Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejhorší (či nejlepší) reklamy...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 47, 48, 49  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 21:31
Petroubek napsal:
Hodně dobrá reklama je ta, jak se mají postarat o Bobika(psa) a oni se o něj opravdu postarají, ale trochu jinak...dají ho na pekáč. Smile


Jo, ta je stara. Co se tyce boba a dava, taky to moc nemusim....
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 21:35
Naposledy jsem se zasmál u reklamy na nějaký holicí strojek, viděl jsem ji zatím jen jednou, ale byla tak překvapivá, až jsem se fakt od srdce zasmál!
Nabízeli tam jako unikátní novinku holítko s patnácti břity! Shocked Ty vole, s takovými žaluziemi bych se holit nechtěl! Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 19:48
Já reklamy moc nesleduju, ale zaujalo mě, že Merkur je jedinej prací prášek co nemá srovnávací reklamu s běžným pracím práškem. Myslím, že práškový srovnávačky mají stejnej účinek jako 460x80 bannery
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 26. listopad 2005 23:45
No tak poslední dobou se mi líbí ta reklama na kofolu.... nene, já nemusim, já ho už vidim Mr. Green
A pak docela i ty na Globus...

A vůbec se mi nelíbí reklama na oskara s těma číslama.. Ta muzika co tam hraje je děsná Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 26. listopad 2005 23:52
náhodou,mě se ta reklama na oskara celkem líbíSmile
HOne strikes again
aw yeah;)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 26. listopad 2005 23:54
jenda.69 napsal:


A vůbec se mi nelíbí reklama na oskara s těma číslama.. Ta muzika co tam hraje je děsná Brick Wall

Ta hudba je naprosto skvělá Slinták
Veselé Vánoce!

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: ne 27. listopad 2005 00:13
http://www.neomezenevolani.cz/download/video/oskar_xmastv_launch_sek700i_40.mpg
huraaaa,video ty reklamy:)
HOne strikes again
aw yeah;)

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: ne 27. listopad 2005 12:30
Ricky napsal:
Naposledy jsem se zasmál u reklamy na nějaký holicí strojek, viděl jsem ji zatím jen jednou, ale byla tak překvapivá, až jsem se fakt od srdce zasmál!
Nabízeli tam jako unikátní novinku holítko s patnácti břity! Shocked Ty vole, s takovými žaluziemi bych se holit nechtěl! Laughing


Ale to je jenom recese, ne ? Na konci reklamy je pak neco ve smyslu ze nam nenabizeji holici strojky pro supermana, ale pro normální lidi, nebo nějaká taková pointa Mr. Green
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 27. listopad 2005 12:52
Szkepek napsal:
Ricky napsal:
Naposledy jsem se zasmál u reklamy na nějaký holicí strojek, viděl jsem ji zatím jen jednou, ale byla tak překvapivá, až jsem se fakt od srdce zasmál!
Nabízeli tam jako unikátní novinku holítko s patnácti břity! Shocked Ty vole, s takovými žaluziemi bych se holit nechtěl! Laughing

Ale to je jenom recese, ne ? Na konci reklamy je pak neco ve smyslu ze nam nenabizeji holici strojky pro supermana, ale pro normální lidi, nebo nějaká taková pointa Mr. Green


Já vím, to jsem hned pochopil, ale nechtěl jsem to tu vysvětlovat, dokud to ještě nikdo z vás neviděl... Hand Wink Cool
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: čt 1. prosinec 2005 18:23
Musím říct, že asi fakt nejlepší jsou reklamy od Oskara. Nad nima se opravdu musíte zamyslet, neperou Vám do hlavy nějaké blbosti takže ani myslet nemusíte. Třeba teď tam je ta s těma číslama, a pořád mi ještě úplně nedocvakl její smysl. Vždycky jsem si myslel, že jsou nejlepší, a u toho musím zůstat. Nejtrapnější to má Eurotel, s tím svým " Jsi hňup, přecházím k Eurotelu" d'oh! No commnet (raději).
Pamatujete ještě ty reklamy na Primě s Horstem Fuchsem a jeho půvabnou kolegynní Gábi?
Ukázka:
"A tohle je úžasný Ultimate Kráječ, který Vám nakrájí rajče aniž byste museli držet nůž! Není to úžasné, Gábi?"
"Je to úžasné, Horste!"
Mr. Green
Kdyby pívo píču mělo, nic by nám už nechybělo.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 5 z 49




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna