Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Norton

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:53
co to má být to SF Wink ?
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:55
SymbianForum

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 21:59
acha Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 22:09
Úterý:

První dva body jsou stejné jako včera,tedy:

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím roznášet letáky (student nějak na hospodu vydělat musí)

12:00 Obědvám

12:30 Odchází do školy

13:00-17:00 Tvrdnu ve škole.Psali jsme půlsemestrální písemku z matiky...z pěti příkladů mám jeden a možná ještě jeden správně. Sad

17:30-20:30 Tvrdnu na "návštěvě" u máti.

21:00-cca 00:00 Tvrdnu u netu nebo koukám z postele na TV (pokud v ní není nic zajímavýho,tak si pustím asi po 15-té M*A*S*H Laughing ),potom jdu spát.


Dnes se opravdu nic moc zajímavýho nedělo...zítra to snad bude lepší.
Zasláno: čt 3. listopad 2005 02:04
Takže:

Středa:

První bod je stejný jako předchozí dva dny... Rolling Eyes

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím do školy

10:00-16:00 Tvrdnu ve škole.

Obrázek

Ti více majetní hrejou WoW,HOMAM nebo Wormsy...ostatní počítají úkol do matiky na zítra.

16:30 Jsem doma,obědvám,píšu příspěvek k tématu "sex na jednu noc"...víc toho nemám čas napsat

17:00 Odcházím do hospody (Kobry v Líšni...na kterou jsem předchozí dva dny vydělával) hrát šipky.

Obrázek

18:00-21:30 Dávám si 10 piv,po kamarádce dojídám džkovou polívku,dávám si hranolky a pěkně kurv** šipky (ale ne jenom já),takže prohráváme 12:6 Mad ...jestli to takhle bude pokračovat,tak příští sezonu spadneme zpět do 3.ligy Mad

21:30-23:20 Ještě s kamarádem trénujeme a objednávám si pizzu s sebou.

Obrázek

23:35-00:15 Cestuju domů rozjezdem a po cestě pojídam pizzu (ostatní na mě závistivě čumí...asi mají taky hlad... Slinták )

00:30 Píšu tenhle příspěvek...

00:45 Zuřím...protože se mi to celý smazalo a musím to psát znovu. Evil or Very Mad

01:03 Konečně to podruhé dopisuju a jdu spát
Zasláno: čt 3. listopad 2005 18:59
Čtvrtek:

Už mi to připadá trapný,ale já prostě každej den vstávám ve stejnou dobu a dělám to stejný. Rolling Eyes

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím do školy

10:00-15:00 Tvrdnu ve škole...hraju Pinball,poslouchám MP3 a koukám na film na svém miláškovi mobilu.

Obrázek

15:30-23:30 "Obědvám",koukám na TV,dělám pořádek v PC...

ještě tak do 01:00 Budu koukat na Tv a potom půjdu spát.
Zasláno: pá 4. listopad 2005 17:25
Pátek:

8:45 Zvoní mobil,že mám vstávat.Neochotně se vyhrabu z postele,provedu ranní hygienu,zkontroluju VSN,SM,SF,MM a maily,a jdu se probudit k televizi.

9:30 Odcházím do školy

10:00-12:00 Sedím ve škole na snad jediný zajímavý hodině (sice nechápu,jak může být matika zajímavá (i když ju studuju Mr. Green ),ale máme super cvičícího,takže asi proto. Applause ).Po matice hodnotím,že se mi tam nechce tvrdnout další dvě hodiny na Základech odborného stylu a odcházím domů.

Obrázek

12:30-16:00 Obědvám a vozím babičku po nákupech.

teď (16:25) se pokusím dostat do PC Linux (doufám,že si při té příležitosti nezformátuju jinej disk,než chcu. Pray )

Tak kolem 18:30 půjdu do hospůdky a vrátím se až někdy v noci...cca v 02:15.
Zasláno: pá 4. listopad 2005 18:29
Kua...to byste nevěřili,jak málo vydrží kabel k HDD,právě se mi podařilo utrhnout konektor. Mad Ještě,že mám náhradní.A z Linuxu,si snad raději pořídím jenom Live CD.Už druhá distribuce se mi nepovedla nainstalovat. Brick Wall Ale on za to chudák nemůže. Mr. Green
Zasláno: so 5. listopad 2005 11:47
Ještě ke včerejšku...

asi v 23:00 jsem byl vytažen z mé oblíbené hospůdky na blízkou diskotétu Mad Jestli tam 1/4 lidí,co měli pivo,bylo 18+,tak je to moc.Naneštěstí hráli jakýsi techno (nebo co to bylo)...naštěstí tam bylo plno,takže jsme se otočili a šli zpět do oblíbené hospůdky. Dance

Tak a je tu víkend. Cool

Sobota:

10:00 Tentokrát konečně za celej týden vstávám trochu později.Ani ten protivnej mobil mě nebudí (jinak ho mám celkem rád,ale když mě budí,tak ho nenávidím Mr. Green ).Telefonuje máti,že mám dojít na oběd,tak se obleču a vyrazím.Doufám,že venku není moc zima.

Dál to bude trochu teoreticky,ale určitě to nebude jinak. Very Happy

do 14:00 budu na "návštěvě" u máti a potom rovnou povalím na šipky,podpořit náš tým 0 body Crying or Very sad .Teda doufám,že to bude lepší než ve středu... Mad
Zasláno: ne 6. listopad 2005 00:04
Mé předpoklady se vyplnily...podpořil jsem náš tým 0 body.Nikdo z týmu však nebyl schopnej uhrát ani jeden bod,takže jsme skončili 11:0 Mad (už jsme to ani nedohrávali). Potom jsme ještě jeli k nám do hospůdky (po cestě jsme málem všichni ohluchli,protože kamarád co nás vezl pustil svoje "rádio"...všichni se po nás otáčeli,co to tam jede za pojízdnej cirkus Laughing ) na turnaj,kde jsme všichni šli A,B...BAR Mr. Green .Letos nám ty šipky nějak nejdou Crying or Very sad .Před chvilkou jsem dorazil domů,a jelikož jsem utahanej jak kotě,tak si jdu lehnout a usnout u televize.
Celkově zprávy v multipostu upravil 4× Norton, naposledy so 5. listopad 2005 11:48.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 3 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna