Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

NBA

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

NBA

Zasláno: pá 22. červenec 2005 20:54
Sledovali jste taky NBA??? Já sice jen v záznamu protože ve dvě v noci se mi nechtělo vstávat Very Happy ale podle mne je to super bomba ta atmosféra tam a vubec ti hrači, jo jinak fandi San antoniu spurs Wink a co vy?

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 20:56
no najlepšie sú tie hromadné bitky Laughing Laughing Laughing

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 19:36
ginzo napsal:
no najlepšie sú tie hromadné bitky Laughing Laughing Laughing

To není ta pravá "nubah" Very Happy

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 11:08
Já osobně NBA nemusím, všude samí obří černoši(nic proti nim) co akorát natáhnou ruce a daj koš.....

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 11:10
Baros napsal:
Já osobně NBA nemusím, všude samí obří černoši(nic proti nim) co akorát natáhnou ruce a daj koš.....

Kdyby ses o to zajímal, tak docela koukáš na ty promyšlené strategie, není to fakt nic lehkého, jak to vypadá...

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 15:41
Mark Pawl napsal:
Baros napsal:
Já osobně NBA nemusím, všude samí obří černoši(nic proti nim) co akorát natáhnou ruce a daj koš.....

Kdyby ses o to zajímal, tak docela koukáš na ty promyšlené strategie, není to fakt nic lehkého, jak to vypadá...


Zřejmě máš pravdu, ale tenhle sport mě prostě nebere....

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 19:28
Finále NBA som sledoval len v tlači a na internete, lebo pozerať prenosy nemám možnosť. Ale basketbal mám rád, hlavne NBA. San Antonio som fandil a nakoniec im to vyšlo, čo je fajn.
A inak ktorí hráči sú vaši obľúbení (nielen z NBA, aj z Európy a českej alebo slovenskej ligy)? Ja sledujem hlavne pivotov, neviem už z akého dôvodu, ale vždy ma najviac zaujímala práve ich hra.

heja (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 4. prosinec 2005 19:34
Anonymous napsal:
Finále NBA som sledoval len v tlači a na internete, lebo pozerať prenosy nemám možnosť. Ale basketbal mám rád, hlavne NBA. San Antonio som fandil a nakoniec im to vyšlo, čo je fajn.
A inak ktorí hráči sú vaši obľúbení (nielen z NBA, aj z Európy a českej alebo slovenskej ligy)? Ja sledujem hlavne pivotov, neviem už z akého dôvodu, ale vždy ma najviac zaujímala práve ich hra.
ja sleduji cz ligu HEJA NYMBURK ,,HEJA NYMBURK HEJA HEJA HEJA NYMBURK

ConPower (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 67
Bydliště: Bohumín (=prdel nedaleko od Ostravy)
10 000,- VK
Zasláno: út 6. prosinec 2005 20:57
Mně se nejvíc líbí, jak je záběr z rohu haly na hřiště a tribuny Pray Applause . Vždyť tam na basket chodí víc lidí jak u nás na fotbal Brick Wall .
Qu'est-ce que c'est? - C'est ta tête, tu sais?

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: út 6. prosinec 2005 22:22
CP> se nedivim, mě osobně přijde basket mnohem záživnější než fotbal, tam než se něco stane, tak usnu Laughing To takovej hokej, to už je něco jinýho Cool
What's up?

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna