Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

nemám hesla!!!!

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
onecar (0)
Anonymní




0,- VK

nemám hesla!!!!

Zasláno: po 2. leden 2006 21:39
Lidi, pomoc, nemám hesla!! Nějakej zkurvysyn mi všude změnil hesla, nedostanu se na e-mail (nějakou záhadou tedy jo, mám autologin, ale nejde změnit) a ani na VSN mi to nejde!!!! Ani na SM, nikde... co mám dělat?!

onecar (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 21:39
bonfire už mi na JM heslo změnil, mohl by nějaký admin i na SM?

tomas.pikalek (0)
Vykopnutý
Vykopnutý


Příspěvky: 77
Bydliště: Spešov 163
10 000,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 21:45
Tak nejlíp uděláš, když se pořádne vyspíš... Možná si pak vzpomeneš, že zadáváš špatný heslo...
Jestli ti to fakt někdo změnil a dostaneš se na mail, nech si z některých stránek, kde se ti to taky změnilo poslat nový heslo. Jestli seš zaregistrovanej někde, kde ti pošlou přímo tvoje heslo (na VSM, SM a JM ne), tak si je nech poslat a možná zjistíš, na jaký ti to změnili.
U koho máš email (seznam, centrum, gmail)? Až budeš mít obnovený všechny ostatní účty, tak se odhlaš z mailu a dej, že jsi zapoměl heslo. Na něco se tě to zeptá a jestli budeš mít štěstí, tak si nebudeš muset zakládat novej mail. Jestli se z toho mailu odhlásíš dřív, než si obnovíš všechny ostatní účty (VSN, SM...), asi je navždy ztratíš (jedině podplatit nějakýho admina Very Happy )

Hyna (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 35

10 000,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 21:46
Laughing To uz se tak stava, kdyz ma clovek vsude stejny heslo...
Nebo nemas zaplej CAPS LOCK? Mr. Green

PS: Ja to fakt nebyl Angel

onecar (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 21:50
kurva, nejsem takovej kokot, abych zadával blbý heslo, paměť na hesla nemá nikdo lepší, ale prostě to nejde! zághadou jsem se dostal na email (gmail) a měním hesla na SM, JM, ale tady na VSN nevidím ten pitomej formulář! když se přihlášuju, tak tohle
kód:
Warning: main(shead.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/login.php on line 146

Warning: main(): Failed opening 'shead.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/login.php on line 146

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/includes/functions.php on line 231

tomas.pikalek (0)
Vykopnutý
Vykopnutý


Příspěvky: 77
Bydliště: Spešov 163
10 000,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 21:52
Hyna napsal:
Laughing To uz se tak stava, kdyz ma clovek vsude stejny heslo...

To jo. Já blbec jsem se jednou zaregistroval na kámošovy stránky a ten blbeček neměl ty hesla v databázi zaheslovaný... Not Talking Tak si našel moje heslo a úplně mě předělal nmt.ic.cz (stránky zůstaly, ale vešel do admin systému a změnil všechny články). Crying or Very sad
Zasláno: po 2. leden 2006 21:53
onecar napsal:
kurva, nejsem takovej kokot, abych zadával blbý heslo, paměť na hesla nemá nikdo lepší, ale prostě to nejde! zághadou jsem se dostal na email (gmail) a měním hesla na SM, JM, ale tady na VSN nevidím ten pitomej formulář! když se přihlášuju, tak tohle
kód:
Warning: main(shead.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/login.php on line 146

Warning: main(): Failed opening 'shead.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/login.php on line 146

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/includes/functions.php on line 231


Já vím, vždyť jsem to adminům už 2x psal do stížností. Dej fórum a navrchu dej vstup.

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 21:54
Cha! Naštěstí ten ckripl, co mi měnil hesla, zapomněl změnit e-mail, takže v poho Neutral teď ještě jak mám zachránit e-mail??

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 21:56
přes kontrolní otázku
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Onecar (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 148
Bydliště: Česká Republika
10 000,- VK
Zasláno: po 2. leden 2006 22:03
nepamatuju se Crying or Very sad

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna