Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nejoblíbenější zvuk

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jirkab (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 46
Bydliště: Praha
11 445,- VK
Zasláno: ne 15. březen 2009 02:33
Celkem nechápu ty Vaše příspěvky; slyšeli/y jste někdy ten náherný zvuk, při otevírání PIVA?

Dobře, trochu to rozvinu a dovolím své fantazii, aby si vykráčela na "procházku": pro mne je na stupnici nejvýše zvuk při otevírání lahvového piva Plzeňského (Pilsner Urquell) - tady každý zvukový fajnšmejkr musí zaznamenat obrovský rozdíl oproti otevření obyčejného "lahváče" (i když tento zvuk je na mé stupnici hned na druhém místě). A v čem, že je tedy pro mne ten "obrovský" zvukový rozdíl? No přece v roztrhnutí toho lehce šustivého staniolu otvírákem (fuj to je hrozné slovo, ale přesně vystihující funkci toho nástroje - nicméně můj otvírák je fakt luxusní, ale o tom až zase jindy...). Po již zmíněné staniolové defloraci způsobené trhnutím otvíráku se ozve okamžitě právě TEN zvuk. A teď se nabízí mnoho variací tohoto zvuku (zde již nezávísí od kvality a značky náplně, ale spíše na jeho teplotě a šikovnosti jeho otvírače). Zvuk musí být co nekratší, aby byl dostatečně razantní. V této chvíli by mohla nastat diskuze co je nejkratší doba a razantní zvuk? Co k tomu: nikdy jsem to neměřil, ale odhadem na volném prostranství v klidném prostředí by měl být zvuk zaznamenatelný do 100 metrů v délce mezi 100-200ms. Druhá příčka v mém žebříčku byla již také zmíněna - je to zvuk, které vydá otevírané "běžné lahvové" pivo. Třetí příčku u mne obsadil zvuk při otevírání "plechovky".
Obrázek - Jezdím Octavia Combi

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 15. březen 2009 15:10
Teraz sa ozval pravy notorik, chod do liečebnej inštitucie Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 184,- VK
Zasláno: ne 15. březen 2009 16:24
jirkab je vecne nespokojenej Mr. Green , asi mu došlo pívo Mr. Green
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 16. březen 2009 19:24
nevím proč, ale v tom zvuku při otevírání piva bych se hádal. po penězích a tichu je na třetím místě šplouchot dvanáctky radegastu zurčícího z pípy do čisté sklenice. pak by následoval sykot při otevírání láhvového radegastu. zvuk z jakéhokoliv jiného "piva" (jak může někdo ty břečky nazvat pivem) se nachází hodně daleko za takovými zvuky, jako jsou například mačkání plechu při autonehodě nebo dopad nějakého těla z 40-ti metrové výše na betonovou plochu.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 17. březen 2009 12:39
Dnes a zítra asi ticho, nebo jen velice tlumená hudba.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna