Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

NHL06

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry

Libí se vám NHL06?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
50% 50% [ 3 ]
Ne:
50% 50% [ 3 ]
Celkem hlasů : 6 / Hlasujících: 6
Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK

NHL06

Zasláno: ne 11. září 2005 12:45
Máte někdo tuhle hru? ptám se proto jestli by si někdo nezahrál online Wink

Co si o ní myslíte, je lepší než v minulých letech?
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 13. červenec 2006 23:04
Sice pozdě, ale ... NHL 06 je ve své podstatě stejná jako 05 04 03 ... ale je novější. Nejsou tam žádné změnya furt se hraje na dvě branky, řekl by hráč neskušený v téhle hře. Takže já, který má odehráno v NHL mnoho hodin (dá se to počítat na tisíce), říkám, že je to good. Jestli máš ještě chuť si zahrát po netu, tak se domluvíme tady. Jsem sice dosti časově zaneprázdněn, ale nějaký termín by snad šel domluvit.
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: pá 14. červenec 2006 14:52
no ale aspon někdy Mr. Green

no to bych nejdřív musel zase někde stáhnout, spíš si počkám na 07 ta bude snad tak nějakv září
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: so 15. červenec 2006 11:38
Dobrá. Tak až to budeš mít, tak dej echo. Přemýšlím, že si 07 koupím. Protože to hraju furt, takže je to moje nejhranější hra Dance a hlavně proto, že to bude mít český komentář a na to se fuckt těším .... tak trénuj, ať to není takový nářez Whistle
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

NHL (0)
Anonymní




0,- VK

NHL

Zasláno: po 24. červenec 2006 18:21
Na NHL06 on-line ligu se shání ještě asi 10 lidí Smile

http://www.nhl-online-liga.ic.cz/

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 24. červenec 2006 21:44
me to vubec nebavi. hral sem NHL'93 a prijde mi to furt stejny
Obrázek

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 25. červenec 2006 23:54
Maňas, Maňas! Znám jednoho co se mu NHL taky nelíbí. On je spíš na ty strategie a tahovky. Takže asi patříš taky do jiné kategorie, co? Ono totiž zahrát si proti sobě je pro mě úplný nářez. Hraji to s bratránkem a v práci na noťasu s kolegou (rozdíl je v tom že s bratr proti a s kol spolu) a přesně vím kde dělá chyby a to samé samo on o mě. Když pozměníš trochu strategii tak bys nevěřil jak to změní úplně hru. U mě většinou k horšímu výkonu, protože vymýšlím někdy takové pi....y, že to není normální. Ale po 5ti hodinové pařbě se není asi čemu divit Angel . Takže si dej radši Diablo a nezlob strejdu Shame on You PS: doufám, že se neurazíš. A za ty háčky se omlouvám dopředu. Zní nto ale lépe
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 00:53
vsak ja to nikomu neberu, ja zase silim do flashpointu a ostatni to nechapou ;)
Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 20:12
FlashPoint bych si zahrál. Dokonce mám doma i originálku a koukám na ni každej den. Když jsem to hrával, tak jsem si připadal jako zpátky na škole. Wink Jenže je to na dlouhý lokte. Tolik času, co bych k tomu potřeboval, prostě nemám. Ostatní klasický střílečky nejsou tak náročný.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 22:50
Mě OF nějak nebavil..
Jinak s kámošem jsme hrávali nějaký NHL (myslim 2004) a byla docela sranda na začátku vyhodit oba brankáře.. Celkem vyrovnaný zápasy.. Si pamatuju, že jsme jednou dokonce prodlužovali za stavu myslim 23:23 Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna