Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejhorší známý chlap

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Nejhorší známý chlap

Zasláno: po 12. září 2005 00:00
Před časem jsem založil topic o nejhorší známé ženské, ale nechci být nespravedlivý, tak zakládám i tento.

Podle mně je nejhorší známý chlap (co mně napadá) Petr Novotný. Je to hrozný mediální "prostitut", který udělá cokoliv, co se dá dobře prodat průměrnému divákovi. Vzpoměl jsem si na něj dnes, když jsem viděl plakát na nějakou jeho show se sloganem "Král bavičů a jeho super show". Ano, proč by nebyl král v profesi, kterou si sám pro sebe vytvořil a nikdo jinej se mu do ní nehlásí. A agentura Petra Novotného jistě dokáže nezávisle posoudit, že show Petra Novotného je jistě super.
Mno.... Teď mně trumfněte někým horším...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK

Re: Nejhorší známý chlap

Zasláno: po 12. září 2005 00:38
romulus napsal:
Před časem jsem založil topic o nejhorší známé ženské, ale nechci být nespravedlivý, tak zakládám i tento.

Podle mně je nejhorší známý chlap (co mně napadá) Petr Novotný. Je to hrozný mediální "prostitut", který udělá cokoliv, co se dá dobře prodat průměrnému divákovi. Vzpoměl jsem si na něj dnes, když jsem viděl plakát na nějakou jeho show se sloganem "Král bavičů a jeho super show". Ano, proč by nebyl král v profesi, kterou si sám pro sebe vytvořil a nikdo jinej se mu do ní nehlásí. A agentura Petra Novotného jistě dokáže nezávisle posoudit, že show Petra Novotného je jistě super.
Mno.... Teď mně trumfněte někým horším...


Jojo, těch plakátů je plný Brno. Vystupuje v cirkuse Berousek!! d'oh! Nevím, jestli tam chodí po laně nebo polyká meče...

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 07:27
Je sice pravda že pobaví ale od vstupného by vám měli odpočítat potné a úsměvné - hnojné. O čem mluvím pochopíte při vrcholných číslech onoho baviče. Jinak prý dělat pod jeho agenturou je to samé jako dělat pod Harpagonem. (Práce ano prachy ne)
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 09:10
Tak to je mi Novotného líto, že pod tou svou agenturou pracuje, když tak špatně platí... Mr. Green
Jinak jsem ještě zapoměl dopsat jednu věc, proč jej nemám rád. Z principu nemám rád lidi, co se v televizi smějí vlastním fórům, když je vyprávějí. Posouzení co je a co není vtipné má nechat na divácích a ne je navádět vlastním příkladem, kdy že se to vlastně mají začít smát... Rolling Eyes
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 10:03
jo on je strašnej ten jeho upocenej xicht mi leze na nervy. Myslím že už mu nestačí prachy tak se dal k cirkusu, třeba ho tam budou krotit ajko nějakou šelmu Dance
A kdo je horší? hm tak to bude asi nějakej politik, ale ten nebude jeden ale celá PS ČR
on les aura!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 10:04
Je to ale jestli dá pánbůh až se jednou slezem abych se hlidal. Pokud přídu do neznámého prostředí a snažím se pobavit společnost většinou se začnu předvádět a pak mám problém rozlišit co je eště fór a co už je trapárna a eště se tej trapárně zasměju i když všichni čuměj jako fajfky.
PS: je to trochu mimo téma ale snad zas né tak moc.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 11:28
Mno,ked uz sa bavime o najhorsich chlapoch,tak sem by som asi neradil ludi typu Peter Novotny,aj ked ani ja ho neuznavam,ale vela zloby nenarobil.Co tak potom taky Usama BinLadin alebo George Bush? Rolling Eyes

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 11:32
otesánek napsal:
Je to ale jestli dá pánbůh až se jednou slezem abych se hlidal. Pokud přídu do neznámého prostředí a snažím se pobavit společnost většinou se začnu předvádět a pak mám problém rozlišit co je eště fór a co už je trapárna a eště se tej trapárně zasměju i když všichni čuměj jako fajfky.
PS: je to trochu mimo téma ale snad zas né tak moc.
Ty ale nejsi "profesionální bavič". Když se sejde společnost přátel, tak si spolu povídají a občas někdo udělá nějakou kravinu a nikdo to tak nebere (teda pokud je to trošku vyrovnaná společnost). Novotný ale za ty svoje estrády vydělává slušný peníze, snaží se to cpát milionům lidí, tak by se měl důkladně hlídat, aby ze sebe nedělal pitomce. Ale holt je to jeho imidž a pořád mu to dost lidí baští. Mně se tehdy docela líbily ty jeho první Novoty (že si dokázal dělat legraci sám ze sebe), ale jak může dělat 10 let pořád to samý a pořád stejně?? To už si ze sebe nedělá legraci, to už ze sebe dělá hlupáka.
Zasláno: po 12. září 2005 11:34
hanni napsal:
Mno,ked uz sa bavime o najhorsich chlapoch,tak sem by som asi neradil ludi typu Peter Novotny,aj ked ani ja ho neuznavam,ale vela zloby nenarobil.Co tak potom taky Usama BinLadin alebo George Bush? Rolling Eyes
Mno, to jsi nám to téma totiž rozvětvil na dvě větve - "hajzly" a "pitomce". Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 21:53
A kdo je kdo? Think
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna