Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Něco potřebuji a nemohu sehnat!!!!

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK

Něco potřebuji a nemohu sehnat!!!!

Zasláno: pá 28. červenec 2006 19:07
Protože předělávám byt a dostal jsem se do průserové situace! Minulý rok jsem koupil barvu na kov ANTIREZIN ale letos ji nemohu nikde sehnat!!! Prosím viděl ji někdo v obchodě! Potřebuji odstín PALISANDR!!!! Polovinu balkónů mám již natřenou a druhou nechci jinou! Zprávy prosím na mejl rockkotel@seznam.cz !!! To si přečtu přes mobil. Přes víkend to mám hóódně blbý s přístupem na net! Díky!

Obrázek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 19:18
zkus tohle: http://www.chytrabarva.com/cz/ar/show.php

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 19:37
Dodrá rad, ale aktualizace je v roce 2002! Kolik je na netu již nefunkčník adres firem co jsou v pr***! Každopádně děkiji za radu! Angel

Tohle jsem našel o firmě co tu barvu vyrábí, nebo vyráběla Evil or Very Mad
http://www.kromtrans.cz/dluznici/
http://www.start.cz/index.php?pid=103&lang=cz
tak pochybuji že ještě existují!
Zasláno: po 31. červenec 2006 17:43
Misím poděkovat Nortonovi Applause Applause Applause Applause . Dal mi tip, kde by se dal koupit, a ejhle oni ho měli! Pray Pray Pravda byl 2x dražší než co původně stál(proto ho tam asi stále maj) Evil or Very Mad ale hlavně že nemusím již natřené balkóny přetírat! Ještě jednou veřejně děkuji!!! Applause Applause Pray Pray
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 31. červenec 2006 17:55
Už jsem ti to psal v emailu...nemáš zač děkovat.Byla to neuvěřitelná náhoda,že zrovna ten den jsem taky sháněl barvu a ten antirezin tam očkem zahlídnul.Jsem rád,že jsem mohl pomoct. Wink

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 31. červenec 2006 18:20
Jenže já Tě RÁD pochválím veřejně, aby ostatní viděli že to tu funguje i trochu jinak a nemusíme se jen přít kterej politik je větší blbec Laughing Laughing Laughing Dělám fotky s přestavby koupelny. Přestavba je trochu nadnesené, ale jen předělávám vodu. Ze stěnové baterie dělám umyvadlovou. Musím vymlátit kachličky, zeď a převařit potrubí na vodu. Pak zasádrovat, nahodit, okachličkovat a UKLIDIT Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 31. červenec 2006 18:37
úklid je na věem nejhorší Evil or Very Mad

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 12. říjen 2010 09:40
Můj tatínek má střední knihovnickou školu a kariéru dělal v oboru archivnictví. Snad právě proto byl trošku manuálně hůře vzdělán a když už se doma s odvahou do něčeho pustil, tak měl na to doma takovou fajn knížku, Domácí kutil, nebo tak nějak. Budu si muset nějak sama zvládnout vymalovat byt. Nikdy jsem to nedělala a ani jsem to neviděla dělat - vždy jsem až uklízela. I zamířila jsem do knihkupectví skálopevně přesvědčená, že takové chytré knížky musí vycházet pořád. Bohužel, nikde nic. Na internetu také nic. Od známých se mi dostalo takových rad, jako "noo normálně vem štětku a umej to mejdlem..." Fajn, ale nikdo není schopný pochopit, že já OPRAVDU nevím vůbec nic.
Jaké mýdlo? Kolik? Kolik vody|? Teplá, nebo studená? a podobně. Kuchyň prý musím oškrábat, protože po 50tiletech vykuřování cigaret a plynovým sporákem jsou zdi mastné a plné dehtu. "nooo musíš to oškrábat, ale bacha, ať se nedostaneš až na cihlu..." už jsem pochopila, že to asi nebudu škrábat nehtama. a prý odmastit - čím? a Jak?
Fakt nevíte o nějaké soudobé literatuře pro debily, nebo se budu muset kvůli tomu přihlásit na učiliště a vyučit se malířem pokojů ???? Brick Wall
Varda Elisabeth

pip& (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: út 12. říjen 2010 11:35
na to nepotřebuješ knížku... Smile

oškrábej to normálně špachtlí a pak umyj nasyceným roztokem mýdla na praní (klasický "jelen") (nasycený roztok = dej tam tolik mýdla, že se to nebude už dál rozpouštět, rostě dej ho tam hodně... doporučuju nastrouhat ho nožem nebo struhadlem.. jo a dělej to teplou vodou.. )

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 12. říjen 2010 13:02
děkuju. Jo a mám dvě místnosti. V jedné se nekouřilo vůbec, takže tam je malba jen zaprášená (15-20 let), tam by se to snad škrábat nemuselo, no a pak ta děsná kuchyň..
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna