Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

není nad to mít tchýni 700km daleko

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Tchýně
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 2. červen 2007 20:36
Já tchýni nemam a snad budoucí tchýni zatim mam 260km Mr. Green Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 2. červen 2007 21:08
Svokra odo mňa býva vo vzdialenosti v rozpetí od 0 metrov po nekonečno, keďže neviem, do akej polohy sa dostane pravdepodobnostná os v potrebnom čase t, ktorý môže nastať opäť vo vzdialenosti 0 až nekonećno sekúnd.
btw: A to ešte nerátam nekonečné mnoźstvo prípadov, keď svokru mať nebudem... Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 2. červen 2007 21:09
borix: ty jsi z tý maturity uplně zblbnul Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 2. červen 2007 21:23
Bohužiaľ 5. potenciálny fyzikálny rozmer nemá z maturitou nič spoloćné. Ak by si si ho chcel predstaviť, tak to je vcelku jednoduché: Predstavíš si klasické 3 osy(x,y,z), do toho hocikde vtrepeš 4.(čas, mne osobne sa moc nepáči a za 4. považujem pravdepodobnosť) a ešte niekde inde piatu(pravdepodobnosť), pričom sa všetky musia pretínať v spoločnom bode zo súradnicami [0,0,0,0,0]. No a v podstate ide len o to, že daný objekt(bod) sa môźe pohybovať aj po tej 4. a 5. súradnicovej osy, ktoré reprezentujú čas a pravdepodobnosť. Ako vravím nić zložité.

Inak, ak by niekto chcel preložiť ten predchádzajúci príspevok, tak jeho preklad znieasi takto: Neviem.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 2. červen 2007 21:30
Takže jsi koukl do špatný knížky, dyž ses na tu maturitu učil. Mr. Green Tak už konec OT Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 3. červen 2007 09:43
to má někdo kliku, já mám tchýni na konci sousední ulice, je sice fakt že k nám zas tak často nechodí, a že je docela v pohodě, ale některé její výlevy mě štvou k nepříčetnosti Mr. Green např.: "Pojedeme do Jablonce do Bily, mají tam levné vody!" Tady je sice mají o korunu dražší, ale ušetříme benzín!!! Další: Má cukrovku. Vždycky když vlezem do Hypernovy, tak se jí dělá blbě. Proto si hned na začátku nabere 10 rohliků a lahvičku nějakého pití a po cestě krámem to sní. Já chápu že je nemocna - ale proč teda do toho obchodu leze??? Rolling Eyes Za další - v autě se jí dělá blbě když sedí vzadu. Takže my jedeme s mým manželem na rodinný nákup, já šťastna a spokojena, že jedeme spolu, ale musím sedět jako dítě vzadu, protože mamce se dělá vzadu špatně (osobně nevidím rozdíl mezi tím sedět vzadu nebo vepředu...) A poslední věc - strašně kouří. a furt, při každé příležitosti. Nejvíc mě to naštvalo na naší svatbě, když jsme všichni dojeli k "zámečku," našňořený vylezli z aut a ona hned tasila retko. Rolling Eyes
Hey, hey apple!

Obrázek

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: ne 3. červen 2007 12:40
fiiiiha, to zni, jako by se jmenovala Agnes a tvuj manzel Seymour Skinner:)))) venku je hnusne, poprchava, rikal jsem si, ze den nebude stat za nic, ale tohle me pobavilo!
kód:
http://en.wikipedia.org/wiki/Agnes_Skinner
Can´t you ask a little more sexfully?

dupynozka (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 275,- VK

Re:

Zasláno: po 4. duben 2011 12:33
Bych to tady celkem rád obnovil... a sice tim, že v dnešní době už ani těch 700 km nestačí... to máte skype a podobný online nesmysly, na kterejch vás vždycky zastihne, a když nezastihne, tak pak v tom dalším případě, že vás zase náhodou zastihla, vám to náležitě vyčte, že vás předtim nezastihla... srozumitelné, že? Mr. Green Ale to nejhorší asi je, že mi leze na nervy, i když ani neotravuje mě... tohle totiž dělá manželce... tedy svojí dceři, která je pak úplně vytočená, a tak pak máme celej den v háji... Brick Wall

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 4. duben 2011 14:34
Tak tomu říkám neštěstí, mít takhle "moderní" tchýni... Máme tchýně babičky, které by internet nejradši zakázaly Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

dupynozka (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 275,- VK
Zasláno: út 5. duben 2011 10:10
No... tak by taky babička měla vypadat Smile Ale holt teď už se do toho babičkovskýho věku dostavaj ženský, který s počítačem už trochu uměj... Prokletí dnešní doby d'oh!

Necituj příspěvek nad svým; jenda^^

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Tchýně
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna