Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Nová pravidla na silnici? Jak pro koho!!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům

Neměl by policejní prezident za svou aroganci k zákonu odstoupit z funkce?

Hlasování není časově omezeno.
» Ano:
95% 95% [ 21 ]
Ne:
4% 4% [ 1 ]
Celkem hlasů : 22 / Hlasujících: 19
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 18:51
2 Romulus: To víš, že mě to štve. Můj názor je ten, že jakýkoliv zákon, který vyžaduje výjimky, je špatným zákonem. Proč např. nemusí být vojáci ve službě připoutaní a můžou telefonovat za jízdy? Z jakého důvodu? Věř tomu, že armáda sama podala návrh na vyškrtnutí těchto výhod ze silničního zákona.
Zasláno: pá 28. červenec 2006 15:50
No a opilec - policista Čaš to má s největší pravděpodobností spočítaný. Jak prokázala inspekce, skutečně to auto řídil on.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 09:51
Nevěděl jsem, jestli to dát sem nebo do vtipných obrázků, ale ono to není vtipné.

Vozy Policie ČR a Ochranné služby MV mají jinak cejchované tachometry:

Arrow http://www.kartinki.cz/show-pic-6913.html

Wink
Zasláno: st 2. srpen 2006 01:45
Obrázek
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

dracek (0)
Anonymní




0,- VK

dotaz k novym pravidlum

Zasláno: st 2. srpen 2006 08:52
mam malej dotaz. vcera me zastavil policista ze jsem nezastavil na stopku. rika 5 bodu a min 2500,-. tak mu rikam jak jo, beru. on po me chtel technicak, ridicak obcanku.chvili si za autem neco sepisoval do notisku, pak chili neco mektal do vysilacky a nakonec mi vratil doklady s tim ze se mi nekdo ozve. asi obecni urad pokud se dobre pamatuju. ale muj dotaz je, ze kdyz mi nedal nic podepsat, ani mi neukazal co si do toho notisku napsal, tak jak mi dokaze, ze sem ten prestupek spachal. on si tam prece mohl navymejslet, ze sem jeste nesvitil a buhvi co. kdyz ja budu tvrdit ze me vubec nezastavil, tak jak mi dokaze ze jo, kdyz nema zadnej podklad ktery bych podepsal. a hlavne ja nemam zadny papir.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 09:52
Dělá si z nás už legraci? Think Brick Wall

Arrow iDnes.cz: Bublan hájil body, jeho vůz zatím stál na zákazu
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 4. srpen 2006 11:12
Jenže mnoho přestupků je opravdu záležitostí řidiče a né toho koho veze!!!! Byť je ministr, tak mu nemůže udělit pokutu!!! V těhle autech 170km/hod od 130 nepoznáš! Ti co ho sledují, nebo i fotí se dpouštějí mnohem závažnejšíhu trestného činu!!! Nesouhlasím s tím, ale je to jak hon na čarodejnice! Je tu MNOHEM víc vážnějších problémů a tohle nás občany-voliče jen mate. Jaktože ještě nemáme vládu! Tohle mne fakt již nerohodí(jejich dopravní přestupky)! Jezdím podle předpisů, občas nadávám na blbou 30, ale celkem jsem si zvykl! Vyjíždím o chvilku dřív a mám klid!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: so 23. prosinec 2006 17:46
No paráda tak zase jelo jeho auto rychle a zase podřimoval viz. http://zpravy.idnes.cz/husak-brani-rychlou-jizdu-obavami-o-bezpecnost-flb-/domaci.asp?c=A061221_135225_domaci_pei

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 5 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna