Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

NB do 25k

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK

NB do 25k

Zasláno: út 10. květen 2011 03:03
Táákže,
za úspěšné zvládnutí maturit (praktickou a ústní mám za sebou, ty státní písemky cca za měsíc považuju za formalitku...), mám od našich slíbený nový "komp". A protože třeba sledování filmů z postele a vůbec celá mobilita zařízení je luxus, o který nechci přijít, musí to být notebook. Cenový strop bych viděl někde na 25k. Vpravdě jsem zatím nikde nic nehledal, doufám že tam, kde je půlka příspěvků o počítačích a aktivitách s nimi spojených budou vědět, co je dobrý a co naopak nebrat Very Happy .
Co od toho chci:
- displej min. 17", prostě pořádnej...
- aby to pořádně frčelo a daly se na tom gamit novější hry - Mafia II, GTA IV...atd.
Co je mi šumák:
- velikost HDD - mám 320 giga exterák a tak malý, že by mi to vadilo už snad ani nedělaj Smile
- váha
- čtečka karet, BT, webkamera apod. - všechno mám externí...

Co se týče OS, mám XPéčka a nic mi v nich nechybí, nic mě od nich netáhne... když už něco jinýho, tak asi 7 Think . Visty rozhodně NE...
Co vy na to Question

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 09:37
S tím OS... taky mě od XP nic netáhlo až do doby, než mi bylo řečeno, že mi naplno nepodporujou výkon procesoru, takže jsem dost omezenej Mr. Green ale na 7 se zatím nechystám... (jsem totiž počítačovej analfabet, takže mi nějaký spojitosti mezi OS a procákem vůbec nedocházely) Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 16:08
heh, 17"? takovou krávu? to já mám myslím 15,6" a vždycky když ho táhnu do školy, tak se mlátím do hlavy, proč jsem si nekoupil něco menšího... Jinak čím víc výkonnej, tím víc žere baterku... Pak budeš muset počítat s tím, že na baterku to vydrží ani ne dvě hodiny... Pokud na tom chceš hrát nejnovější "pařby" tak si kup desktop, a nebo líp nějakou konzoli...


Wojcek: jj, využijí výkon počítače naplno.. - vytížení procesoru je pořád kolem 100%... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 16:54
Mně se líbí to "chci nejnadupanější počítač, nejnovější komponenty, abych mohl hrát nejnovější hry. A XP mi stačí"
To je jako "chtěl bych si nějaký rychlý auto, třeba Lambo nebo Ferarri. A bude mit stačit, když bude mít motor ze stodvacítky" Mr. Green

Jinak jestli ty požadavky chápu, tak to nebude na nošení do školy nebo někam jinam, ale spíš něco takovýho, co si NoviS hodí do obejváku na stůl a když se bude někdo chtít třeba koukat v klidu na televizi, tak si to přesune do kuchyně, a podobně...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 17:58
Taky spíš doporučuju 15,6".. do 25k koupíš už fakt docela mašinu a vydrží to vcelku i na baterku Wink
Jinak.. OS je snad základ všech dnešních notebooků, a většinou ty bez OS jsou dražší než s OS.. Laughing

A až s tim budeš ležet v posteli, tak bacha na přehřívání.. doporučuju to hodit na snídalovej stolek minimálně..

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 18:12
novis: 17" není notebook, to je prostě položit na stůl a nehýbat s tím.
Chceš výkonnej hw, tak fajn, vynásob tu částku dvěma a můžeme se bavit. Takhle je to dycky o kompromisech, do školy bych si za těch 25k koupil Lenovo Thinkpad X nebo T a víc bych neřešil.

Fajn, když chceš nějakou obludu, tak třeba http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=87624
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 18:28
LivArte, NoviS to očividně nechce tahat do školy..

A vím, že mě tu budeš hanit, ale u nás kluci co mají nový notebooky tak jsou cenově tak od 23 do 30 tisíc a jsou to docela mašiny.. Jo, sice to neni Dell nebo Lenovo, ale nikdy s tim problém neměli.. Jo a všechno to jsou 15,6".. A většinou Mafie II nebo GTA IV jim jede v pohodě..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 18:41
Já myslim, že když to není na přenášení, tak je zbytečný kupovat nějaký Lenova s rollcage a podobnýma vychytávkama. Na sedmnáctce by to stejně musel mít připovněný pružinama v kovovým rámu, aby se to při pádu nerozštípalo... Mr. Green
Podlě mě by mohl stačit nějakej Acer nebo Asus, ty už dneska snad s přehříváním problémy taky nemají.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 18:46
Já myslim, že takovej Acer je na tom dneska líp než Sony.. Mr. Green
Kamarád má Acer s i7 a druhej má Sony Vaio s i5 a ten Sony se mu vždycky docela přehrejvá, vždycky to musí něčím podložit Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 10. květen 2011 19:40
Sony nebrat, drahý díly, kvalita nic moc
Ono i třeba Dell Inspiron nestojí dneska za moc, ale řada XPS, ty byly dycky takový lepší, co se týče výkonů..
Ale když krávu, tak pořádnou http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=87251 Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna