Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejhorší (či nejlepší) reklamy...

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Nejhorší (či nejlepší) reklamy...

Zasláno: po 29. srpen 2005 11:18
Jaké nejhorší reklamy jste viděli či slyšeli v TV, rádiu, časopisech nebo na netu?

S vyjímkou časopisů marně vzpomínám na nějakou reklamu, která by mi prostě po pravdě představila nějaký výrobek, o kterém jsem nevěděl a který by mně mohl zajímat. Místo toho pořád jen dokola hloupé šarády, kterým snad nikdo nemůže věřit a které mají jen vliv na podvědomé zafixování propagované značky u slabších jedinců. To je taková reklama opravdu tak účinná??

Jinak abych napsal nějakou tu nejhorší reklamu, tak jsem si podvědomě zafixoval značku Jopleé (nebo jak se to píše), ale tak, že když ji vidím, dělá se mi špatně díky někdejší reklamě s dlouhými jazyky... Fuj... Rolling Eyes
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 11:32
Jedna z nejlepších každopádně na tu jakousi barvu: "... Maminko, až to budu natírat příště, vy už tady nebudete... " Mr. Green

A debilních je plno...
Veselé Vánoce!

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 12:14
Na tycinku 3bit, tak tu si nikdy nedam Hand

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 12:14
Mě se líbila ta reklama na kofolu s tim divočákem Smile (snad víte, kterou myslim)

Jinak většinou jsou to fakt jenom debility bez nápadu, co sou furt dokola. Ale to mě ani nepálí, protože TV moc nesleduju.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

inkognito (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 5

10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 12:30
Celkom ujdu reklamy od SLOVAK TELEKOM, kde napodobnuju Mafiu

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 15:05
V posledni dobe me oslovila reklama Radiokomunikaci na Bluetone - jak tam seka ty telecomacky zluty telefonni sluchatka.

Milan... (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 15:19
inkognito napsal:
Celkom ujdu reklamy od SLOVAK TELEKOM, kde napodobnuju Mafiu

Ja zase tie ich reklamy neznášam, kvôli tomu chcem iný internet, ktorý už určite nebude od nich. Smile

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 15:21
Nenávidím reklamy na vložky, prací prášky a různé čističe, které vám říkají, že minulá verze stála za prd, ale že teď už to opravdu čistí a pak za nějakou dobu zase řeknou to samé o tomhle... d'oh!
Také ať neotravují s ženskými problémy, myslím, že ženy si to samy uvědomují a samy si ošéfují, co je pro ně nejlepší na menses a na úniky moči a tak... Rolling Eyes A s řasenkama, které vám nabobtnají řasy, nebo rtěnky doporučené všelijakými neznámými maskéry filmových hvězd, které dělali v neznámých filmech či totálních propadácích... Brick Wall
Atd atd. mohl bych tu vyčíst každé reklamě něco, ale říkám si, když už ty reklamy "musí" být, tak ať už mají trochu styl, nebo myšlenku, vtipnost nebo jinou uměleckou hodnotu! Např. Os*ar dělal dobré, Koru*ní nebo já nevím, které ještě... Ale rozhodně nepochopím ty marketingové odborníky, kteří dávají tu samou reklamu každý den po dobu několika měsíců, vždyť to je zbytečná investice, protože po řekněme měsíci tu reklamu viděl opravdu KAŽDÝ a už o ni ví a je tudíž zbytečná a jenom otravuje! Brick Wall Not Talking d'oh!

P.S.Jejda to jsem se rozepsal... Mr. Green Trochu jsem se nechal unést... Anxious Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 15:27
Ricky napsal:
Nenávidím reklamy na vložky, prací prášky a různé čističe, které vám říkají, že minulá verze stála za prd, ale že teď už to opravdu čistí a pak za nějakou dobu zase řeknou to samé o tomhle... d'oh!
Také ať neotravují s ženskými problémy, myslím, že ženy si to samy uvědomují a samy si ošéfují, co je pro ně nejlepší na menses a na úniky moči a tak... Rolling Eyes A s řasenkama, které vám nabobtnají řasy, nebo rtěnky doporučené všelijakými neznámými maskéry filmových hvězd, které dělali v neznámých filmech či totálních propadácích... Brick Wall
Atd atd. mohl bych tu vyčíst každé reklamě něco, ale říkám si, když už ty reklamy "musí" být, tak ať už mají trochu styl, nebo myšlenku, vtipnost nebo jinou uměleckou hodnotu! Např. Os*ar dělal dobré, Koru*ní nebo já nevím, které ještě... Ale rozhodně nepochopím ty marketingové odborníky, kteří dávají tu samou reklamu každý den po dobu několika měsíců, vždyť to je zbytečná investice, protože po řekněme měsíci tu reklamu viděl opravdu KAŽDÝ a už o ni ví a je tudíž zbytečná a jenom otravuje! Brick Wall Not Talking d'oh!

P.S.Jejda to jsem se rozepsal... Mr. Green Trochu jsem se nechal unést... Anxious Angel


Vrchol demence je ta reklama na nejakej praci prach jak tam Rosak lozi po nejakym specialnim institutu nebo co...

Reklamy na Korunni se mi vubec nelibily, nebo spis je povazuju za naprosto dementni - "Zvysena konzumace horciku zpusobuje sexualni netecnost" ci co - to je snad horsi jak ted ten Big brother...

S nazorem na reklamy vychvalujici "Strasne cool hygienicke navonene vlozky proti uniku moci" bych rovnou postavil mimo zakon a lidi co sou za tim verejne lyncoval... Tezko rict co nas po podobnych hruzach muze jeste cekat snad jen aby prisel , jak napsal jeden znamy na jinem foru, kralicek azurit s motorovym ritnim vibratorem...

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 15:31
koscik napsal:

Vrchol demence je ta reklama na nejakej praci prach jak tam Rosak lozi po nejakym specialnim institutu nebo co...

Reklamy na Korunni se mi vubec nelibily, nebo spis je povazuju za naprosto dementni - "Zvysena konzumace horciku zpusobuje sexualni netecnost" ci co - to je snad horsi jak ted ten Big brother...

S nazorem na reklamy vychvalujici "Strasne cool hygienicke navonene vlozky proti uniku moci" bych rovnou postavil mimo zakon a lidi co sou za tim verejne lyncoval... Tezko rict co nas po podobnych hruzach muze jeste cekat snad jen aby prisel , jak napsal jeden znamy na jinem foru, kralicek azurit s motorovym ritnim vibratorem...


abychom si rozuměli, já myslel ty reklamy na Korunní, co byly předtím, na každý den jedna: "Den NATO je jen dnes, ale ... " Wink
A ty nové musíme uznat, že se aspoň snaží o vtip a snaha se taky cení více než: Kolo štěstí končíme! a za dva dny: Prodlužujeme! A pak zase končíme! atd atd... Brick Wall

EDIT: Se zbytkem souhlasím Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 49




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna