Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Největší revoluce v dějinách VSN

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Největší revoluce v dějinách VSN

Zasláno: po 11. únor 2008 11:27
VSN už funguje téměř tři roky a podíváme-li se zpět, vidíme, že původní účel serveru je v menším rozporu s jedním ze svých zakládacích pravidel. Proto vámi zvolení zástupci zasedli k jednacímu stolu a připravili revoluci rovnou změně ústavy. Čtěte a diskutujte!

Arrow http://www.vysemnesmite.cz/nejvetsi_revoluce_v_dejinach_vsn/clanek-c258/
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 12:13
nove logo? neee dyt ja ho uz mam i na aute Shocked
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 12:17
Já Ti ho pomůžu vyměnit. Hoblíkem... Mr. Green

A víc k článku nemáš co sdělit? Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 12:22
Mr. Green tak já to teda řeknu na plnou hubu Mr. Green

za prvé se mi nelíbí a nechápu tuto větu:
vidíme, že původní účel serveru je v menším rozporu s jedním ze svých zakládacích pravidel spíš mi přijde že v současné době je situace zde v rozporu s blablabla...

k té "revoluci:"
V poutavém článku s krásnými obrázky Mr. Green je napsáno že bude povolen větší přístup ženám. Ale tak jak je to tam popsáno se mi zdá, že autor očekává nápor ženské populace, kterýžto se nemilosrdně tlačí na ztrouchnivělé dveře VSN. Nebo že se mu opakovaně dostává stížností na příliš přísná pravidla pro pobyt žen zde. Což si nemyslím ale třeba se pletu. Byla bych sama proti sobě kdybych řekla ŽENSKÝ NE!!! ale na druhou stranu, proč si to nepřiznat, mi současná situce vyhovuje a dává mi jistý pocit výlučnosti Twisted Evil , kterého se mi jinde a jindy nedostávalo a konkrétně mou osobu to neskonale těší. Ačkoli to z mých úst bude znít asi nelogicky, tak vpuštění stáda bab sem by bylo vraždou VSN.


dále: cituji článek: Jedna ženština měla dokonce tolik hrdosti, že si klidně začala psát kam se jí zachtělo a dokonce jí to prošlo. Nevím zda toto bylo mířeno na mou osobu, ale pokud ano tak bych se ráda bránila že začít psát všude jsem začala až po řádném přijímacím řízení a povolení. Mr. Green Do té doby jsem nepáchla za hranice sekce pro ženy.

Myslela jsem že spíš než otvírat brány ženám se bude řešit to, jak zabavit stávající smetánku, jak zabránit dnům kdy tu nikdo není a jak zviditelnit VSN aby přitáhla pozornost hlavně mužské části populace a nenechat ji zhebnout bídnou smrtí.
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 12:29
ty si vlastne stezujes... Anxious jinak k článku toho zas není co tolik ode mně říci... teď je hlavně potčebat sem dostat zpátky lidi... a tomu se budu snažit pomici já...mám připraveno několik zajímavých článků...ale neumím je zveřejnit takže jsem vázaný na osobu co to umí což je v mém případě krteček Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 12:30
2 makavelina:
Já osobně (možná nečekaně) doufám, že k žádnému nenadálému náporu vpuštěníchtivých žen nedojde. Čekám od toho jen určitý logický vývoj. Tak postupný, aby nás ničím nezaskočil. Co si slibují ostatní, kteří změnu schvalovali, nevím.

A pokud jde o Tvoje postavení, nemyslím si, že se jeho výlučnost může nějak změnit, pokud ho nezměníš sama. Naopak. Zkus to chápat jako jeho "legalizaci", po které už nikdo (ani já) Tvou přítomnost nebude moct zpochybnit.

No, asi tak...

Edit: k tomu rozporu - opravdu je původní myšlenka serveru v rozporu se základním pravidlem - server se má věnovat zájmům chlapů a nepustíme sem žádnou ženskou? Proč, když nás jejich názory zajímají?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 12:36
Mr. Green leda bys sem nějaký ten zástup poslal, mě se totiž v hlavě hrozně vybavila jedna scénka ze seriálu Přátelé, kdy je ve městě výprodej svatebních šatů a před tím krámem se mačká miliarda ženskejch a tlačej na ty dveře a když je prodavačka konečně pustí tak s jekotem naběhnou dovnitř Mr. Green a jedna přes druhou se sápou po těch šatičkách Mr. Green Mr. Green a úplně vidím jak místo těch stojanů se šatičkama stojí místní pánské osazenstvo a dámy se s jekotem vrhají na ně Mr. Green


...že bych si pomalu začínala získávat důvěru? Anxious
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 12:39
Mně se vybavuje tento příběh:
vysemnesmite.cz/content.php?id=101
  Shhh

Mou důvěru máš dávno, jenom jsi sem prostě nepatřila. Nebylo v tom nikdy nic osobního. Hand
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 12:44
Musím se přiznat že to je z větší části můj nápad a i Ty Mako jsi tu jen díky tomu že jsem tě prosadil. Velice si cením Tvých názorů a nápadů. Neočekáváme mohutný vstup žen na VSN, ale spíše chceme to vylepšit. Plácáme se tu již moc dlouho jako jedna parta a brzo budeme mít "ponorkovou nemoc". U většiny z nás se dá již odhadnout jak bude reagovat. To povede k zániku VSN. Chlapy jsme sem nenatáhli, tak třeba sem dostaneme ROZUMNÝ ženský jako jseš Ty Makavelíno. Budeš se divit,ale mám novou známost. Je to sice zcela v začátcích, tak nevím zda je to známost, ale pro zjednodušení ji tak budu oslovovat. Té jsem včera dal sem odkaz aby se podívala s kým se stýkám a kdo mi hodně blízký. Četla si moje a všech příspěvky dlouho do noci a byla spokojená. Pokud bude mít možnost se k něčemu volně vyjadřovat, tak se možná i zaregistruje. Nyní ti sem a ostatním dám její reakci když jsem se ptal na její názor.

citace:
Názor - je dobré, když si chlapi poslechnou názor ženských - ale má to svá rizika, nevím, jestli jsou ženský schopné dodržovat ta daná pravidla


Vím že toto bude číst a nevadí mi to. také nebudu si více dávat pozor na hubku, nyní dosti bolavou. Budu stále ten rýpající a provokující Beat. Jiný být neumím a rozumné ženské existují a snažíme se je tak sehnat.
Ještě k tomu přirovnání ze seriálu. Nemyslím si že by k věkovému průměru členů toto hrozilo a já jsem jen jeden zatím napůl volný. nebo že by již ne?Wink Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 11. únor 2008 14:48
Ahojky, zdravím vás tu všechny. Děkuju Baetovi, že mi to tu ukázal.Ten citát je fakt můj. Chlapy mám, tomu byste nevěřili Laughing , ráda. Od mala si s nima Embarassed hraju víc než s holkama. A...doufám, že nás tu mezi sebou necháte. Dík. Ráda pokecám, ráda vyslechnu vaše názory. Souhlasit s nima nemusím, ale je to pro nás ženský jistý poučení. Samy bychom na takové věci jako vy nikdy nepřišly. Applause

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 1 z 17




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna