Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Největší revoluce v dějinách VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 17:38
nevim u mě je to asi tak pul na pul.. zenske dokazou sice sem tam dobře poradit ale nevim, tohle forum bylo uděláno chlapy pro chlapy, a když už sem pustíte kdejakou zenu tak to rovnou muzu zacit chodit na kdejake forum, protože už to tady nebude takové jake byvalo..
ale na mě nezáleží.. vy tomu šéfujete.. Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 17:56
Thompson: nejsi první, kdo s tím návrhem přišel Angel Mr. Green

pecanz: tak choď na jiný fórum. Pro mě má tohle kouzlo toho, že tady mam "kamarády" se kterýma můžu pokecat, že stíham číst příspěvky a neni jich tu 10 nových (a bez obsahu) za minutu... Prostě je to tady vlastně taková internetová hospoda... A tam ženský přece taky smí...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 18:29
pro me tady bylo kouzlo v tom ze se nemusim hlidat jak píšu a co píšu, protože jsem mezi chlapy, ano samozřejmě dobrými kamarády, které znám..
to že si sem teď už bude moct přijít každá pipka a kecat nám tu do toho nevidím vubec jako klad..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 18:41
Četl jsi ten článek? Pipky sem přece furt nesmějí...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 18:45
ne-e nečetl, plácám tu jen tak kraviny, vubec nevim na co reaguju.. Not Talking

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 18:47
Tak si ho koukej přečíst, ať víš, na co vlastně reaguješ. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 19:06
Čaudy, zdraví taky jedna pi....Ale chci říct, že mi to fakt nevadí, Vy říkáte nějak nám, my vám. To je život a tak to má být. Jo baví mě to tu, stačilo jedno téma na začátku dne a jak se všichni bavíte a vyměňujete názory, paráda. Dostalo to šťávu. Třeba jenda - ten má dle mého rozumný názor. Nikde není prostředí, kde nejsou ženský - vždyť to musí být nezdravé . I když to měly ženy někde zakázané, nakonec byly vpuštěny - to je historie, současnost i budoucnost. Bez nich byste to, pánové, fakt nevydržreli. Ne ne
Jste fakt dobří, kluci, fakt,

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 19:15
ale tak když to beru tak, tak zase to muze byt zajimave, kdyz zacne nejaka konverzace a vejde do toho nejaka zena.. Smile
inana bude bezva, protože ji sem doporucil beat a neni to jen nejaka pipka ( ten výraz se mi zacina libit Mr. Green ), ktera si nas nasla v googlu kdyz zadala treba tokio hotel a nasla tady tema ve kterem si z te supr kapely delame svandu.. Mr. Green
takto na doporuceni by to bylo dobre, ze by sem dosla zena, kterou sem nekdo z nas posle, protoze ji zna a vi co od ni ocekavat, a vi ze tady nebude kecat kraviny.. Smile

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 19:19
nevím, asi mám podobný názor jako pecanz, půl na půl... pamatujete si ještě, proč jsem minule odešel z VSN? No ano, kvůli ženské, konkrétně kvůli makavelině, kvůli které jiné taky... Mr. Green a to bylo proto, že at napsala jakoukoli kravinu, všichni kolem ní slintali a snažili se co nejlépe reagovat, aby se zalíbili. Teď je situace jiná. Zdá se, že nadrženost polevila a já nemusím denně číst X příspěvků motající se kolem jedné baby. Bojím se, že situace se bude opakovat - pro mě je to špatně. Můj názor, promiňte.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

EIFFEL (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 19:52
Slintat tu nikdo nebude, to ti slibuji. Jednak by měli mít již "vyslintáno" za Maku a pak se to prostě nebude trpět. to budu potírat. No a hlavně by si to asi ani nenechla inana líbit. Proto jsem ji sem přivedl. Jo kydž jsem u toho. Kdo pro ni najde články kde ja napsáno pro blbce, tedy mne, jak sem dobře vkládat příspěvky. Psal to kdys Bugi tuším. děkuji.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 3 z 17




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna