Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nic než pravda

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Je moderátor Šiška pokrytec?

Hlasování není časově omezeno.
Rozhodně ano:
28% 28% [ 2 ]
Asi to má v roli, jinak by nebyl:
71% 71% [ 5 ]
Není, vybrali opravdu čestného člověka:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 7 / Hlasujících: 7
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Nic než pravda

Zasláno: út 28. říjen 2008 00:12
Snad to tu ještě nebylo. Co si myslíte o zatím nejujetější soutěži v ČR?

Pominu, že detektor lži pracuje jen s určitým procentem pravděpodobnosti, neboť ovlivněn i dalšími emocemi dotazovaného, zkušeností obsluhy a hlavně formulací otázek, na které bych sám často nedokázal odpovědět, i kdybych chtěl mluvit tu nejčistší pravdu, jakou znám.

Nechápu soutěžící, co se tam hlásí. Nechají na sebe vytáhnout plno věcí i jen tak mezi otázkami při povídání s moderátorem a na některé otázky odpoví špatně (a podle toho, jak se tváří, tak vědomě!), protože chtějí něco nalhat sami sobě, nebo lidem, se kterými ve studiu jsou.

A moderátor Šiška je neskutečný pokrytec. Moralizuje soutěžící za věci, které každý ví, že jsou "špatné", ale každý je občas dělá. On nikdy nic neukradl? On nikomu nelže? On má rád Cikány? I jako sousedy? On nikdy neudělal nějaký drobný podvůdek, jaké lidi běžně dělají?

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 00:18
Když vidím, co je na sebe za pitomejch 100 000 říct, tak to je fakt nenormální... Chápu, že ty lidi občas ty peníze potřebují, ale takhle to už je moc....

A Šiška má to pokrytectví v roli, musí soutěžícím dělat peklo.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 00:24
noo, uz se to tu resilo Mr. Green Taky pokud vim ta na polygraf jdou s kazdou otazkou trikrat, takze tim se i ta chybovost trochu eliminuje bych rekl.. a jinak jsou to exoti, a nikdy bych tam nesel Laughing
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 00:36
Asi bych měl ještě na druhou stranu napsat, že jinak je jako moderátor perfektní. Dlouho jsem neviděl nikoho tak pohotovýho. A ty lidi dokáže podusit opravdu pěkně. Applause Dobře jim tak... Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 02:57
Presne jak rika LivArt, za tech pitomej par tisic bych do ty souteze nesel ani ze zoufalosti.... ale jinak soutez vubec nesleduju, jen kdyz mi nekdo hodi nakej odkaz na YT tak se mrknu Mr. Green

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 18:08
nevim oc presne jde ale pokad o tu pravdivostnou soutez stim detektorem tak taky nekdo na VSN dal video a to sem cumel ,.,. chudak holka co by ji nechala mama umrit Brick Wall

a on podle mne je v pohode .,.,ale neznam ho anijen s TV Mr. Green
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 19:11
nikdy jsem tu soutěž neviděla, jen čtu různé recenze, no podle mě musí lidi,kteří do toho jdou počítat se vším a bohužel oni vidí jen peníze a neuvědomí si, že budou vmanipulováni do zásadních rozhodnutí, kterými někomu ublíží. Člověk má svá tajemství a neměl by je "prodat" kvůli penězům. Slova už pak nikdy nevrátí...Ale - kdo chce, ať do toho jde
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 20:36
Viděla jsem poprvé ten díl kde byl ten feťáček z Lbc a nevěřila jsem co je to za chujovinu, nicméně chtěla jsem vědět jak to s ním dopadne, byl totiž tak namachrovanej a sebejistej že jsem prostě MUSELA vidět jak moc je ochotnej se ponížit, protože nic jinýho tahle "soutěž" není Mr. Green no a pak jsem ještě viděla včera jak se všichni ohromně divili že ten kluk nesnáší cikány Mr. Green Mr. Green Trapné, ubohé, laciné a bezvýznamné, ale kupodivu celkem zábavné Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 21:24
Smile pro masochisty je tahle soutěž určitě jasná volba
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: út 28. říjen 2008 21:24
Šiška bezpochyby pokrytec je, ten chlap řekl,že nesnáší cigány,ale vietnamci a černoši mu nevadí.Tak jaký rasista proboha?By mě zajímalo jaký by měl on názor,kdyby měl za barákem 20cigánů.Asi by byl taky rasista.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna