Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

NEsnášim fotbal

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal

Jsem normální

Hlasování není časově omezeno.
nejsi:
17% 17% [ 3 ]
» jsi:
82% 82% [ 14 ]
Celkem hlasů : 17 / Hlasujících: 17
krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK

NEsnášim fotbal

Zasláno: so 22. červenec 2006 21:45
Mám problém-nesnášim fotbal, je to normální? Nejvíc sem šílel při mistrovstí světa...nic jinýho než fotbal, fuj!!! Ale zase výhoda pro moji holku Arrow nebudu sedět u tv ale u ní, někde v.....ale to sem trochu někde jinde Anxious zpět k tématu, je tady ještě někdo, kdo fotbal moc nemusí?

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 22. červenec 2006 22:21
Tak to nás tady bude nejspíš víc. Na TV nekoukám a kvůli fotbalu, nebo vlastně sportu vůbec, ji zapínat nebudu. Nevím proč bych se měl na fotbal v TV koukat. Takhle zajít si s kámošema na zápas. Pokecat, dát pár piv, prožít si neopakovatelnou atmosféru vesnických přeborů...
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 22. červenec 2006 22:23
To si můj člověk, nevim proč se divat jak banda lidi beha za tim kulatym nesmyslem... Brick Wall
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 22. červenec 2006 22:35
Já se koukal na dva zápasy při mistrovství a nějak mě to nebavilo. Furt si jenom podkopávali nohy a ještě kňourali... To v hokeji si dají do držky a stojí dál na svých. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 00:25
Já taky fotbal nemusím...furt se honí sem a tam a nemá to žádnej spád...to hokej je jiný kafe,tam se aspoň furt něco děje. Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 10:33
2 Jenda.69: Taky jsem se vždycky divil fotbalistům, jak i po lehkém střetu zůstávají ležet na trávníku, a myslel jsem si, že to hrajou. Z toho mě dostala až jedna moje lehká kolize, kdy já zůstal ležet s pekelnýma bolestma holeně a kámoš se zlomeným kotníkem. Ostatní na nás řvali, proč se válíme, ať hrajem dál. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 10:57
Hehe většina co tu melete že to je nudný, pomalý sport bez akcí atd tak se vsadim že fotbal v životě nehráli.. to by jste mluvili trochu jinak.. jestli máte rádi bitky tak se dívejte na box a neodsuzujte fotbal protože se tam neperou..

a ted už víte kdo klikl na to, že ten co tohle napsal není normální..

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 11:00
Bugi: já se jim divim pořád, poněvadž s klukama hrajeme fotbal každej den. Jednou jsme se v plný rychlosti srazili a já jsem si myslel že jsem si vyvrtnul kotník poněvadž se mi to už jednou stalo, a rozhodně jsem se neválel po zemi jako nějaký pako ale odešel(odkulhal) jsem si normálně sednout na kraj hřiště, protože se chovám jako chlap a ne jako nějaká přiblblá primadona. Druhej den jsem s tím byl u doktora a ten mi zjistil zlomeninu lýtkový kosti. A můžu ti klidně říct, že kdyby si nějakej profesionální fotbalista při důležitým zápase zlomil lýtkovou kost, spadnul by na zem a nedělal by nic jinýho než že by se válel po zemi a držel se za nohy. Eh?
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 11:30
Darth PZ: No musíš uznat,že hokej má podstatně větší spád a rychlost...jaká je pravděpodobnost,že dáš ve fotbale gól během několika málo vteřin?

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 23. červenec 2006 11:39
Mno to je pravda ale hokej a fotbal se nedá srovnávat jde o skoro uplne jine sporty kdyby fotbalisti měli brusle tak by taky byli rychlejší a dávali by víc golu..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Fotbal
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna