Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nehody!!!

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK

Nehody!!!

Zasláno: čt 21. červenec 2005 16:46

Jaká byla Vaše nejvetší tlama na kole??
Já mám v čerstvé paměti jak jsem na přehradě smetl týpka na kole. Čelní náraz. Mě se nic nestalo ale hoch měl pěknou osmici a ohnutou páčku od brzd. Měl jet na své straně

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 17:25
já když jsem dělal manual tak sem to převrátil, a kolo n mě .... Very Happy Cool Wink

martin.skala (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 115
Bydliště: okres Klatovy
10 000,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 19:07
to my sme s kámošem do sebe vjeli ze strany, protože sme se do poslední chvíle neviděli....a pak rána.... kola zapletený do sebe, my na kolech.pak sme se z toho ňák dostali. Kámoš naraženej palec na ruce a já sedřený koleno, ale pěkně. Vyvázli jsme z toh odocela dobře na to jak to vypadalo Twisted Evil

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: čt 21. červenec 2005 23:33
Ja nemám nejaké veľké nehody.Ale ja taq ich pár je.Keď som chcel vyskočiť na obrubník skočil som nejak čudne šikmo a vysekalo ma.Mal som uplne odrety laket a nohu.Som musel pockat pol hodiny aby som mohol znova chodit a hybat s rukou.Potom ešte také keď som anrazil do auta a musel som azaplatit za lak 500 SK a pod. Smile.Dieg0

richmond003 (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 30
Bydliště: Zlín
10 000,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 00:06
nejvetsi nehoda je, kdyz sem zapomnel na krizovazce vycvaknout naslapy. ten ridic, kteremu sem padal pod auto mel takovy vzvlastni vyraz, kdyz se na me ritil. jeste ze to ubrzdil!!!!! Mad

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 00:08
richmond003 napsal:
nejvetsi nehoda je, kdyz sem zapomnel na krizovazce vycvaknout naslapy. ten ridic, kteremu sem padal pod auto mel takovy vzvlastni vyraz, kdyz se na me ritil. jeste ze to ubrzdil!!!!! Mad
Mně by spíš zajímal Tvůj "zvláštní výraz"... Laughing
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

richmond003 (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 30
Bydliště: Zlín
10 000,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 00:18
ten musel byt taky hruby. rychle sem se zdekoval jako by se nic nestalo Cool

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 01:22
Tak právě teď sedím doma se zlomeným kotníkem. Před měsícem jsem jel na kole s 16kg baťohem na zádech. Přejížděl jsem takovou úzkou lávku a z druhý strany tam vlítlo malý děcko. Zabrzdil jsem, ale nohou se trefil akorát na hranu lávky a noha mi sklouzla dolů. Pěkně mi v ní ruplo. Ještě mě baťoh táhl k zemi. Nemohl jsem se vymotat. Matka toho dítěte se na mě podívala, chytla děcko za ruku a utekla. Já tam tak chvíli tiše skuhral, když ke mě přiběhla nějaká starší paní a pomohla mi se z toho kola vymotat. Měsíc mi doktoři tvrdili, že to mám jen namožený a až teď se mi na to pořádně podívali a zjistili, že to mám zlomený. Prostě paráda. Příště to děcko přejedu. Evil or Very Mad
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 01:52
Já jsem taky jednou jel v Brně po Palacké po chodníku a pak na přechod. Zrovna tam odbočovala oktávka a střelila mě do zadního kola. Chvíli jsem okračoval v něčem čemu by se dalo říkat jízda ale pak jsem sebou třískl o zem. Řidič ani nevylezl z auta (naštěstí pro mě) stáhl okýnko a řekl mi, že kdyby jel rychleji tak skončím ve výloze toho obchodu kterej tam byl

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 06:55
To já zase mám kamaráda který to v plné rychlosti napálil do autobusu potom asi měsíc ležel v nemocnici... Laughing

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cyklistika
Strana 1 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna