Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejlepsi utek (to je jedno pred kym)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Spoky (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4
Bydliště: Praha 8
10 000,- VK
Zasláno: so 25. srpen 2007 16:55
Ja sem utikal od bejvalky když sem u ni byl na chatě a její rodiče se vratili zbytečně moc brzo, stačil sem si tak tak pozbírat oblečení a už sem mazal pře zahradu, tam sem jak v akčnim filmu přeskočil plot udělal další dva kroky a v tý tmě zahučel do bazenu kterej tam měli jejich sousedi Very Happy mobil mi naštěstí vypad už jak sem přeskakoval plot a aspon sem ho neutopil

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 00:58
ještě že nebydleli v paneláku nahoře Mr. Green

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 27. srpen 2007 14:21
kua,to je ako v akcnom filme....musela byt sranda,to zahucanie do bazenu Mr. Green
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2007 13:35
já jsem zatím ještě od nikud a před nikým nemusel tíkat.


ps: napiš ten název i se znaménky. nebylo ni jasné, jestli ON UTEK(nějaká osoba) nebo je to TEN ÚTĚK (čin)
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 13:07
Já teda zrdhat taky nikdy nemusel, ale tyhle nečekaný návraty rodičů jsou pekelný... to jsem jednou utéct chtěl ale ze 7. patra to jde blbě Neutral prej jen bouchly dveře a "táta ? co tu dělá ?" a já jen "cože?!" a prej klid, tak mu šla naproti, já tam ležim nahej Mr. Green a říkám si "budu se tvářit nenápadně" a najednou slyšim "čí sou ty boty?!" a ona prej "tu spal kámoš dneska" a já už viděl jak tam její fotr naběhne se sekerou ale naštěstí jen řekl "aha" a zase odjel Mr. Green
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 13:32
Taky mám podobný zážitek, jen jsem byl schován. Když se nečekaně vrátil její přítel a jen tak se zeptal zda je sama tak prohodila že není, že má pod postelí milence. Ten se zasmál a odjel. Nutno dodat že od té doby se radši na některé věci neptám, protože bych mohl dostat pravdivou odpověď. Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 13:37
Mr. Green mno ty ses aspoň mohl schovat, já neměl kam, já mohl akorát tak ležet a přiblble se na pantátu usmívat Mr. Green
mno ale moment... jak si se ty mohl schovat pod postel ?
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 13:40
Nebyl jsem pod postelí, ale stál v takovým kamrlíku za závěsem. Pod tu postel by se normální člověk vešel, já ostatně taky, ale né na délku.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 13:42
Tak to jo. Mno právě na délku sem myslel Mr. Green
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:21
...mě se jednou stalo, že jsem utíkal před babičkou bejvalky. Naneštěstí se z jejího malého pejska vyklubala metrová doga Very Happy takže sem upaloval jak blázen a když se ohlídl, tak sem zakopl o nějaký palety na zahradě... mno trošku rozedřenej jsem ještě přeskočil plot a znavenej a zmrzačenej spadl na silnici, kde mě málem zajelo auto. Dopotácel se k zastávce a čekal na bus (už nikdy holku za kterou nutno dojíždět)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna