Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Norsko

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK

Norsko

Zasláno: pá 29. říjen 2010 16:58
Zdar pánové, chystám se 12. listopadu zajet do Norska - Osla, vyhrál jsem 2 jízdenky se student agency, takže cestu mám zadarmo. Problém je, že nemůžu najít vhodné ubytování, jde hlavně o cenu, jinak se vyspím i ve chlívě Mr. Green Zkoušel jsem najít někoho na Couch surfingu, ale tam většina lidí nabízí místo jen na 2 - 3 dny (já jedu na týden). Dalším problémem je, že můj bratr, který měl jet se mnou, kvůli práci nemůže, takže pojedu buď sám a nebo mám lístek volnej, tak kdybyste chtěli na dovču... Mr. Green

Takže, proč sem vůbec píšu... kdyby někdo znal nějaké dobré (levné) ubytování v Oslu nebo člověka co by o tom mohl vědět víc, tak mi prosím dejte vědět.

No a samozřejmě, jestli se vše povede, tak se s vámi o krásy této země (příroda, architektura a ženský) rád podělím v podobě fotek Smile
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: pá 29. říjen 2010 22:08
super... uz sa tesim na foto..
no ak si najdes perfektny most (toto nie je ziadna urazka, toto myslim vazne... skusenosti od jednej osoby... boli na zajazde a prespavali pod mostom Mr. Green )
 

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 29. říjen 2010 23:03
ale v listopadu tam bude asi dost velká kosa. to bude chtít pořádný houmlesácký zimník Mr. Green fph: půjčíš mu ho?
Wojcek: co použít vícero 2-3 denních ubytování z Couch Surfu? To nejde? Mohl bys i cestovat? Wink
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 30. říjen 2010 12:51
v Norsku? tam si může postavit iglů... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 30. říjen 2010 13:39
No jesi neseženu toho druhýho člověka, tak nebude nic, protože naši mě prej samotnýho nepustěj Rolling Eyes takže asi zdrhnu z privátu rovnou do Prahy a hurá pryč Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna