Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

nevtipne (=trapne) clanky

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Anonymní (0)





0,- VK

nevtipne (=trapne) clanky

Zasláno: čt 15. září 2005 10:51
emancipacia, to je mor... ale nie, zeny su super, bez nich sa (asi) neda zit - ale ked v kazdom bulvari musia raz zacas zverejnit nieco taketo:
http://vikend.bleskovky.sk/cl/5565/78911/Co_na_muzoch_neznasame
to fakt stoji za zamyslenie... ja som sa teda pri citani pobavil celkom dobre, tak si uzite. a pripadne sem mozete hodit dalsie citanie - keby mal niekto prilis dobry den Very Happy

andree (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 9

10 000,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 10:52
to som bol ja... toto prihlasovanie... Smile

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 22:42
To pisala nejaka slepica...zrna jej nasypat Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 22:52
No, je to chudinka a musela si postěžovat... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: pá 23. září 2005 21:55
chtěl jsem sem napsat ty nejnemožnější body,ale nejlepší by bylo,kdybychj sem taky dal jen ten odkaz Mr. Green Mr. Green
HOne strikes again
aw yeah;)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 23. září 2005 22:00
citace:
Nerušiť! Pozerám futbal!
Pre nás ženy asi neexistuje väčšie utrpenie, ako keď namiesto večerného filmu musíme spolu s manželom sledovať dôležitý futbalový zápas. Vtedy sa nemôžete opovážiť ani len pípnuť, pretože by to mohlo spôsobiť gól. Zmysel tejto hry nám stále uniká, nechápeme, ako môže niekoho baviť behať také dlhé trasy za hlúpou loptou.


Nechapem ako niekto moze behat za hlupou loptou ... omg v akom sme to svete.No kazdeho bavi nieco ine.Aj mi musime kukat kraviny sminky a sprostosti a nechapeme ako moze niekoho bavit mat na sebe 2 kila mejkapu ... blby clanok

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: pá 23. září 2005 22:02
Dieg0 napsal:
citace:
Nerušiť! Pozerám futbal!
Pre nás ženy asi neexistuje väčšie utrpenie, ako keď namiesto večerného filmu musíme spolu s manželom sledovať dôležitý futbalový zápas. Vtedy sa nemôžete opovážiť ani len pípnuť, pretože by to mohlo spôsobiť gól. Zmysel tejto hry nám stále uniká, nechápeme, ako môže niekoho baviť behať také dlhé trasy za hlúpou loptou.


Nechapem ako niekto moze behat za hlupou loptou ... omg v akom sme to svete.No kazdeho bavi nieco ine.Aj mi musime kukat kraviny sminky a sprostosti a nechapeme ako moze niekoho bavit mat na sebe 2 kila mejkapu ... blby clanok

Ted jsi mi pripomel, meli jsme na slohu psat jako zensky a a eznsky jako chlapy-bych to moh opsat:)
HOne strikes again
aw yeah;)

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 8. srpen 2007 23:46
s tím fotbalem mě to štve, jsem holka, která celkem ráda sleduje fotbal Smile ne každá žena nesnáší fotbal a pokud někdo nechápe fotbal, tak je na tom opravdu bídně..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 19:46
Vidíš. A já jsem chlap a fotbal mi přitom skoro nic neříká. Docela rád si ho zahraju, nebo zajdu na zápas, když hraje jeden můj kolega. Ale že bych ho musel sledovat v TV? To ani náhodou. To je pro mě ztráta času.
K tomu článku: je s podivem, že jsem se nepoznal snad v žádném odstavci.
Ad 1. U mě je v podstatě nemyslytelné, abych nechal špinavé prádlo jinde, než v prádelním koši. Což vlastně souvisí i s druhým bodem.
Ad 3. Noviny si nekupuju. Zprávy sleduju zásadně na netu. Proč bych vyhazoval peníze za něco, co je volně přístupné a to dokonce legálně?
Ad 4. Tak tenhle bod je pravdivý. Ovšem pro obě pohlaví. V tom si se ženami určitě nemáme co vyčítat. Doba žen, vzhlížejících ke svým mužům a hltajících každé jejich slovo je nenávratně pryč.
Ad 5. O tom jsem už mluvil výš.
Ad 6. To je ovšem silně předpojaté. Ženy skutečně nejsou odolnější než muži. Za těch jedenáct let, co jsem v armádě, jsem se o tom mohl přesvědčit skutečně hodněkrát. Na druhou stranu, proč ženě neposkytnout tu radost, že se o nás může starat? Wink Je až s podivem, jak dokáže být žena zatvrzelá, když se o ní muž chce, během její nemoci, starat.
Ad 7. Holím se opravdu nerad. Když mám dovolenou, tak se odmítám holit i kdyby já nevím co. Že si ženy holí nohy kvůli nám? Nepamatuji se, že bych o to kteroukoliv ženu žádal. Jiné partie snad... Whistle
Ad 8. Nevím jak jinde, ale u nás je tomu přesně naopak. Pořád se snažím naučit celou moji sme... rodinu (včetně manželky), že si mají po sobě uklízet hned a pak by nemuseli nadávat, jak pořád musí uklízet.
Ad 9. Že by mi vadilo, kdyby u nás chtěla přespat nějaká manželčina kamarádka? Pochybuju. Mám rád kolem sebe živo, takže bych to spíš uvítal. Naopak mám ve zvyku občas někoho pozvat k nám na víkend. Včetně manželčiných kamarádek (to zní blbě, ale je to fakt ve vší počestnosti). Jedinou osobu, kterou nemusím, si každý může domyslet.
Ad 10. Tak to už naprosto nesouhlasí. Jediné jídlo, které mi manželka chystá (a to ne vždy), je oběd. Ostatní si chystám sám. K obědu mám většinou jediný požadavek a tím jsou kupodivu těstoviny.
Je zřejmé, že je autorka velmi předpojatá vůči mužskému pokolení. Kdybych chtěl, mohl bych tady rozvádět, jak manželky dokážou donutit svého muže k nevěře a pak jim to celý život vyčítat, nebo se kvůli tomu dokonce rozvést. Ženy jsou vůbec lstivá a mstivá stvoření, která navíc nedokážou odpouštět. Sad
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 20:02
Anonymous napsal:
s tím fotbalem mě to štve, jsem holka, která celkem ráda sleduje fotbal Smile ne každá žena nesnáší fotbal a pokud někdo nechápe fotbal, tak je na tom opravdu bídně..


fotbal chápu, ale nijak obzvlášť mě nebaví

to:bugi: v 90% s tebou souhlasím. jedinné co mi vadí, když mi manželka uklízí mnou zavedený systém uložení věcí
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna