Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nastroje,vrtaky apod.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 15. březen 2007 10:28
to:bugi:: na panel a beton jedině pneumatiku nebo profi - hilti, dewalt, narex, makita
to:beat::tuhle zkušenost mám taky. njkvalitnější bity děla opravdiu b&d. s jedním zašroubuješ až několik TISÍC vrutů, než jej zničís. to se opravdu bity, které stojí až 70,-/ks mohou jít zahrabat. problém je, že nejdou koupit jednotlivě. aspoň jsem ještě neměl štěstí a nenarazil jsem na prodejce, který by je jednotlivě prodával.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 15. březen 2007 10:53
Kupuji v Praze u Rota jednotliví bity a jsou celkem kvalitní. Horší to je s výběrem!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 16. březen 2007 13:16
myslím jednotlivě b&d
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 16. březen 2007 13:46
Tak né přímo tuto značku, ale jinak jsou velice kvalitní! Chceš zjistit výrobce, nebo jaký sháníš?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 18:28
ne nepotřebuji. ale vloni se mi povedl kousek.
sháněl jsem bity v ceně tak asi 40,-kč/ks. nikde nic takového neměli, ale v jednom krámu mi řekli, že už je vyprodali a že přijdou asi za 14 dní. tak jsem si koupil dva po 8,-kč s tím, že na těch 14 dní mi to vydrží a pak si koupím ty lepší. doma mi nějak nelezla do hlavy povrchová ůprava těch dvou kusů. a taky že jo. prodavačky to popletly a všechny bity z té várky prodávaly za opačné ceny. ty bity už mám skoro rok a jsou téměř neopotřebované. haluz jak cyp
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 19:38
To jsi nešel koupit další? A co cgudáci co si koupili ty "lepší"!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 19:56
na co, když tyhle dva ještě fungují a patrně dlouho fungovat budou
Zasláno: po 4. červen 2007 18:36
neávno jsem si opravoval kango
Obrázek


rozebral jsem ho ještě více, ale měl jsem tak zprasené ruce, že jsem raději mobil do pazourů nebral
Obrázek


budete se divit, ale šlape ještě líp než bylo nové. asi proto, že je to product people republic of china
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 18:59
varování!!! nekupujte makitu. nechtějí uznávat záruční závady. mně se po roce a půl zasekla rychloupínací hlava a oni řekli, že je to běžným užíváním. kašlu na ně, jdu do narexu. s nimi jsem problémy neměl.

kdybych využíval nářadí denně, tak bych to pochopil, ale ta vrtačka měla nalítáno tak 20-25 hodin.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 22. prosinec 2008 16:37
Trvej na reklamaci a uveď že nebyla tolik využívaná. Tímhle tě právě zkouší odradit. Klidně bych podal stížnost až na ČOI. Škoda že kjamarád co tam dělal tragicky zemřel Sad Sad Sad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 5 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna