Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

No tak a co teď?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:05
Je to delší, ale prosím čtěte pozorně, přestože se v mnoha věcech už opakuju.

Můj názor, co dál s VSN? V podstatě tu máme nového Boha, kterého po zásluze lid mezi Bohy vynesl a původního nikdo nesesadil. S Jendou jsme se na hodně věcech ohledně dalšího fungování VSN shodli a budeme na tom nějakým způsobem spolupracovat.
Jako jednu z věcí, které by měly VSN pomoci by měl být pokus o oprášení mé myšlenky, že s těmi návštěvníky, kteří o to projeví aktivní zájem se budeme dělit nejen o práci na stránkách, ale i o případné zisky z reklamy, nebo sponzorské dary, ke kterým se (věřím tomu) společnými silami můžeme dopracovat. Proč nemít z reklamy zaplacenou chatu na sraz a neřešit, jestli se dost vybere od účastníků srazu? Proč na chatu nemít od sponzora nějaké občerstvení? Proč nedostat reklamní dárky, které použijeme v soutěžích? Chce to jediné - zapracovat na tom, aby se tu opět co nejvíc líbilo stávajícím členům a udělat VSN dostatečně zajímavým (už na první pohled), abychom sem dokázali přitáhnout i své přátele a jejich přátele. A proč se vzdávat našeho komorního debatního kroužku? Protože na počet návštěvníků slyší inzerenti a sponzoři, kteří nám mohou pomoci VSN posunout někam dál. A komorního debatního kroužku se stejně sami vzdáváme, pokud se naše příspěvky do fóra omezují na "proč nikdo nic nepíše?". VSN může být naše společné dílo, ze kterého všichni společně budeme mít kromě virtuální zábavy i nějakou zábavu skutečnou. Pomozte VSN nahoru a VSN se vám odmění. Tohle vám jinde nenabídnou.

Konkrétní způsoby jak budete moci VSN pomoci a co z toho budete moct mít brzy upřesním(e).

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:07
Promiň Romule, neber si to špatně, ale to cos napsal mi přijde krajně utopické......
Hey, hey apple!

Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:13
Když podle mne, první věc kterou bych udělal abych sem nalákal lidi, by byla změna vzhledu jak stránek tak i fóra, na něco modernější, co osloví hned na první pohled.. Vím, že je to kravina a nikomu tady nevadí že všechno je hrozně přeplácané a nepřehledné, i mě je to jedno, já se sem chodím bavit, ale nováčkům to vadit může.. A popravdě, kdybych tuhle stránku neznal a přišel sem na úvodní stranu, tak bych asi taky usoudil, že se tohoto nezúčastním..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:15
Vzhled není tak důležitý jako OBSAH!! Mr. Green Když se na krásném webu budou řešit hovadiny, nikdo tam nebude chodit jen proto, že je to tam hezký Mr. Green
Lidi na web můžeš dostat jedině reklamou a propagací, a pokud ani to nezabere, tak je sem nemůžeš nutit chodit když sami nechtějí d'oh!
Hey, hey apple!

Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:18
Ale když budeš mít hnusný web, s perfektním a hodnotným obsahem, přesně jako máme tady ( Mr. Green ), tak sem taky nikoho nedostaneš..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:20
Já vím že už to asi nikoho nezajímá, ale já sem nikoho novýho dostávat nechci Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:26
Souhlasím s Pecanem a už jsme včera s Jendou řešili revoluční modernizaci. Chystáme nový vzhled, který co nejlépe ukáže to dobré, co na VSN je a diskrétně skryje to, co je horší. Wink

2 makavelina: bez utopických cílů vesměs nikdy nikdo nic nedokázal. Cíl má být takový, aby ho člověk za měsíc nedosáhl a neřekl si "mám hotovo". Nepůjde to hned, třeba to nepůjde vůbec, ale copak to nemáme ani zkusit? Nelíbí se Ti ani ta představa, jaké by to bylo, když by se to podařilo? A nepřipadá mi vůbec nereálné vydělat na aspoň trošku slušně fungujícího webu jednou za rok 5000,- na pronájem chaty na sraz, nebo dostat nějaká reklamní trička, vzorky antiperspirantů, nebo karton piva do soutěží. Mé představy míří sice ještě trošku dál, ale už tohle splňuje to, co jsem psal.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:29
No to ale bude právě konec VSN. Sama jsi napsal že byly doby kdy jsi si den bez VSN nedovedla představit a nyní jsi bez újmy přežila dva týdny. Jde o to aby na VSN byl každý závyslej po celý rok, nejlépe po celý život. Lidi budou přicházet i odcházet, ale hlavní je aby to tu žilo a né se motalo na místě. To je začátek konce a myslím že to odradilo mnoho bývalých členů.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:31
Ale to jsou právě tyhle věci které mě osobně odrazují! "novinky" které se stejně nedějí, profily, oblíbenost, blogísky, éshopísky, to je dneska všude! Tady to měl bejt takovej malej špinavej chlapskej kutloch, a ne atrakce pro každýho Crying or Very sad
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:36
Pro každého právě ne, ale pro ty kteří folozofii a atmosféru VSN přijmou a těch asi není mnoho. Nemyslím že se to tu zvrhne v nějaké přiblblé nadánávání na všechno a na všechny. Takoví tu byli a již nejsou a není mi jich líto. Prostě by to tu mělo být solidní spolek fajn lidí kteří si budou pomáhat a nebát se setkat(nic osobního).
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 6 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna