Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

NASA ztratila nahrávky přistání na Měsíci

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Najde NASA ztracené nahrávky?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
11% 11% [ 2 ]
Ne:
88% 88% [ 16 ]
Celkem hlasů : 18 / Hlasujících: 18
lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 15. srpen 2006 23:09
lukenet napsal:
jémine, hlavně sem netahejte ty teorie, který vyšly z pod rukou nudícího se plesnivějícího děduly Brick Wall


Myslíš že je Romulus dědula? Whistle

romulus napsal:
Tak je natočí ve studiu znovu. Stejně jako ty první... Mr. Green Whistle

Viz. klip Amerika od Rammstein.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 10:14
lion: ale já přece nemluvím o romulovi, já mluvím o tom týpkovi co vymyslel tu konspirační teorii, že na měsíci nikdo nikdy nemoh bejt a že všechno je jen kamufláž
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 12:45
Chlapci, nehledejte v tom až tak velkou věc. Skladník je holt ve svém věku a na otázku "kde jsou nahrávky" prostě odpověděl "kam jsem to jen ... ". No a jelikož je těsně před důchodem, tak si tu nahrávku šetří na den svého odchodu.
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 12:50
to: lukenet : jo o tom větru na měsíci jsem už četl.
a jinak, ani se nedivím, že jim padají raketoplány, když jim skladník vydá místo šroubu matici a oni to ani nepoznají. ha há, a potom ,že je v česku bordel!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 13:18
To je skoda.....a ja cvekal az v roce 2036 oetvre NASA sve archivy Rolling Eyes Rolling Eyes

Ale tesim se necenzurovanou HDTV verzi pristani na mesici Mr. Green Mr. Green ..

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 13:22
jestli si se včera díval na čt2, tak bys věděl, že v česku bude HDTV až budou volné frekvence. a ty budou volné, až se vypnou analogové vysílače a ty se vypnou až bude pozemní digitál kompletní a ..... až naprší a pokvetou hrábě. Dance
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 13:37
Digital HDTV tady dlouho nebude Wink ....uz jen proto, ze soucasne DVB-T jede v mpeg2 a neni pokryti je mizerne...
A to se ma v roce 2010 vypnout analog...nevim, ale 3,5 roku je malo na prechod na digital, kdyz neni pokryto cele uzemi Mr. Green Mr. Green Pocitam s tim, ze kompletni pokryti by mohlo byt, tak v roce 2009...a nikomu by se nechtelo rychle prechazet na digital.

Jednoduse:NEMAME VYRESENY JESTE MPEG2 A UZ UVAZUJEME O MPEG4 HDTV? Brick Wall Brick Wall BLBOST....
-nebo se nesrat s mpeg2 a jit rovnou do mpeg4, coz by bylo lepsi...vzhledem k tomu jak dlouho trva rozjezd DVB-T v mpeg2 (se nemohli shodnout ani na formatu, a ni na rozdeleni mulitplexu)

Nikdo netouzi po tom prechazet na posledni chvilku.
CR neni jen Praha stejne tak jako SR neni jen Bratislava to asi panove z TV nepochopi Brick Wall Brick Wall Brick Wall

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 13:54
ono se uvažuje o tom, že by mpeg2 vůbec nedotáhlo do konce, ale začalo by se rovnou mpeg4. z těch tří vysílaču co se už vysílá mpeg2 by to pak jen přepli. něco pravdy na tom je, páč v prodeji jsou už STB s oběma fomáty. český digi stejně nechytnu akorát polský a ten mám v analogu kvalitnější než čechy. holt jsem od prahy nejdál jak to jde a než se digi rozšíří na celé slezsko, tak už se bude můj čtyřletý syn holit.
do ostravy to mám asi 30 kiláků, na lysou horu 20a na javorový 10. všechno je mi stejně prd platné, páč jsem ve stínu na všechny vysílače.
a nejhorší je, že stejně musím platit poplatky, ale to nezajímá nikoho ani sklerotiky z NASA.
PS: není tady někde fórum digi vysílání?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 18:36
pozor na OT :)

viděl sem o tom nějakej dokument, ze kterýho vyplývalo, že američani skutečně na měsíci byli. Řešili se tam stíny a vůbec kdejakej kousek obrazu.

Já osobně jim nevěřím a myslím, že to američani natočili aby dostali Sovětský svaz na kolena.

Američani sou totiž čůr*ci.

Co se týče těch záznamů - dobře jim tak
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 18:42
V hlasování mi chybí možnost "Je mi to jedno", protože mi je to jedno.
Stejně už je to dávno... a daleko... a v americe... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna