Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nepřišel aktivační e-mail

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
ConPower (0)
Anonymní




0,- VK

Nepřišel aktivační e-mail

Zasláno: ne 7. srpen 2005 11:46
Včera večer jsem se registroval na tomto fóru, ale na adresu, kterou jsem do registrace uvedl (a která je na 100% správná, kontroloval jsem se v historii), nepřišel žádný aktivační e-mail. Je to už podruhé - na SM jsem zhruba před rokem měl podobný problém - e-mail sice přišel, ale se špatným aktivačním odkazem.

Prosím proto, abyste se mi na adresu conpower[z]seznam.cz pokusili poslat aktivační e-mail.

Díky, ConPower

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: Nepřišel aktivační e-mail

Zasláno: ne 7. srpen 2005 11:49
ConPower napsal:
Včera večer jsem se registroval na tomto fóru, ale na adresu, kterou jsem do registrace uvedl (a která je na 100% správná, kontroloval jsem se v historii), nepřišel žádný aktivační e-mail. Je to už podruhé - na SM jsem zhruba před rokem měl podobný problém - e-mail sice přišel, ale se špatným aktivačním odkazem.

Prosím proto, abyste se mi na adresu conpower[z]seznam.cz pokusili poslat aktivační e-mail.

Díky, ConPower

Jukni do spamového koše

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: ne 7. srpen 2005 15:42
Ne, tam to není ani nebylo.

ConPower (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 7. srpen 2005 15:42
To jsem byl já.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 7. srpen 2005 20:51
Neviem ci toto nebude mat suvislost s problemami s databazou,kvoli ktorym bola odstavena aj SM...napis romulusovi alebo weitlessovi,nech Ti to aktivuju rucne

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: út 25. říjen 2005 12:05
ahoj,mozna neco delam spatne,ale kdyz se chci registrovat, tak vse vyplnim, a potom kliknu odeslat, ono to znovu nabehne, vse co jsem vyplnil zustane vyplnene jen heslo musim napsat znova, a tak se to porad opakuje, i kdyz menim heslo

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 25. říjen 2005 18:12
Anonymous napsal:
ahoj,mozna neco delam spatne,ale kdyz se chci registrovat, tak vse vyplnim, a potom kliknu odeslat, ono to znovu nabehne, vse co jsem vyplnil zustane vyplnene jen heslo musim napsat znova, a tak se to porad opakuje, i kdyz menim heslo
Něco Ti to jistě píše... Nějaký nevyplněný povinný údaj...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna