Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejlepsi utek (to je jedno pred kym)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:24
To je naopak výhoda. Když máš pak jinou tak je malá pravděpodobnost že se potkají. Ovšem záleží jak daleko to je. 150km je moc Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:39
neviem ci som pred niekym utekal niekedy ,.tak ze by som si to pametal l,.., asik len pred policajnym stafordom Obrázek (ilustracne foto)

5 metrov od miesta kde osm byval bola policajna stanica zo psami a raz v zime som siel von ,. zabuchol som dvere ako vzdy , a vidim ze je tam pes bez dozoru vonku ,.,. zbadal ma a zo stekotom sa rozbehol zamnou ,.,. kedze na betoniku pred dverami bol lad smykol sa pri mne a padol a kym som ja nasiel kluce a otvoril dvere trvalo to vecnost ,. a zamou nasraty zmykajuci sa pes ,.,. horor
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:51
zajímavé - před rodiči svých milenců jsem nikdy neutíkala Laughing , nebo si to nepamatuju, protože už je to dávno... Laughing Laughing Laughing .Ale pamatuju si, že jsem utíkala před psem - vlčákem - cvičeným na hranicích, a to z naší vlastní autodílny, jenže on byl zvyklý hlídat a já nebyla jeho pán, tak mě doběhl a pověsil se mi na nohu, tak jsem ho dotáhla na lýtku k bráně a tam mě pustil, a pak jsem bránu zavřela a zdrhala domů...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna