Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Notebooky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2016 22:23
Já myslim, že tohle je tak starý, že to snad žádnou SSD cache nemá. Doufam. Smile

Network to není, Network je v tom seznamu jako první a tohle je poslední. Každopádně jsem si nevšiml, že by něco nefungovalo... Ale nezkoušel jsem čtečku paměťovek. To je asi tak jediný, co mě napadá jako "card"
Zasláno: ne 5. červen 2016 21:28
No tak nevím, jestli to má nějakou souvislost, nebo je to jen štěstí, ale vypnutím "New Interface Card" hodně ubyly záseky notebooku. Nezmizely úplně, ale za víkend to Hance dočasně zamrzlo snad jen dvakrát a to ještě na mnohem kratší dobu (třeba jen 10 s) než předtím.
Ale furt to mrzne. Nevím, co jiného s tím. Asi tam nakonec nacpu Windows 7, když jsou pro ně přímo drivery. (Ono se to pak zase samo updatne na Win 10 Mr. Green )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

touchpad

Zasláno: pá 31. březen 2017 18:16
nazdar lidi
potřebuji poradit s touchpadem. mám ntb lenovo g555 a přestal mi na touchpadu fungovat posuv nahoru-dolů. mám na mysli ten posuvník s čárkama. zkoušel aktualizovat driver, nainstalovat synaptics atd. v nastavení driveru se mi vůbec nezobrazuje možnost seřízení plošky, jen tlačítek. nevíte někdo vo co go? stalo se to po nové instalaci w7 ultimate 32bit. tenhle systém už tu byl naistalovaný a vše fungovalo. ntb byl v opravě na výměnu grafického čipu

díky moc
Think Think Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 1. duben 2017 18:48
mám myslím lenovo e555 a posuv nahoru a dolů mi nikdy nefungoval pomocí posuvníku ale pomocí posunu dvěma prsty... jestli se ti nějak nainstalovaly nové ovladače, tak se možná tohle změnilo...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 29. duben 2017 19:58
jenže tady ten posuv fungoval. tak co mám naistalovat?????????????? kdyby to fungovalo alespoň ny ty dva prsty....
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 10:42
Kde by se za pár korun dala sehnat taková věc? Je to v Aceru pod klávesama, aby držely a rovnoměrně se mačkaly, a vcelku snadno se tomu ulomí pacičky, když na klávesnici něco spadne. Embarassed Na eBayi to mají nejlaciněji za 80 Kč. Rolling Eyes

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 10:58
To asi ani nevytisknuš na 3D tiskárně... na Asusu jsem měl něco podobného a asi jinak (levněji) než nákupem na ebayi to nevyřešíš.. Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 12. únor 2019 20:05
Jakejkoliv servis v okolí a vyndat z jakýkoliv klávesnice rozbitýho notebooku?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 53 z 53




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna