Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

(Ne)pravidelné newslettery

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace

Posílat newslettery?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, klidně 2 měsíčně:
28% 28% [ 2 ]
Ano, ale ne víc než 1 měsíčně:
28% 28% [ 2 ]
Ano, ale jen při opravdu významných novinkách:
28% 28% [ 2 ]
Ne:
14% 14% [ 1 ]
Celkem hlasů : 7 / Hlasujících: 7
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

(Ne)pravidelné newslettery

Zasláno: út 19. únor 2008 21:00
Co si myslíte o tom, že by VSN na registrované e-maily zasílalo pravidelné newslettery o novinkách. Pravidelné návštěvníky by asi nijak nezajímaly, ale možná nějakou novinku taky můžou někdy přehlídnout.
Hlavní přínos by ale mohly mít pro uživatele, kteří na nás zapomněli - dověděli by se, že VSN stále žije, něco se zde děje a je stále zajímavé.
Dalším možným přínosem by mohlo být, že newsletter by obsahoval nějakou tajnou informaci o nějakém bonusu, např. nějakou skrytou funkci VSN.
Newsletter bych chtěl udělat neodhlásitelný. Souhlas by byl spojený s registrací na VSN. Co vy na to a jak často by byly únosné? Moje představa byla cca 1-2 do měsíce.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:08
neodhlasitelny je blbost, to uz je pak prece spam Smile Klidne bych to udelal ale odhlasitelny.. nutit do toho aby clovek musel odebirat naky maily aby tu mohl byt podle me neni krok spravnym smerem, ale jinak bych proti tomu nic nemel Smile
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:12
Není to spam, když je to na základě registrace, která jde odhlásit. Nikdy bych tam nechtěl posílat žádné hloupé obtěžující plky, ale jenom významné změny.
Pokud bude zasílání volitelný, hodně lidí ho při registraci odškrtne a připomínací smysl bude pryč. Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:16
No a kdyz nebude volitelny tak se to da v mailu taky zablokovat Smile Me by to docela stvalo kdybych si to treba neumel zarazit v mailu a tady by to neslo, ze se toho neda zbavit Smile
Castecny by to vyresilo to, ze by pri registraci jen bylo videt ze registraci se k tomu odberu prihlasujes, a nepovolilo ti to zmenu. Ta by sla provest az po registraci editaci profilu treba Smile
Ja jen proste nemam rad kdyz me nejaka stranka do neceho nuti, kdyz neco nechci a presto bych to musel mit tak jdu radsi jinam Smile
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:19
Dobře. Přít se s Tebou nebudu. Názor beru a počkám co na to ostatní. Násilí na čtenářích dělat nemůžeme... Not Talking
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Mattoni (+8)
VIP Ztroskotanec


Příspěvky: 603
Bydliště: Kodaň
12 130,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:27
Upřímně.... já každen NL okamžitě mažu. Whistle
Většinou ani nekoukám na to, odkud mi přišel. Tudíž pokud na nás někdo zapomně, nevím zda to NL napraví. Wink
Stárnu, ale odmítám dospět!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:51
já sdílím názor s jirkoucv, NL ano, ale s možností odhlásit se. Jsem zvědavý co se bude v budoucnu dít, že NL 2x do měsíce Think

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:57
Souhlas se vsema, taky jsem pro NL, ale aby se dali odhlasit, taky je vubec nectu. Ten kdo jsem chodi opravdu pravidelne tak je ani snad cist nemusi, o vsem se hned dovi.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:57
Já zas souhlasím s Mattoni

NL mažu okamžitě ani je nečtu a určitě nejsem sám
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 22:38
Já jsem ale při registraci s žádným spamem nesouhlasil Not Talking
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna