Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Notebooky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 17. červenec 2015 19:36
AMD v notebooku né...
http://www.czc.cz/lenovo-thinkpad-e550-w8-1/168368/produkt
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 17. červenec 2015 21:01
hmm.. nešlo by to bez windows? ty osmičky bych stejně odinstaloval a nainstaloval tam sedmičky... navíc tenhle ač je dražší, tak má poloviční RAMku a poloviční harddisk... Sad
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 18. červenec 2015 00:17
Stejně uděláš upgrade na 10ky, tak je to fuk.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 18. červenec 2015 09:20
hmm... a co je konkrétně špatného na AMD v notebooku? Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 18. červenec 2015 09:21
Nemá to výkon, žere to jak kyselina a topí to.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 18. červenec 2015 11:37
Já mám AMD v pracovním notebooku... A větší problém mám spíš s nedostatkem RAM než s nedostatkem výkonu. Very Happy
Zasláno: ne 29. květen 2016 21:51
To je v háji. Hanka má nějakej asi 7 let starej notebook, myslim Asus X61S, a už to bylo s originálníma Vistama líný a navíc skončila podpora pro Chrome atd.
Tak jsem tam narval Win 10 a je to lepší, jenže... čas od času se stane, že systém jakoby vytuhne pod kapotou. Jde přepínat mezi okny, ale v těch oknech se nic neděje. Ve správci úloh přepínam mezi záložkama, ale nikde se nehejbou procenta nebo grafy. Chrome vůbec nereaguje. Video v přehrávači se zakousne a hraje dokolečka zvuk poslední cca vteřiny. Ale jde to zastavit nebo spustit (pak se zas opakuje ten vteřinovej zvuk)... Určitě to není swapováním, protože kontrolka HDD nesvítí a disk nechroupe.

Netušíte, čim by to mohlo bejt? Myslel jsem, že třeba ovladač grafiky, ten tam byl nějakej defaultní Windows, ale podařilo se mi včera vyhrabat nějakej funkční pod Win10 přímo od AMD/ATi, ale problém to nevyřešilo. V systémovým logu nic není.

Taky jsem řikal, že by možná nebylo od věci tam dát Linux... No tak jsem nahodil na flešku nejnovější Mint (jako že vypadá podobně jako Win a není to úplně obskurní distro) a nenabootovalo to vůbec. Mr. Green Vygooglil jsem problém, nahodil podle rady na flešku starší verzi a to nabootovalo. Chtěl jsem nainstalovat Chrome a to odpovědělo, že mu chybí nějakej důležitej systémovaj balík, o kterým googlování prozradilo, že jen v novější verzi distribuce a ruční doinstalace by mohla úplně zrušit systém. Mr. Green Nasrat na Linux. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2016 22:02
Nechybí ti nějakej důležitej driver chipsetu?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2016 22:12
No to nevím, ve správci zařízení není žádnej žlutej vykřičník ani nic takovýho.
A jinak jsem drivery bral odsud pro Win7 a nevidim tam nic, co by bylo přímo jako chipset nazvaný. Ale už nevim, co jsem nainstaloval a co jsem nechal Windowsí...

Mimochodem, netušíš, co může být New Interface Card? Součástí toho zprovoznění starší verze Mintu byla deaktivace téhle funkce v Biosu.
Ostatní volby kolem toho byla deaktivace USB, zvukovky, síťovky apod.

Pak jsem tedy s tím vypnutým zkoušel i Windows a problém nenastal, jenže jsem nezkoušel moc dlouho a to zamrzání se obvykle začalo vyskytovat až po delší chvíli a pak třeba každých 10 minut.
Což mě taky přivedlo k podezření, jestli to třeba nemůže být kvůli přehřívání, ale teploměry CPU ukazovaly 70 °C, což imho není až tak úplně hrozný a navíc při snížení frekvence CPU přece programy takovým způsobem netuhnou.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2016 22:18
Já jsem nedávno řešil něco takovýho na relativně novým asusu (čerstvě po záruce). S updatem na W10 začal zamrzat, pak to dělal i po downgradu. Zjistil jsem, že to dělala ta ssd cache, co se cpe do notebooků, prostě to umřelo a celý se to do*ebalo. Naneštěstí Asus má pro to ovladač přímo v jejich instalačce, takže musela proběhnout čistá instalace OS.
New Interface card je divnej název, nemá to bejt náhodou Network? Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 52 z 53




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna