Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nastroje,vrtaky apod.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 15. listopad 2011 13:41
drutek napsal:
my jsme se ve škole učili říkat "předkomora". a za našich mladých let "stříkačky" stejně nebyly, tak jsme veděli, že to má každý diesel Wink


Jsi na omylu. Každý to neměl. Měly to první Avie, ale i ty pak přešly na to že ten spalovací prostor udělali v pístu. Komůrkové vstřikování mělo hodně vad, proto se od něj odešlo, ale jednu dobu to byl hit,naneštěstí pro automechaniky. Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 17. listopad 2011 02:45
Tak jsem tatovi na vanoce koupil trosku lepsi Aku sroubovak, ty jeho stoji za starou backoru a ty vyhlodany bity jakbysmet. Ma to i s kufrikem

http://www.naradi-dewalt.cz/aku-vrtacka-+-109-dilna-sada-dcx740k2t-p-1015.html
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 17. listopad 2011 05:09
Beat napsal:
drutek napsal:
my jsme se ve škole učili říkat "předkomora". a za našich mladých let "stříkačky" stejně nebyly, tak jsme veděli, že to má každý diesel Wink


Jsi na omylu. Každý to neměl. Měly to první Avie, ale i ty pak přešly na to že ten spalovací prostor udělali v pístu. Komůrkové vstřikování mělo hodně vad, proto se od něj odešlo, ale jednu dobu to byl hit,naneštěstí pro automechaniky. Brick Wall Brick Wall Brick Wall



pokud vím, tak to bylo i ve v3s-kách a i tatry 148 to měly. ale u těch si nejsem jistý... Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 17. listopad 2011 10:28
a klíč furt nikde... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 8 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna