Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejhorší známá ženská

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Nejhorší známá ženská

Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:05
V jiné diskusi se řeší nejlepší (no, spíš asi nejhezčí) ženská. Tady zkuste napsat ze které známé ženské se vám nedělá dobře.

Já začnu asi s Ester Ládovou. Bylo mě jí svým způsobem líto, když její "hereckou" minulost zneužili jako záminku k ukončení naprostého propadáku Miliónový pár (teď mně napadá, že tak vlastně ušetřili i za výhru), ale některé její poslední aktivity nepůsobí dobře na můj žaludek.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:16
A co takhle Helenka Vondráčková? a její věčné plastiky! Cool
on les aura!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:19
Jo jo... Helenka, ale hlavně díky tomu, jak se zuby nechty drží toho svýho chuligána a nechá se jím posílat po soudech proti bulvárním deníkům.
Žalovat ČR ve Štrasburku za to, že jí místní soud nepřiřkl dostatečné odškodnění za pomluvu už mi přijde jako dost ujetý. Své pověsti škodí sama víc, než nějaký bulváry.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:25
jo tak ten chuligán je dost drsnej, holt asi potřebuje autoritu, nebo to ty umělkyně IMHO mají nějak vrozený-viz lucka bílá a ten její.
To popichování bulvárů jí zaručuje stálou pozornost, kdyby nebyla v bulváru lidi na ni zapomenou. asi tak nějak by to mohlo být.
on les aura!

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 11:04
Ja teda nemusim tandem Partysova - Hornova. Uaaaaaaa

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 11:21
Kateřina Brožová a její milionáři. Taky je pěkně střídá. Navíc o sobě pořád mluví jako o atraktivní blondýně, co to má těžký... Brick Wall

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 11:47
každá blondýna to má těžký Mr. Green
on les aura!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 13:32
lion napsal:
Kateřina Brožová a její milionáři. Taky je pěkně střídá. Navíc o sobě pořád mluví jako o atraktivní blondýně, co to má těžký... Brick Wall


Ked pominieme jej sukromny zivot a to,co robi,tak vzhladom na svoj vek Katerina nevyzera vobec zle..

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 21:56
hanni napsal:
lion napsal:
Kateřina Brožová a její milionáři. Taky je pěkně střídá. Navíc o sobě pořád mluví jako o atraktivní blondýně, co to má těžký... Brick Wall


Ked pominieme jej sukromny zivot a to,co robi,tak vzhladom na svoj vek Katerina nevyzera vobec zle..
Nevím bohužel na jakej věk, ale ani trochu se mi nelíbí. Je v ní vidět ta ruska... Not Talking
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 22:02
Skorobývalá manželka mýho kolegy. Neustále lže, zadlužuje se, svého šestiletého syna tahá po hospodách až do pozdních nočních hodin, všechny štve proti sobě a je to chemická blondýna, která si o sobě myslí, že je atraktivní. Není. Nenávidím ji a se mnou všichni v okolí.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna