhořel. Think

https://www.aliexpress.com/item/32986932814.html

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 22. říjen 2020 12:24
Já kupoval akorát Xiaomi Yeelight žárovky a LED pásky a vpoho. I když to asi levné svítidlo není... Ale to tvoje vypadá spíš jak svítící dekorace na baterky... To bude asi vpoho... Mám z Aliexpressu čelovku na dvě klasické 18650 Lio-ion baterky a super... svítí jak blázen a svití to i dlouho... a až se baterky opotřebují, tak tam koupím nové... akorát tu vodotěsnost radši nebudu moc zkoušet... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LinDan (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 462
Bydliště: STAM1NALAND
51 616,- VK
Zasláno: čt 22. říjen 2020 13:33
Na baterky to není, je to na USB... Mr. Green Takže teď ještě i přemýšlím, jak se to dá vlastně zapojit, aniž by to musel mít zapojený do notebooku na metrovým káblu.. Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 18 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna