Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nausniky s vyvodom do sluchovodu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: ne 29. leden 2006 19:05
tak si dojdi za ušařem ať ti napíše naslouhátko to máš přímo do ucha Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 29. leden 2006 20:11
Tak si zkus něco vyrobit z normálního molitanu + tavnou pistolí si uděláš v rozumný míře nějakej "špunt", ten potom nějakým způsobem opracuješ(aby byl dutej), naděláš do něj nějaký dírky aby tím prošel dobře zvuk. Pak v nejhorším případě odloupneš ten původní vršek, přiděláš ten špunt, na to hodíš ten molitan a je to Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 29. leden 2006 21:48
Ahá, ty sonáče mají ty špunty se strašně příjemnýho materiálu, tak ani není potřeba no

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK

Re: Nausniky s vyvodom do sluchovodu

Zasláno: ne 29. leden 2006 22:14
Dieg0 napsal:
basovymy efektami
už zase... d'oh!
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK

Re: Nausniky s vyvodom do sluchovodu

Zasláno: po 30. leden 2006 16:16
manas napsal:
Dieg0 napsal:
basovymy efektami
už zase... d'oh!
Co?
Zasláno: po 30. leden 2006 16:19
Mark Pawl napsal:
Ahá, ty sonáče mají ty špunty se strašně příjemnýho materiálu, tak ani není potřeba no
Teba nechápem.Ako to myslíš?Ja potrebujem len tie náušníky a teraz som si všimol že tamtie čo máš na slúchatkách ty sa nasádzaju tak ako by išli na moje nie?Ak je to tak nedaj´sa niede zohnat?
Zasláno: po 30. leden 2006 16:22
Mark Pawl napsal:
Ahá, ty sonáče mají ty špunty se strašně příjemnýho materiálu, tak ani není potřeba no
Teba nechápem.Ako to myslíš?Ja potrebujem len tie náušníky a teraz som si všimol že tamtie čo máš na slúchatkách ty sa nasádzaju tak ako by išli na moje nie?Ak je to tak nedaj´sa niede zohnat?
Zasláno: po 30. leden 2006 16:29
Prosim ta mark mohol by si mi tu nasadku (ak sa to da odobrat) cvaknut odobratu?Najlepsie z ovestkych stran
Tím, že jsem napsal 4 příspěvky za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)

"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 30. leden 2006 23:31
ja mel taky tyhle sonace a taky sem tam mel try nausniky - jdou dat na ruzne jina sluchatka, ale urcite ne na vsechny. Nekdo mi rikal ze se daji koupit nekde u nas v Brne v Olympii za 30kc (?) ale je mi to nejaky podezrely.

Ale bejt tebou byc hse na to vykaslal a koupil mx450 sennheisery Very Happy Whistle
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 31. leden 2006 08:16
Manas.30kc a neviem kolko rad kc je rozdiel Smile
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna