Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Norton

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 19:35
Takže je tu poslední den v týdnu...

Neděle:

10:00-12:00 Vstávám,ale dělá mi to dnes nějaký problémy,nechcou se mi za žádnou cenu udržet otevřený oči.Koukám na TV a jsem donucen k několika málo domácím pracem Mad .

12:00-16:15 Obědvám a pokouším se opravit kamna,protože přestaly hořet...později raději povolávám souseda,nerad bych vyletěl do vzduchu. Laughing Surfuju po netu.

16:15-18:15 Přivezli mi práci na pondělí a úterý,tak si to musím připravit

18:45-dokud neusnu. Jsem polomrtvej,jdu se naložit do vany a asi se tam utopím.Potom bych se měl asi něco učit...v pátek píšeme půlsemestrální písemku a já asi v týdnu nebudu mít čas se na to podívat (jak se znám,tak se na to nepodívám ani dnes Sad )
Zasláno: so 12. listopad 2005 01:59
Tak kdyby ten minulej úkol byl až na tenhle tejden,tak byste se asi pěkně pobavili.Dnes jsem měl hodně špatnej den...všechno to vyvrcholilo,když jsem o kamaráda zlomil tágo...takže min. litr v prd*** d'oh! Fakt "super".

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 19:03
Tak to tady popiš. Moc by mě zajímalo, jaký sled událostí může vyústit v zlomené tágo a ještě k tomu o kamaráda. Think Takhle to zní fakt brutálně. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2005 21:17
No možná to tak zní,ale ve skutečnosti,to zase tak brutální není.Nechtěl uhnout,tak jsem do něj trošku dloubnul a to tágo se prostě zlomilo Embarassed ,taky jsme to nechápali.Ani jsem moc nezabral...nebo mám možná super sílu a ani o tom nevím. Mr. Green Jinak ten tejden se toho stalo hrozně moc...vypadly na mě vrata od garáže...posr*** se mi tiskárna právě uprostřed tištění recenze,kterou jsem měl ten den odevzdat...vytopil se nám záchod...nenapsal jsem písemku...rozbil jsem si hlavu o skříň...přišel mi dopis z pracáku,že mi odebírají přídavky,protože jsem jim nestihl dát potvrzení o studiu...prostě tejden blbec Confused .Ještě,že už je za mnou.

Obrázek
Zasláno: út 4. duben 2006 20:30
V jednom topicu chtěli vidět fotku mojí přítelkyně,tak tady je...doufám,že mě za to nezabije. Angel
Obrázek

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 20:33
nekoho me pripomina, jen tak nahodou, nehraje tenis a nestuduje prava? Mr. Green
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 20:34
Ne,tak z toho opravdu nedělá ani jedno.

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: út 4. duben 2006 20:40
hezka Wink Wink Mr. Green ale neznam Laughing

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 4 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna